صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 154

موضوع: برنامه منتخب استانی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی نوااسکاشیا به روش EE

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinpour نمایش پست ها
    دوست عزیز EE پروفایل چیزی هست که شما اول و آخر برای انتخاب از طریق EE باید درست کنی و بروبرگرد نداره. حالا اگه با پست کردن مدارکت به NS بتونی ازشون نامینیت بگیری 600 امتیاز بهت تو EE اضافه میشه که با توجه به این حداقل امتیازهای 3 تا دراو اول (ببخشید نتونستم درست بنویسم ) قطعا در اولین دراو بعد از نامینیتت انتخاب میشی. و من فکر میکنم تا زمانی که NS خودش داره به این طریق نامینیت میکنه نمیاد از EE پروفایل مستقیما نامینیت کنه و فقط ادامه پروسش رو از این طریق انجام میده. در کل اگر اصرار به NOVA SCOTIA داری حتما مدارکتو بفرست ولی خییییییییییییییییلی طولانیه و هیچ تضمینی هم نیست
    مرسی از جوابتون ولی تو داکیومنت راهنما نوشته نامینیت شدن دو راه داره یکیش فرستادن پرونده کاغذیه یکیش هم اینه که خود استان با توجه به اینکه به پروفایل EE همه دسترسی داره میتونه نامینیت کنه:
    There are two application routes to Nova Scotia Demand: Express Entry stream, either you apply directly to Nova Scotia Office of Immigration (NSOI) or you have been selected from the Express Entry pool by the NSOI. In either case the principal applicant will need to submit a complete application to NSOI.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون ولی تو داکیومنت راهنما نوشته نامینیت شدن دو راه داره یکیش فرستادن پرونده کاغذیه یکیش هم اینه که خود استان با توجه به اینکه به پروفایل EE همه دسترسی داره میتونه نامینیت کنه:
    There are two application routes to Nova Scotia Demand: Express Entry stream, either you apply directly to Nova Scotia Office of Immigration (NSOI) or you have been selected from the Express Entry pool by the NSOI. In either case the principal applicant will need to submit a complete application to NSOI.
    آره درسته من اینو توجه نکرده بودم. ولی اگه تو روند پذیرش اداره مهاجرت نوا تو این چند هفته اخیر قرار گرفته باشی می بینی که اینا اینقدر کند عمل میکنن که من بعید میدونم امسال حتی بتونن اون ظرفیت مورد نظر با اپلیکیشن کاغذیشون رو پر کنن چه برسه به اینکه بیان خودشون بگردن تو پول یکیو گیر بیارن واسه نامینیت کردن، چون براشون خیلی مهمه که طرف بخواد تو نوا بمونه و بعیده خودشون بیان التماس کنن جون مادرت بیا پیش ما بمون پس به نظر من اپلیکیشن کاغذی واسشون اولویت داره چون شما داری باهاش ستلمنت پلن میفرستی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

شما مدارک رو کی فرستادی دوست عزیز؟
    مدارک من 23 Jan رسیده به NS ولی تا ایمیل pre screen ظاهرا خیلی مونده

آره درسته من اینو توجه نکرده بودم. ولی اگه تو روند پذیرش اداره مهاجرت نوا تو این چند هفته اخیر قرار گرفته باشی می بینی که اینا اینقدر کند عمل میکنن که من بعید میدونم امسال حتی بتونن اون ظرفیت مورد نظر با اپلیکیشن کاغذیشون رو پر کنن چه برسه به اینکه بیان خودشون بگردن تو پول یکیو گیر بیارن واسه نامینیت کردن، چون براشون خیلی مهمه که طرف بخواد تو نوا بمونه و بعیده خودشون بیان التماس کنن جون مادرت بیا پیش ما بمون پس به نظر من اپلیکیشن کاغذی واسشون اولویت داره چون شما داری باهاش ستلمنت پلن میفرستی
    بله درست میفرمایید روش کاغذی بهتره. من خودم زنگ زدم از آفیسر پرسیدم.گفتم کدوم روش رو پیشنهاد میکنید؟ گفت ارسال پرونده بهتره.

مدارک من 23 Jan رسیده به NS ولی تا ایمیل pre screen ظاهرا خیلی مونده
    خودشون تو داکیومنت گفتن سه ماه طول میکشه تا فایل نامبر رو بهتون ایمیل کنیم. حتی گفتن تو این مدت تلفنی هم جوابگو نیستن و به قول خودشون چیزی رو divulge نمیکنن! من این پرونده رو میفرستم ولی دیگه بعدش منتظر نمیشینم که کی جواب میدن. از پرونده 2014 فهمیدم که اینا شفاف عمل نمیکنن اون موقع که من پرونده 2014 رو فرستادم ناک من به نصف ظرفیت رسیده بود الان بعد از کلی انتظار معلوم شده که به کپ نمیرسم و به احتمال خیلی زیاد پروندم برمیگرده. راستش دوست دارم این نتیجه رو با بقیه دوستام تو فروم شیر کنم که تا زمانی که مدارکتون منقضی نشده هر چند تا پرونده میتونین بفرستین ولی امید نبندید به هیچ کدوم. میدونم خیلی سخته ولی تباه کردن زمان اونم تو جوونی سخت تره. با این حال ایمان دارم تلاشمون به نتیجه میرسه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

