صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 154

موضوع: برنامه منتخب استانی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی نوااسکاشیا به روش EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دیروز pre screen دریافت کردم و امروز آفیسر ازم مدارک تکمیلی خواسته.
    من برای استرالیا هم اقدام کردم که تا مراحلی هم پیش رفته و نزدیک ویزاش هستم.
    حالا سوالم اینه که اگر برای نوااسکاتیا اقدام کنم و بعد فقط لندینگ داشته باشم و برگردم و اونجا موندگار نباشم، برای ویزام مشکلی پیش میاد؟
    با سلام وتبریک فراوان
    لطفا بگید کی مدارکتون به دستشون رسیده چون من هم 6 ماه پیش فرستادم وهنوز جوابی نیومده .ممنون

من اطلاعات ام رو اینجا https://docs.google.com/spreadsheets...gid=1750258017 وارد کردم، من 10 feb مدارکم رسید اونجام و بعد از بیش از 7 ما دو روز پیش pre screeen دریافت کردم و فرداش ازم اطلاعات تکمیلی خواستن.

mafa،
    مطمئنی که میشه کارت رو به آدرس دوست و آشنا بفرستند؟ مطمئنید اگر اونجا نمونم مشکلی باری PR ام بوجود نمیاد؟ بعد از این PR چند سال اعتبار داره؟ تمدیدش چطور اون هم نیازی به حضور مستمر نداره؟

یه سوال دیگه، آفیسر عبارت زیر رو به من فرستاده، این دقیقا یعنی چی؟:
    کد:
    In order to continue processing your application and ensure you meet the eligibility requirements for the stream, the following additional information is required:
    • Correct your date of birth on page 1 of your NSNP 100 form.
    • To demonstrate your work experience in NOC 2174, Computer Programmers and Interactive Media Developers, you submitted reference letters from five employers for whom you worked.
      • I have concerns about the legitimacy of your work experience, given that your job duties are written nearly word-for word by the five different employers

• .

من اطلاعات ام رو اینجا https://docs.google.com/spreadsheets...gid=1750258017 وارد کردم، من 10 feb مدارکم رسید اونجام و بعد از بیش از 7 ما دو روز پیش pre screeen دریافت کردم و فرداش ازم اطلاعات تکمیلی خواستن.

mafa،
    مطمئنی که میشه کارت رو به آدرس دوست و آشنا بفرستند؟ مطمئنید اگر اونجا نمونم مشکلی باری PR ام بوجود نمیاد؟ بعد از این PR چند سال اعتبار داره؟ تمدیدش چطور اون هم نیازی به حضور مستمر نداره؟

یه سوال دیگه، آفیسر عبارت زیر رو به من فرستاده، این دقیقا یعنی چی؟:
    کد:
    In order to continue processing your application and ensure you meet the eligibility requirements for the stream, the following additional information is required:
    • Correct your date of birth on page 1 of your NSNP 100 form.
    • To demonstrate your work experience in NOC 2174, Computer Programmers and Interactive Media Developers, you submitted reference letters from five employers for whom you worked.
      • I have concerns about the legitimacy of your work experience, given that your job duties are written nearly word-for word by the five different employers

• .

در مورد دریافت کارت پی آر اون روشی که گفتم رو دوستانی که تجربه داشتن در همین فروم گفتن. باید حداقل 2 سال از 5 سال (از زمان دریافت کارت پی آر )اونجا اقامت داشته باشید تا تمدید بشه.بازم برای اطمینان سوالتونو در تاپیک مربوطش بپرسید.
    در مورد نامه آفیسر، به واقعی بودن سابقه کاریتون شک کرده. ظاهرا شما از 5 شرکت مختلف نامه سابقه کار گرفتید که شرح وظایفتون کلمه به کلمه در اونا یکسان بوده.
    الان خیلی مهمه که یه جواب قانع کننده برای آفیسر بیارید.
    آیا این 5 شرکت یکی بودن مثلا یه مجموعه بودن؟ اگه اینطور هست که میشه دلیل قانع کننده بیارید و گرنه بگین موضوع چیه که با همفکری دوستان یه جوابی پیدا کنیم.
    راستی این نامه که براتون فرستادن عنوانش اینه؟ Intent to Refusal عنوان نامه رو به این دلیل پرسیدم که بدونم آیا الان در مرحله تصمیم گیری برای دادن نامینیشن به شما هستن یا مرحله قبلش هستن.

