صفحه 8 از 74 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

Member bardia136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: آنتاریو (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29162 نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس حسابداری هستم وآشنایی دارم در تورنتو که میتونه منو به عنوان حسابدار استخدام کنه 1_آیا برای این استان به خاطر رشته تحصیلیم باید سرتیفیکیت بگیرم2_شرایط جاب آفر در این استان فرق میکنه ؟وفقط با اون جاب آفر میشه مدارکو فرستاد؟ممنون میشم یک نفر کامل توضیح بده از سایتش چیزی نفهمیدم
    احتمالا مي دونيد كه شرايط شركت در برنامه منتخب استاني انتاريو چي هست، اولا امتياز بالاي ٤٠٠ در اكسپرس انتري و بعلاوه داشتن الزامات مينيمم از سابقه كار و زبان و غيره. اگه اين شرايط رو داشته باشين و PT Notification of Interest دريافت كنيد مي تونيد ثبت نام كنيد. اگه آشناتون ميتونه LMIA بگيره تا به شما Job Offer تعلق بگيره، در اين صورت هم بصورت مستقيم از خود اكسپرس انتري مي تونين اقدام كنين كه كم هزينه تر و منطقي تره و هم از راه انتاريو چون ٦٠٠ امتياز اضافه از job offer دارين. در مورد لايسنس بايد مشاغل regulated و non-regulated رو بررسي كنين ببينين براي حسابداري چي گفته. اين لينكو چك كنيد ولي فك مي كنم آشناتون اونجا پرس و جو كنه بهتر باشه:
    http://www.cpaontario.ca/Member/Publ...8page4820.aspx

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29162 نمایش پست ها
    ینی جاب آفر لازم نداره؟
    نه، job offer الزامي نيست. اگه داشته باشيم كه خب تقريبا قطعي ميشه قضيه و از طرف ديگه با خود job offer امتيازم ١٠٣٨ ميشد ديگه نيازي به انتاريو و اين همه مدارك پست كردن و هزينه نداشت!

Junior Member

با سلام. یک سوال داشتم.
    آیا کسانی که برای برنامه استان انتاریو nominee شدن هیچ deadlineی برای ارسال مدارکشون دارند؟

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfar نمایش پست ها
    با سلام. یک سوال داشتم.
    آیا کسانی که برای برنامه استان انتاریو nominee شدن هیچ deadlineی برای ارسال مدارکشون دارند؟
    سلام، اگه منظورتون ارسال اوليه مدارك هست كه بايد حداكثر تا ٤٥ روز بعد از دريافت Notification of interest در ,mycic مدارك به دستشون برسه، اگه منظورتون بعد از تاييد و در واقع nominate شدنه، بعد از اون ٦٠٠ امتياز به crs اوليه اضافه ميشه و بايد منتظر موند تا در draw بعدي دعوتنامه يا ita بياد كه باز روال خودشو داره و بايد تا حداكثر ٦٠ روز مدارك لازم رو فرستاد

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

دوستان طي تماس تلفني كه با اداره مهاجرت اتتاريو داشتم گفتن از زمان دريافت مدارك تا ٣ هفته طول ميكشه تا aor بدن

با سلام
    دوستان من يك پروفايل fake درست كردم و امتيازم رو 406 رسوندم . مهندس هستم و بعد از 10 روز اونتاريو برام دعوتنامه فرستاد كه مدارك بفرستم . با توجه به اينكه من امتيازم از خيلي ها پايين تر هست و با اين وجود دعوت نامه گرفتم بعد از 10 روز ، فكر مي كنم معيار هاشون فقط امتياز بالاي 400 نيست و NOC افراد هم نقش بسيار پر اهميتي داره !
    چون ديده بودم دوستاني كه در اين فروم ها مي گفتن حتي بعد از يكي دو ماه هنوز براشون دعوت نامه نيومده ...!

با تشكر

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط mshirinezhad نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من يك پروفايل fake درست كردم و امتيازم رو 406 رسوندم . مهندس هستم و بعد از 10 روز اونتاريو برام دعوتنامه فرستاد كه مدارك بفرستم . با توجه به اينكه من امتيازم از خيلي ها پايين تر هست و با اين وجود دعوت نامه گرفتم بعد از 10 روز ، فكر مي كنم معيار هاشون فقط امتياز بالاي 400 نيست و NOC افراد هم نقش بسيار پر اهميتي داره !
    چون ديده بودم دوستاني كه در اين فروم ها مي گفتن حتي بعد از يكي دو ماه هنوز براشون دعوت نامه نيومده ...!

با تشكر
    بله قطعا همينطوره، زمينه شغلي براي برنامه هاي استاني جزو مهمترين معيارهاست، مسلما استان انتاريو با توجه به بازار كارش فقط به يه سري NOC هاي خاص احتياج داره، واسه همينه كه همچنان با وجود گذشت ٤ ماه داره Notification of Interest مي فرسته

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط mshirinezhad نمایش پست ها
    با سلام

با تشكر
    میشه بپرسم noc که باهاش ثبت نام کرده بودید چی بوده؟؟
    با تشکر

2132 Mechanical engineers

موفق باشيد

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

بعد از چند روز كم خبر، دوشنبه اين هفته چندين nomination اعلام شد. افرادي كه ديروز موفق شدن نامينيت شن بطور متوسط ٧٠ روز منتظر aor مونده بودن و ٤٥ روز منتظر nomination. يعني حدودا ١٠٠ تا ١١٥ روز از زماني كه مداركشون به انتاريو رسيده بود زمان برد. اين افراد حدود ٢٢ جولاي مداركشون رسيده بود. يه موضوع ديگه هم كه از بررسي كاناداويزا نتيجه گرفتم اينه كه با گذشت زمان، انتظار دريافت aor طولاني تر شده و زمان رسيدگي به مدارك و اعلام نتيجه نامينيشن كوتاه تر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)