صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 154

موضوع: برنامه منتخب استانی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

پیش فرض برنامه منتخب استانی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

سلام،
    من درخواست اسپانسریم برای https://novascotiaimmigration.com/mo...#express-entry حدود یک هفته پیش رسید مقصد اما هیچ فیدبکی دریافت نکردم! دوستان دیگه ای هم هستند که برای این ایالت در مدل EE اقدام کرده باشند؟
    من خیلی امیداورم که بازار کار برنامه نویسی دات نت توی هالیفکس خوب باشه، دوستان نظری دارند؟

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض برنامه منتخب استانی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

سلام

در این تاپیک فقط راجع به اسپانسر ایالتی نوا اسکوشیا صحبت می کنیم.

این هم سایت رسمی نوا اسکوشیا:
    https://novascotiaimmigration.com/move-here/

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

صفحه رسمی EE برای نوااسکاتیا:
    https://novascotiaimmigration.com/mo...#express-entry

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی نوااسکاشیا به روش EE

من برای فدرال 2014 اقدام کردم و میخواستم برای نوا مدارک بفرستم ولی گفتم اولا چون برای فدرال مدرک فرستادم پس منو ریجکت میکنند ثانیا مطمئن نبودم اصلا بدون جاب افر میشد اقدام کرد یا نه نظر شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    من برای فدرال 2014 اقدام کردم و میخواستم برای نوا مدارک بفرستم ولی گفتم اولا چون برای فدرال مدرک فرستادم پس منو ریجکت میکنند ثانیا مطمئن نبودم اصلا بدون جاب افر میشد اقدام کرد یا نه نظر شما چیه؟
    بله بدون جاب آفر میشه اقدام کردم البته اگر شرایط اعلام شده توی سایت رو داشته باشید.
    به نظر من ریجکت نمی کنن چون توی فرم هاشون اطلاعات در این زمینه میگیرند البته توی سایت نوشته تحت چه شرایطی نباید اقدام بشه، نظری دقیقی در مجموع ندارم.

گفته برای اینکه در نوا اسکوشیا انتخاب بشین یا باید جاب آفر داشته باشین یا reasonable ability داشته باشین که به راحتی به بازار کار نوا اسکوشیا ملحق بشین . منظورش از reasonable ability در متن زیر چیه:

The Nova Scotia Demand: Express Entry stream selects highly skilled individuals who wish to live in the
    Province of Nova Scotia permanently and either have a permanent full-time job offer from a Nova Scotia
    employer or have a reasonable ability to attach quickly to Nova Scotia’s labour market

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    گفته برای اینکه در نوا اسکوشیا انتخاب بشین یا باید جاب آفر داشته باشین یا reasonable ability داشته باشین که به راحتی به بازار کار نوا اسکوشیا ملحق بشین . منظورش از reasonable ability در متن زیر چیه:

The Nova Scotia Demand: Express Entry stream selects highly skilled individuals who wish to live in the
    Province of Nova Scotia permanently and either have a permanent full-time job offer from a Nova Scotia
    employer or have a reasonable ability to attach quickly to Nova Scotia’s labour market
    سلام دوست عزيز
    شما اگر كد شغلتون جزو كد هاي منتخب نوااسكوشيا باشه ميتونين شركت كنيد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    شما اگر كد شغلتون جزو كد هاي منتخب نوااسكوشيا باشه ميتونين شركت كنيد
    بله درسته دوست عزیز اما اونا گفتن از بین افراد مجاز کسانی رو انتخاب میکنن که شرایط زیر رو داشته باشن. که الان من reasonable ability رو نفهمیدم . میخوام مطمین باشم که اگه بفرستم نامینیت میشم.

راستی یه سوال مهم: آیا الان برای فرستادن پرونده برای نامینیت شدن دیر نیست؟ آخه این استانها ظرفیت محدودی دارن برای پذیرش و لابد از اول January تا حالا خیلیها پرونده فرستادن نوا اسکوشیا (مخصوصا اینجا که شرط جاب آفرنداره)
    من قبلا در فروم برنامه EE پرسیده بودم که نامینیشن استانها به چه صورته ولی جوابی نگرفتم حالا هم فکر کنم تعداد پرونده هایی که استانها تا حالا به دستشون رسیده ظرفیت نامینیت ها رو پر کرده باشه.
    من قبلا فکر میکردم استانهایی که در پروفایل EE انتخاب کردیم به اپلیکیشن ما دسترسی دارن و میتونن اونو نامینیت کنن نمیدونستم روش دیگه ای برای درخواست نامینیشن هست

کلا تو داکیومنتش توضیح نداده که دو روش موجود برای نامینیت شدن چه فرقی دارند.(متن زیر). اگه بخوان بر اساس امتیاز های بالاتر نامینیت کنن که به راحتی از پروفایل EE میتونن و دیگه فرستادن پرونده کاغذی به نوا اسکوشیا مزیتی نداره. ولی اگه پرونده های کاغذی که مربوط بهدرخواست نامینیشن EE هستن اولویت داشته باشن که حتما تا حالا ظرفیت نامینیشن پر شده. من هیچ توضیحی در این زمینه پیدا نکردم. اگه کسی میدونه بگه لطفا. آیا کسی از دوستان پرونده Nova Scotia Demand: Express Entry به نوا اسکوشیا فرستاده؟

There are two application routes to Nova Scotia Demand: Express Entry stream, either you apply directly to Nova Scotia Office of Immigration (NSOI) or you have been selected from the Express Entry pool by the NSOI.

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)