صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 154

موضوع: برنامه منتخب استانی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی نوااسکاشیا به روش EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    کلا تو داکیومنتش توضیح نداده که دو روش موجود برای نامینیت شدن چه فرقی دارند.(متن زیر). اگه بخوان بر اساس امتیاز های بالاتر نامینیت کنن که به راحتی از پروفایل EE میتونن و دیگه فرستادن پرونده کاغذی به نوا اسکوشیا مزیتی نداره. ولی اگه پرونده های کاغذی که مربوط بهدرخواست نامینیشن EE هستن اولویت داشته باشن که حتما تا حالا ظرفیت نامینیشن پر شده. من هیچ توضیحی در این زمینه پیدا نکردم. اگه کسی میدونه بگه لطفا. آیا کسی از دوستان پرونده Nova Scotia Demand: Express Entry به نوا اسکوشیا فرستاده؟

There are two application routes to Nova Scotia Demand: Express Entry stream, either you apply directly to Nova Scotia Office of Immigration (NSOI) or you have been selected from the Express Entry pool by the NSOI.
    بله همونطور که در کامنت دیگه ای گفتم ، من فرستادم اما هیچ فیدبکی دریافت نکردم، کلا 350 تا بیشتر پذیرش ندارند اما هیچ اطلاعاتی از وضعیت پر شدن یا هر چیز دیگه ای اعلام نشده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    بله همونطور که در کامنت دیگه ای گفتم ، من فرستادم اما هیچ فیدبکی دریافت نکردم، کلا 350 تا بیشتر پذیرش ندارند اما هیچ اطلاعاتی از وضعیت پر شدن یا هر چیز دیگه ای اعلام نشده.
    یعنی شما به این نتیجه رسیدید که روش ارسال پرونده به روش سنتی شانس بیشتری برای نامینیت شدن فراهم میکنه نسبت به روش انتظار برای نامینیت شدن از طریق EE profile ؟

شما ایمیل نفرستادین وضعیت پروندتونو بپرسین؟ من یه ایمیل فرستادم به NSNP و به طور اتوماتیک جواب زیر اومد:

The Nova Scotia Office of Immigration has opened a new stream, Nova Scotia Demand:Express Entry on January 1, 2015. The new guidelines, criteria and application forms are posted on our website. It is your responsibility to read the website and decide if you qualify under the critieria. www.novascotiaimmigration.ca

If you are looking for occupations that qualify - it is now called occupations opportunity list and can be found in appendix A of the guidelines.

Applications will only be accepted if they are complete per the checklist in the application forms. If they are incomplete the file will be closed and returned to you.

The Regional Labour Market Demand Stream (RLMD) was closed on April 28, 2014 and will not reopen.

As you may be aware, there was a cap on the number of applications to be processed through the RLMD Stream. The Nova Scotia Office of Immigration (NSOI) has now fulfilled the allocation for this stream and files have been returned.

If you did not receive an e-mail from this office indicating that your application entered processing, which would have included a file number, it means that we did not reach your application before we reached our allocation and your file is begin returned to you via regular mail.
    برداشت من اینه که جمله های آخر نشون میده ظرفیت پر شده و اونایی که تا حالا فایل نامبر نگرفتن پروندشون برگشت میخوره. درست میگم؟

شما ایمیل نفرستادین وضعیت پروندتونو بپرسین؟ من یه ایمیل فرستادم به NSNP و به طور اتوماتیک جواب زیر اومد:

The Nova Scotia Office of Immigration has opened a new stream, Nova Scotia Demand:Express Entry on January 1, 2015. The new guidelines, criteria and application forms are posted on our website. It is your responsibility to read the website and decide if you qualify under the critieria. www.novascotiaimmigration.ca

If you are looking for occupations that qualify - it is now called occupations opportunity list and can be found in appendix A of the guidelines.

Applications will only be accepted if they are complete per the checklist in the application forms. If they are incomplete the file will be closed and returned to you.

The Regional Labour Market Demand Stream (RLMD) was closed on April 28, 2014 and will not reopen.

As you may be aware, there was a cap on the number of applications to be processed through the RLMD Stream. The Nova Scotia Office of Immigration (NSOI) has now fulfilled the allocation for this stream and files have been returned.

If you did not receive an e-mail from this office indicating that your application entered processing, which would have included a file number, it means that we did not reach your application before we reached our allocation and your file is begin returned to you via regular mail.
    برداشت من اینه که جمله های آخر نشون میده ظرفیت پر شده و اونایی که تا حالا فایل نامبر نگرفتن پروندشون برگشت میخوره. درست میگم؟
    من هم برداشتم مثل شماست و به نظر میرسه که چون من هم ایمیلی دریافت نکردم پس احتمالا به ظرفیت نرسیدم.