عنوان نامه هست Nova Scotia Demand: Express Entry ،
    و نامه با این عبارت شروع میشه:
    The Nova Scotia Office of Immigration (NSOI) is in the process of assessing your application made to the Nova Scotia Nominee Program (NSNP) Nova Scotia Demand: Express Entry Stream

این دو جمله هم ته نامه هست:
    Should you fail to submit the requested information by 05 OCT 2015, your application will be refused and their file will be closed.

If your situation changes and you choose to reapply to the NSNP, we would be happy to assess your new application with the eligibility criteria in place at that time.

البته عین هم که نیستند نامه ها اما خیلی شبیه به هم هستند، من می خوام در جواب بدم که دو تا دلیل داره این شباهت:
    1- توی ایران معمول نیست که شرکت ها نامه گواهی کار با شرح وظایف بدن برای همین نامه ها رو من خودم تهیه کردم و مسئولین و مدیران مربوطه صحت محتوی نامه رو تایید کردند.
    2- کار من در شرکت های مختلف در عنوان شغلی و کلیات وظایف یکسان بوده و تفاوت بیشتر در جزئیات کار بوده که در نامه ها تفاوت جزئیات منعکس شده

پ.ن.:
    چه سوال الکی پرسیدم، راستش به خاطر این بود که یادم رفته بود که من مدارک سابقه کار برای NS فرستادم، باخودم گفتم من که چیزی نفرستادم این روچه حساب میگه شبیه به هم هستند، چی می گه این، من زبانم خیلی ضعیفه نمی فهمم چی میگه، حتما دارم زمان ها رو اشتباه می کنم )

mafa عزیز،
    من این NS رو به عنوان back up پلن استرالیام اقدام کردم و حالا هم که استرالیام خیلی به ویزا نزدیک شده، مطمئن نیستم ادامه اش بدم یا نه، شما که گویا بیشتر تو کار کانادا بودی، میشه یه تخمین از کل هزینه ها (مدیکال و لاج و همه چی) و زمان تقریبی تا دریافت ویزای PR بهم بدید که بتونم راحت تر تصمیم بگیرم. راستی من و همسرم و فرزند کوچیکم دارم اقدام می کنم.
    ممنون

Junior Member

The Nova Scotia Office of Immigration (NSOI) is in the process of assessing your application made to the Nova Scotia Nominee Program (NSNP) Nova Scotia Demand: Express Entry Stream

Should you fail to submit the requested information by 05 OCT 2015, your application will be refused and their file will be closed.

If your situation changes and you choose to reapply to the NSNP, we would be happy to assess your new application with the eligibility criteria in place at that time.

البته عین هم که نیستند نامه ها اما خیلی شبیه به هم هستند، من می خوام در جواب بدم که دو تا دلیل داره این شباهت:
    1- توی ایران معمول نیست که شرکت ها نامه گواهی کار با شرح وظایف بدن برای همین نامه ها رو من خودم تهیه کردم و مسئولین و مدیران مربوطه صحت محتوی نامه رو تایید کردند.
    2- کار من در شرکت های مختلف در عنوان شغلی و کلیات وظایف یکسان بوده و تفاوت بیشتر در جزئیات کار بوده که در نامه ها تفاوت جزئیات منعکس شده

پ.ن.:
    چه سوال الکی پرسیدم، راستش به خاطر این بود که یادم رفته بود که من مدارک سابقه کار برای NS فرستادم، باخودم گفتم من که چیزی نفرستادم این روچه حساب میگه شبیه به هم هستند، چی می گه این، من زبانم خیلی ضعیفه نمی فهمم چی میگه، حتما دارم زمان ها رو اشتباه می کنم )
    درود جناب مهر
    بنطرم مورد اول رو ننویسید چون کار بقیه داوطلبین مهارجرت به کانادا رو خراب می کنید و ممکنه بل کل رویکردشون عوض بشه نسبت به نامه های کاری که از ایران ارسال میشه.