خودشون تو داکیومنت گفتن سه ماه طول میکشه تا فایل نامبر رو بهتون ایمیل کنیم. حتی گفتن تو این مدت تلفنی هم جوابگو نیستن و به قول خودشون چیزی رو divulge نمیکنن! من این پرونده رو میفرستم ولی دیگه بعدش منتظر نمیشینم که کی جواب میدن. از پرونده 2014 فهمیدم که اینا شفاف عمل نمیکنن اون موقع که من پرونده 2014 رو فرستادم ناک من به نصف ظرفیت رسیده بود الان بعد از کلی انتظار معلوم شده که به کپ نمیرسم و به احتمال خیلی زیاد پروندم برمیگرده. راستش دوست دارم این نتیجه رو با بقیه دوستام تو فروم شیر کنم که تا زمانی که مدارکتون منقضی نشده هر چند تا پرونده میتونین بفرستین ولی امید نبندید به هیچ کدوم. میدونم خیلی سخته ولی تباه کردن زمان اونم تو جوونی سخت تره. با این حال ایمان دارم تلاشمون به نتیجه میرسه.
    سلام به شما
    منم قصد دارم برای نوا اسکوشیا اپلای کنم و از این طریق توی EE شاید بتونم امتیاز لازمو کسب کنم. منم توی FSW2014 اپلای کرده بودم که نمیدونم چه بلایی سرش اومده. الانم که ظاهرا معلوم نیست واسه نوا اسکوشیا چند پرونده گرفتن و چقدر مونده تا پر شه. در هر صورت یه سوال دارم: تا اونجایی که شنیده بودم اگه اشتباه نکرده باشم توی EE وقتی اپلای میکنی یه قسمت داره که ازت میپرسه " آیا تا بحال برای اقامت کانادا اپلای کردی؟" در صورتی جواب مثبت باشه باید UCI NUMBER رو وارد کنی. حالا سوال من اینه که ماهایی که 2014 اپلای کردیم ولی هنوز UCI نگرفتیم اگه بگیم تا حالا برای کانادا اقدام نکردیم که دروغ گفتیم و اگه بفهمن بد میشه. و اگه بگیم اقدام کردیم که UCI نداریم. آیا اینی که میگم درسته؟ شما بهش برخورد کردید؟
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_migrant نمایش پست ها
    سلام به شما
    منم قصد دارم برای نوا اسکوشیا اپلای کنم و از این طریق توی EE شاید بتونم امتیاز لازمو کسب کنم. منم توی FSW2014 اپلای کرده بودم که نمیدونم چه بلایی سرش اومده. الانم که ظاهرا معلوم نیست واسه نوا اسکوشیا چند پرونده گرفتن و چقدر مونده تا پر شه. در هر صورت یه سوال دارم: تا اونجایی که شنیده بودم اگه اشتباه نکرده باشم توی EE وقتی اپلای میکنی یه قسمت داره که ازت میپرسه " آیا تا بحال برای اقامت کانادا اپلای کردی؟" در صورتی جواب مثبت باشه باید UCI NUMBER رو وارد کنی. حالا سوال من اینه که ماهایی که 2014 اپلای کردیم ولی هنوز UCI نگرفتیم اگه بگیم تا حالا برای کانادا اقدام نکردیم که دروغ گفتیم و اگه بفهمن بد میشه. و اگه بگیم اقدام کردیم که UCI نداریم. آیا اینی که میگم درسته؟ شما بهش برخورد کردید؟
    موفق باشید
    سلام دوست عزيز
    بله اين موضوع بارها و بارها راجع بهش بحث شده چون صدها نفر از دوستان FSW2014 هستند كه فايل نامير ندارند و براي EE هم شركت كردند
    پاسخ هم اين كه اگر فايل نامبر نداريد حتما خير رو انتخاب كنيد اين موضوع به تاييد كاركنان CIC هم رسيده
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

اگه تا الان نفرستادی من شخصا نظرم اینه که هنوز وقت هست، حداقل فکر میکنم تا آخر Feb هرکی بفرسته شانس داره. دلیل خاصی ندارم ولی روند پر شدن اسپرد شیت رو میبینم این حس بهم دست میده. بهرحال فقط با یه هزینه پستی داری شانستو امتحان میکنی دیگه. امیدوارم موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    بله اين موضوع بارها و بارها راجع بهش بحث شده چون صدها نفر از دوستان FSW2014 هستند كه فايل نامير ندارند و براي EE هم شركت كردند
    پاسخ هم اين كه اگر فايل نامبر نداريد حتما خير رو انتخاب كنيد اين موضوع به تاييد كاركنان CIC هم رسيده
    سلام
    دوست عزیز منظورم uci number بود نه فایل نامبر. همونطور که میدونید هر شخصی اگه ریجکت هم بشه uci میگیره. واسه همین گفتم ما حتما uci میگیریم اما در حال حاضر نداریم!!!!!!
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_migrant نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز منظورم uci number بود نه فایل نامبر. همونطور که میدونید هر شخصی اگه ریجکت هم بشه uci میگیره. واسه همین گفتم ما حتما uci میگیریم اما در حال حاضر نداریم!!!!!!
    موفق باشید
    سلام
    فرقي در جواب من نميكنه دوست من
    اگر UCI هم نداريد گزينه رو خير انتخاب كنيد
    اين موضوع به تاييد كاركنان CIC هم رسيده است
    شما دو راه داريد در اين مورد يا خير رو انتخاب كنيد يا ٨ تا صفر رو جاي عدد مورد نظر وارد كنيد ، CIC تاييد كرده كه ٨ تا صفر نزنيد و كلمه خير رو انتخاب كنيد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)