صفحه 61 از 74 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

Junior Member samikazi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    تبریک میگم. . انشالا به زودی ITA هم میاد.
    میشه بگین امتیاز CRS تون چند بوده؟ ممنون
    الان 436؛ بعد از دو بار تولد (هر بار که تولدتون بشه 5 امتیاز برای سن کم میشه).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای express entry)

سلام تبریک می گم، شما بیمه هم نداشتید؟ چون منم وضعیتم تقریبا همین هست. فقط نامه کارفرما و قرار داد رو دارم، می تونم امیدوار باشم؟

[QUOTE=mis_new;2394072]سلام تبریک می گم، شما بیمه هم نداشتید؟ چون منم وضعیتم تقریبا همین هست. فقط نامه کارفرما و قرار داد رو دارم، می تونم امیدوار باشم

نه اصلاً کاری به بیمه ندارن! اینقدر نگران بیمه نباشید!

سلام دوستان عزیز.
    نخست این که اونها هیچ کاری به بیمه ندارن. فقط نامه کارفرما و قراردادهام رو فرستادم من.
    من از ده تا مدرکی که خواستن پنج تا رو داشتم و فرستادم. پنج موردی رو که نداشتم اینطوری توضیح دادم:
    درباره فیش حقوقی و مدارک مالی (پرینت حساب) مبنی بر دریافت حقوق، من فقط نوشتم که من دستمزدم رو نقدی دریافت میکردم و فیش حقوقی هم برام صادر نمیشده. این دوتا. مدارک مالیاتی رو هم میخواستن که توضیح دادم که در ایران مالیاتها رو کارفرما از حقوق کارکنان کم میکنه و یکجا پرداخت میکنه. ماهم دسترسی به این مدارک نداریم و طبیعتاً کارفرما چنین اسنادی رو هم در اختیار ما نمیذاره. دو مورد دیگه هم که خواسته بودن، نامه پیشنهاد کار (همون جاب آفر خودشون) و نامه های ترفیع شغلی بود که اون هم توضیح دادم که ما در اکثر موارد چنین چیزی نداریم.
    همین. الان هم نامینیشن گرفتم و فقط منتظر دراو هستم.
    نمیدونم شانس من بوده یا کلاً اینطوریه ولی انعطاف پذیرن گویا. اگه به سادگی توضیح بدید و حقیقت رو بگید مؤثر میفته.
    راستی، شاید اینم براتون مفید باشه که بدونید، من تحصیلاتم بیوتکنولوژیه ولی ناکم مترجمیه. کاری که مدتهاست انجام میدم و توش سابقه دارم. هم تلفنی از من پرسیدن، هم تو ایمیل ازم خواستن، که اگر لایسنسی برای کار مترجمی دارم ضمیمه کنم، یا توضیح بدم که چطور میتونم بدون لایسنس تو این حیطه کار کنم. من هم یک نامه تقریباً یک صفحه ای نوشتم و توضیح دادم.
    به همین سادگی
    موفق باشید!

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

سلام دوستان
    ببخشید یه سوال دارم

پارسال چند بار برنامه Ontario‌ باز شد و به چه فواصلی؟

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reza85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوال دارم

پارسال چند بار برنامه Ontario‌ باز شد و به چه فواصلی؟

ممنون
    برنامه انتاریو اواسط 2015 باز شد و تا ژانویه 2016 هم دعوت نامه میفرستاد و بعدش متوقف شد و تا حالا هم هنوز باز نشده.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام دوستان در مورد استان انتاریو 2017 شنیدم که مدرک فرانسه هم جز الزامات شده. آیا این موضوع صحت دارد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان در مورد استان انتاریو 2017 شنیدم که مدرک فرانسه هم جز الزامات شده. آیا این موضوع صحت دارد؟
    فکر نکنم. انتاریو تو فیلد express entry دو تا زیرمجموعه داره. یکیش مخصوص کسانی هست که علاوه بر مدرک زبان انگلیسی، مدرک فرانسه هم دارن. اونجا اجباریه. .ولی اون یکی دیگه فقط انگلیسی رو می خواد. برین اینجا رو بخونین:
    http://www.ontarioimmigration.ca/en/pnp/OI_PNP_EE.html

با سلام و عرض ادب .

دوستان من از داخل خاک کانادا و استان انتاریو دارم برای ویزای کار موقت اقدام میکنم . ( من و همسرم با ویزای ویزیتور در حال حاضر در کانادا هستیم )

فقط یک سوال مهم دارم . من تمام فایل ها رو آپلود کردم . الان فقط باید هزینه رو واریز کنم . شنیدم که باید مدیکال بدیم برای تمدید و یا تبدیل ویزا . حال سوال من اینه که این مدیکال رو کی از من یا ما میخوان ؟

ما وقتی برای ویزیتور اقدام کردیم به محض اینکه هزینه رو دادیم نامه بایومتریک اومد و گفتن باید بایومتریک بدین . تا ما بررسی کنیم .

آیا این مدیکال هم مثل همون پشت بندش میاد ؟ یا پس از اینکه با درخواست ما موافقت بشه به ما میگن برای مدیکال اقدام کنیم ؟ اخه هزینه مدیکال یه قرون دو قرون نیست . تضمینی هم نیست که به ما ویزای کار بدن. و اینکه زمانی که نامه مدیکال میاد چه مدت وقت هست برای انجام مدیکال ؟؟

سوال دوم اینکه اگر به من ویزای کار بدهند ، فورا کمپانی ای در اینجا با کمک چند تن از بستگان ثبت میکنم و ازشون دعوت به کار هم میگیرم و حتی حقوق ماهیانه هم از این شرکت خواهم گرفت ، مالیاتش هم میدم . آیا این مورد در تبدیل ویزای موقت کار به اقامت دائم تاثیر بسزایی داره ؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها

سوال دوم اینکه اگر به من ویزای کار بدهند ، فورا کمپانی ای در اینجا با کمک چند تن از بستگان ثبت میکنم و ازشون دعوت به کار هم میگیرم و حتی حقوق ماهیانه هم از این شرکت خواهم گرفت ، مالیاتش هم میدم . آیا این مورد در تبدیل ویزای موقت کار به اقامت دائم تاثیر بسزایی داره ؟

با تشکر
    در مورد سوال دوم تون بستگی به نوع ویزای کار شما داره. قراره به شما ویزای کار اوپن بدهند یا برای یک کارفرمای خاص تقاضا کرده اید؟ مبنای درخواست ویزای کار چی بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)