سپاسگزارم

mafa عزیز،
    من این NS رو به عنوان back up پلن استرالیام اقدام کردم و حالا هم که استرالیام خیلی به ویزا نزدیک شده، مطمئن نیستم ادامه اش بدم یا نه، شما که گویا بیشتر تو کار کانادا بودی، میشه یه تخمین از کل هزینه ها (مدیکال و لاج و همه چی) و زمان تقریبی تا دریافت ویزای PR بهم بدید که بتونم راحت تر تصمیم بگیرم. راستی من و همسرم و فرزند کوچیکم دارم اقدام می کنم.
    ممنون
    دوست عزیز
    حقیقتش من خودم در حال تصمیم گیری برای اقدام استرالیا به عنوان آلترناتیو هستم. در مورد همه چی استرالیا هم مطالعه هم کردم و چیزی که مشخصه اینه که استرالیا گرونتره. هم هزینه اسس مدرک (که شما گرفتین و دیگه فرقی نمیکنه) و هم هزینه لاج کردن. به نظرم اگه برای لاج کردن وقت دارید تا تکلیف نوا معلوم بشه میتونید صبر کنید ( البته اگه برای استرالیا ظرفیت رشته شما فعلا خیلی مونده باشه که پر بشه) تا گرفتن PR طبق آمار حداقل سه ماه بعد از گرفتن دعوتنامه و آپلود مدارکتون طول میکشه پس نمیشه تا اون موقع صبر کنید چون 2 ماه برای لاج کردن بیشتر وقت ندارید ولی تا نامینیشن میشه صبر کنید. ایشالا نامینیشن که گرفتید دیگه بقیش فقط دقت میخواد که مدارک رو درست و کامل آپلود کنید و بدون مشکل PR رو بگیرید.
    موفق باشید

پ.ن.:
    فکر کنم دلیل اول رو اصلا ننویسید چون این مساله برای اونا پذیرفته نیست و اینطوری ارزش نامه سابقه کارتونو از بین میبرید. اونا اینطوری فکر میکنن که پس این نامه سابقه کار یه نامه صوری هست که هر شرکتی به راحتی با هر محتوایی صادرش میکنه.
    همون دومین دلیل رو صادقانه بگین که خوب من زمینه کاریم تو همه شرکتها تقریبا یکی بوده و دلیل استخدام من تو هر شرکت سابقه کار قبلیم بوده که در نتیجه وظایفم شبیه شده.
    مواظب باشید چیز منطقی بنویسید من تو این سایت کانادا ویزا زیاد دیدم که آفیسرها چقدر ریزبین هستن. باید خیلی قدرتمند و منطقی جوابشونو بدبن اصلا هم ضعف نشون ندین در مدارکتون.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

دوستانی که مدارکشون رو یه مقدار دیر به Nova فرستادن میتونن امیدوار باشن چون این برنامه ظرفیتش رو 300 نفر افزایش داده و فکر میکنم حداقل به کسانی که مدارکشون رو تا ماه Jun فرستادن نوبت برسه. البته این فقط حدس و گمان منه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

دوستانی که مدارکشون رو یه مقدار دیر به Nova فرستادن میتونن امیدوار باشن چون این برنامه ظرفیتش رو 300 نفر افزایش داده و فکر میکنم حداقل به کسانی که مدارکشون رو تا ماه Jun فرستادن نوبت برسه. البته این فقط حدس و گمان منه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)