صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 154

موضوع: برنامه منتخب استانی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط raselrameda نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه کسی اطلاعی داره جواب سوالهای بالا رو بده و به علاوه یه سوال دیگه هم داشتم: در Application guide، 4 اسکیل که 6 هست امتیازش چنده یعنی ما باید برای خودمون چه امتیازی رو در نظر بگیریم؟
    چون من ندیدم جایی امتیازش رو نوشته باشه.
    با سپاس
    تا پارسال ایلتس 5 رو هم قبول میکردند اما از اکسپرس اینتری شما باید حداقل امتیاز اکسپرس رو بیارید (67 امتیاز) و آیلتس 6 در همه اسکیلها مورد نیاز هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elah2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی اطلاع داره که کی میتونیم مدارک رو برای این استان بفرستیم با توجه به اینکه الان demand ندارن. ایا میشه مدارکو اینترنتی آپلود کرد تا زمانی که قبول کنن مدارکو . من سایتو چک کردم به نظر میشد مدارکو آپلود کرد اما امتحان نکردم .
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اطلاعی نداره که این برنامه تو سال 2016 باز میشه یا نه؟
    فعلا مشخص نیست فعلا دارن پرونده های قدیم رو بررسی میکنن و به نظرم یا در Dec 2016 و یا اوایل 2017 دوباره پرونده قبول کنند اما احتمال اینکه امسال باز بشه خیلی کمه چون تازه Sep 2015 رو شروع کردن به بررسی کردن
    و نمی تونید جایی آپلود کنید فقط مدارک رو ترجمه کنید و اسکنش رو به PDF اماده داشته باشید تا به محض بازگشایی اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmor نمایش پست ها
    تا پارسال ایلتس 5 رو هم قبول میکردند اما از اکسپرس اینتری شما باید حداقل امتیاز اکسپرس رو بیارید (67 امتیاز) و آیلتس 6 در همه اسکیلها مورد نیاز هست
    ممنونم دوست گرامی، میدونم آیلتس 6 در همه اسکیلها لازمه ولی سوال من در مورد آیلتس اینه که: همه اسکیهای من 6 هست امتیاز من در آیلتس از 67 امتیاز کل چقدر هست؟ (چون در اپلیکیشن گاید نگفته امتیاز آیلتسمون رو چقدر حساب کنیم)... الان من دارم امتیازهامو حساب میکنم ولی نمیدونم امتیاز آیلتسم چنده!؟

ویه سوال دیگه: ترجمه مدارکم مربوط به چند سال پیش هست ایرادی نداره هر وقت خواستن اسکن همونها رو بفرستم؟ و علاوه بر مهر دادگستری چه مهرهای دیگه ای باید داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنونم دوست گرامی، میدونم آیلتس 6 در همه اسکیلها لازمه ولی سوال من در مورد آیلتس اینه که: همه اسکیهای من 6 هست امتیاز من در آیلتس از 67 امتیاز کل چقدر هست؟ (چون در اپلیکیشن گاید نگفته امتیاز آیلتسمون رو چقدر حساب کنیم)... الان من دارم امتیازهامو حساب میکنم ولی نمیدونم امتیاز آیلتسم چنده!؟

ویه سوال دیگه: ترجمه مدارکم مربوط به چند سال پیش هست ایرادی نداره هر وقت خواستن اسکن همونها رو بفرستم؟ و علاوه بر مهر دادگستری چه مهرهای دیگه ای باید داشته باشه؟

با سلام
    1- صفحه 8 اپلیکیشن گاید کامل در جدول توضیح داده امتیاز زبان رو. اگر شما در همه اسکیلها 6 گرفته باشید میشه CLB 7 یعنی 16 امتیاز از زبان میگیرید.
    2- من از کسی شنیدم اگر مدارکی مثل شنانامه ، کارت ملی و ... باشه ایرادی نداره اما اگر ترجمه سابقه کار باشه تا یکسال اعتبار دارد در هر صورت شما اسکن همین مدارکی رو که دارید بفرستید اگر ایراد داشته باشه بهتون ایمیل میزنن و میگن دوباره بفرستید در ضمن مهر دادگستری و وزارت خارجه رو میخواهد
    3- و نکته سوم مدارک تحصیلی تون رو حتما باید برای ارزیابی به WES بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmor نمایش پست ها
    با سلام
    1- صفحه 8 اپلیکیشن گاید کامل در جدول توضیح داده امتیاز زبان رو. اگر شما در همه اسکیلها 6 گرفته باشید میشه CLB 7 یعنی 16 امتیاز از زبان میگیرید.
    2- من از کسی شنیدم اگر مدارکی مثل شنانامه ، کارت ملی و ... باشه ایرادی نداره اما اگر ترجمه سابقه کار باشه تا یکسال اعتبار دارد در هر صورت شما اسکن همین مدارکی رو که دارید بفرستید اگر ایراد داشته باشه بهتون ایمیل میزنن و میگن دوباره بفرستید در ضمن مهر دادگستری و وزارت خارجه رو میخواهد
    3- و نکته سوم مدارک تحصیلی تون رو حتما باید برای ارزیابی به WES بفرستید
    ممنونم دوست گرامی بابت اطلاعات خوبتون، من در اپلیکیشن گاید قسمت جدول زبان ندیدم که نوشته باشه بابت تمام اسکیلهایی که 6 گرفته باشید هر کدام 4 امتیاز میگیرید که جمعا 16 میشود من فقط دیدم پایین جدول نوشته کلا 4 points، میشه لطف کنین اون قسمت اپلیکیشن گاید بذارید؟