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

سلام

nova scotia تو این فایل:

http://novascotiaimmigration.com/wp-...14-English.pdf

اسم یه سری رشته رو زده برای کاندیدای استانی! جریان چیه؟! الان کسی این رشته ها باشه میتونه اقدام کنه؟!

صفحه 18!

تو این خیلی رشته های خوب هست که!

مثل عمران ، مکانیک، برق و الکترونیک؟

چیه جریانش؟ وقت نکردم بخونم. چی کار کنم؟! بشتابیم!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    سلام

nova scotia تو این فایل:

اسم یه سری رشته رو زده برای کاندیدای استانی! جریان چیه؟! الان کسی این رشته ها باشه میتونه اقدام کنه؟!

صفحه 18!

یه سری مدارک میخواد که همه کپی هستش و آخر همین فرمی که لینکشو گذاشتی لیست شدن. امتیاز بندیش خیلی شبیه فدرال 2014 هست و اگه واسه اون واجد شرایط بودی که فکر کنم همینطور بوده (از تو پیجای دیگه کامنتاتو دیدم) واسه اینم قطعا هستی. فقط فرم NSNP100 رو دانلود کن و با دست پر کن با مدارکت بفرست. ولی خیییییییییییلی کندن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

یعنی شما به این نتیجه رسیدید که روش ارسال پرونده به روش سنتی شانس بیشتری برای نامینیت شدن فراهم میکنه نسبت به روش انتظار برای نامینیت شدن از طریق EE profile ؟
    دوست عزیز EE پروفایل چیزی هست که شما اول و آخر برای انتخاب از طریق EE باید درست کنی و بروبرگرد نداره. حالا اگه با پست کردن مدارکت به NS بتونی ازشون نامینیت بگیری 600 امتیاز بهت تو EE اضافه میشه که با توجه به این حداقل امتیازهای 3 تا دراو اول (ببخشید نتونستم درست بنویسم ) قطعا در اولین دراو بعد از نامینیتت انتخاب میشی. و من فکر میکنم تا زمانی که NS خودش داره به این طریق نامینیت میکنه نمیاد از EE پروفایل مستقیما نامینیت کنه و فقط ادامه پروسش رو از این طریق انجام میده. در کل اگر اصرار به NOVA SCOTIA داری حتما مدارکتو بفرست ولی خییییییییییییییییلی طولانیه و هیچ تضمینی هم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

من هم برداشتم مثل شماست و به نظر میرسه که چون من هم ایمیلی دریافت نکردم پس احتمالا به ظرفیت نرسیدم.
    نه فکر نمیکنم پر شده باشه چون تو اسپردشیت canadavisa رو نگاه کنی تا الان فقط 7 نفر که تا 9 Jan مدارکشونو فرستادن per گرفتن، اگر با افرادی که اطلاعاتشونو وارد نکردن جمع بزنیم بعید میدونم از 50 نفر بیشتر باشن یعنی مطمئنم. ولی در مورد حجم اپلیکیشن های رسیده به اونجا نظری ندارم چون اینا به ترتیب زمانی per میدن شاید تا الان شنستونو از دست داده باشین. در کل من با توجه به روند پر شدن اسپردشیت فکر میکنم هنوز شانس هست. امیدوار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    سلام

nova scotia تو این فایل:

صفحه 18!

بله دوست عزیز باید بشتابیم!
    اکثر ما که برای 2014 اقدام کردیم برای این هم مجاز بودیم خیلی وقته (از اول سال 2015) و اشتباه کردیم که مدارکو بلافاصله نفرستادیم .من روزای اول سال پروفایل EE رو ساختم ولی با اینکه چند بار هم از دوستان همفکری خواستم کسی توجه زیادی نشون نداد که آیا پرونده کاغذی بفرستیم به استان خوبه یا از رو پروفایل EE ممکنه نامینیت بشیم. حالا فهمیدم که پرونده کاغذی بهتره .آماده کردن این پرونده خیلی آسونه چون کپی ترجمه مدارک رو خواسته . یه فرم هم هست که باید پر کنیم که میشه همشو از رو فرم های پر شده 2014 پر کنیم یعنی تقریبا هیچ زحمت و هزینه ای نداره(غیر ازپول پست)! فقط من چک کردم گواهی بانک رو دوباره باید بگیریم. البته امیدوارم حالا که دیر جنبیدیم از این جا نمونیم مثل 2014.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinpour نمایش پست ها
    یه سری مدارک میخواد که همه کپی هستش و آخر همین فرمی که لینکشو گذاشتی لیست شدن. امتیاز بندیش خیلی شبیه فدرال 2014 هست و اگه واسه اون واجد شرایط بودی که فکر کنم همینطور بوده (از تو پیجای دیگه کامنتاتو دیدم) واسه اینم قطعا هستی. فقط فرم NSNP100 رو دانلود کن و با دست پر کن با مدارکت بفرست. ولی خیییییییییییلی کندن
    شما مدارک رو کی فرستادی دوست عزیز؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)