یه سوال دیگه: همسرم امتحان آیلتس داده و نمراتش: L:6.5, R:5, W:6, S:7 ، آیا 5 امتیازی که در اپلیکیشن گاید در جدول Adaptibility گفته رو میاره؟ (متن اپلیکیشن گاید رو در زیر آوردم)
    G. Your accompanying spouse or common-law partner’s level of language proficiency
    Your accompanying spouse or common-law partner’s level of language proficiency in either
    English or French is at the CLB 4 level or higher in all four language abilities (speaking,
    listening, reading and writing). To receive points for your spouse or common-law partner’s
    language proficiency, you must submit a copy of the language test results from a designated
    testing agency with your application. Your spouse or common-law partner’s language test
    results must not be more than two years old on the date that we receive your application and
    application for permanent residence to CIC

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنونم دوست گرامی بابت اطلاعات خوبتون، من در اپلیکیشن گاید قسمت جدول زبان ندیدم که نوشته باشه بابت تمام اسکیلهایی که 6 گرفته باشید هر کدام 4 امتیاز میگیرید که جمعا 16 میشود من فقط دیدم پایین جدول نوشته کلا 4 points، میشه لطف کنین اون قسمت اپلیکیشن گاید بذارید؟

یه سوال دیگه: همسرم امتحان آیلتس داده و نمراتش: L:6.5, R:5, W:6, S:7 ، آیا 5 امتیازی که در اپلیکیشن گاید در جدول Adaptibility گفته رو میاره؟ (متن اپلیکیشن گاید رو در زیر آوردم)
    G. Your accompanying spouse or common-law partner’s level of language proficiency
    Your accompanying spouse or common-law partner’s level of language proficiency in either
    English or French is at the CLB 4 level or higher in all four language abilities (speaking,
    listening, reading and writing). To receive points for your spouse or common-law partner’s
    language proficiency, you must submit a copy of the language test results from a designated
    testing agency with your application. Your spouse or common-law partner’s language test
    results must not be more than two years old on the date that we receive your application and
    application for permanent residence to CIC
    1- اسکیل 6 ایلتس یعنی CLB 7 که در جدول نوشته 4 یعنی اگر همه رو 6 بگیرین میشه 16

https://drive.google.com/file/d/0ByH...ew?usp=sharing
    2- CLB 4 هم یعنی تقریبا ایلتس 4 که در جدول زیر اومده و بله با این نمرات 5 امتیاز رو میگیرید

https://drive.google.com/file/d/0ByH...ew?usp=sharing
    ویرایش توسط mohmor : August 29th, 2016 در ساعت 10:28 PM

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

ممنون از دوستان گرامی که اطلاعاتشون رو شیر می کنند، امتیازم رو محاسبه کردم 69 شدم.
    فقط اینکه ممنون میشم اگه دوستان این ابهامات رو پاسخ بدن:
    1. برای اقدام نوااسکوشیا، آیا باید ابتدا EE رو اقدام کرد؟
    2. برای اقدام EE باید مدارک رو برای WES فرستاد؟ یا نه! میشه EE رو بدون ارزیابی مدارک اقدام کرد.
    3. دوره بعدی پذیرش کی هست؟
    سپاس فراوان
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    ممنون از دوستان گرامی که اطلاعاتشون رو شیر می کنند، امتیازم رو محاسبه کردم 69 شدم.
    فقط اینکه ممنون میشم اگه دوستان این ابهامات رو پاسخ بدن:
    1. برای اقدام نوااسکوشیا، آیا باید ابتدا EE رو اقدام کرد؟
    2. برای اقدام EE باید مدارک رو برای WES فرستاد؟ یا نه! میشه EE رو بدون ارزیابی مدارک اقدام کرد.
    3. دوره بعدی پذیرش کی هست؟
    سپاس فراوان
    خوب شما میتونید با این امتیاز برای نوااسکوشیا اقدام کنین با این شرط که:
    1. حتما باید در CIC پروفایل EE درست کنید
    2. باید مدرک شما توسط WES ارزیابی شده باشه
    3. دوره بعدی هنوز مشخص نیست فعلا دارن پرونده های 2015 رو بررسی میکنن

Junior Member

سلام دوستان
    آیا ترجمه همه مدارک نیاز به مهر دادگستری داره یا فقط مدارک تحصیلی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

اگر ترجمه رسمی نیاز باشه حتما مهر دادگستری و خارجه رو میخواد . مهر دارالترجمه غیر رسمی حساب میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)