صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 154

موضوع: برنامه منتخب استانی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: نوا اسکوشیا (فقط برای express entry)

Hi ........,
    Is the number relates to the number nomination they issued right now. I got a response from NSOI today:
    --------------------------
    Thank you for your inquiry.

We are still accepting and processing applications under Nova Scotia Demand: Express Entry and will continue to do so until we reach our cap of 650 for express entry nominations. It is taking 9 months or more for a file to enter processing at this time.

We cannot advise on whether or not you should apply, but can provide the following information: the standard processing model for our office is first in first out, and not all applications will be approved.

Also, at this time, we do not anticipate the NS Demand stream closing but a file may have to be deferred until the New Year when our allocation of nominations from Citizenship and Immigration Canada is renewed.

We hope this helps with your questions.

Nova Scotia Office of Immigration

-------------------------------------------------------------------
    It seems the process is slower. However I am preparing to apply NSNP soon.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

Effective today, Dec. 17, most prospective immigrants to Nova Scotia are able to apply to immigrate through a new online system.

"E-processing is more convenient for applicants, giving them immediate feedback on incomplete files," said Immigration Minister Lena Metlege Diab. "It should speed up their completion of applications and will reduce our burden of paper-based files."

The Nova Scotia Office of Immigration will continue to accept paper-based applications for its immigration streams until the end of June 2016.

http://novascotia.ca/news/release/?id=20151217001

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmor نمایش پست ها
    Effective today, Dec. 17, most prospective immigrants to Nova Scotia are able to apply to immigrate through a new online system.

"E-processing is more convenient for applicants, giving them immediate feedback on incomplete files," said Immigration Minister Lena Metlege Diab. "It should speed up their completion of applications and will reduce our burden of paper-based files."

The Nova Scotia Office of Immigration will continue to accept paper-based applications for its immigration streams until the end of June 2016.

http://novascotia.ca/news/release/?id=20151217001

خبر مهم
    از تاریخ 17 دسامبر روش Nova Scotia Demand: Express Entry stream و the Family Business Worker stream بسته شد. و زمان بازگشایی مجدد در سال 2016 متعاقبا اعلام خواهد شد.
    و از همه مهتر اینکه تا JUNE 2016 به همین منوال به صورت کاغذی پرونده ها دریافت میشود و سپس فقط به صورت الکترونیکی.
    ویرایش توسط mohmor : December 18th, 2015 در ساعت 10:36 AM

Documentation to show experience match with NOC 2011
    In your application to NSOI you will need to demonstrate that you:
     performed the actions described in the lead statements for the occupation as set out in the
    occupational description of the NOC 2011, and
     performed a substantial number of the main duties, including all of the essential duties, of the
    occupation as set out in the occupational description of NOC 2011

این رو یکی لطفا به من بگهدقیقا چی می خواهند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshkiamir نمایش پست ها
    Documentation to show experience match with NOC 2011
    In your application to NSOI you will need to demonstrate that you:
     performed the actions described in the lead statements for the occupation as set out in the
    occupational description of the NOC 2011, and
     performed a substantial number of the main duties, including all of the essential duties, of the
    occupation as set out in the occupational description of NOC 2011

این رو یکی لطفا به من بگهدقیقا چی می خواهند؟

سلام دوست من
    فکر کنم همون نامه های سابقه کار که کامل باشه خودش کافیه..
    البته من خودمم واقعا نمی دونم که این چه نوع مدرکی میشه باشه ولی با توجه به 2 تا بندی که توضیح داده میشه گفت که اگر نامه سابقه کار شامل حدود 4 تا 5 تا از وظایف گفته شده برای ناک انتخابی باشه مشکل برطرف شه. باز هم دوستان به خصوص mafa عزیز که نامینیشن گرفتند اگر پاسخ بدهند ممنون میشیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط p3443 نمایش پست ها
    سلام دوست من
    البته من خودمم واقعا نمی دونم که این چه نوع مدرکی میشه باشه ولی با توجه به 2 تا بندی که توضیح داده میشه گفت که اگر نامه سابقه کار شامل حدود 4 تا 5 تا از وظایف گفته شده برای ناک انتخابی باشه مشکل برطرف شه. باز هم دوستان به خصوص mafa عزیز که نامینیشن گرفتند اگر پاسخ بدهند ممنون میشیم.
    سلام
    شما برای نامه سابقه کارتون میبایست حداقل 3-4 مورد از وظایفی که در NOC 2011 اومده را قید کنید و فقط دقت داشته باشید :
    1- شرح وظایف رو عیناً مثل شرح وظایف NOC ننویسید!!!
    2- اگه چند تا نامه سابقه کار از شرکت های مختلف میخواهید ارائه بدید شرح وظایف رو مثل هم ننویسید

سلام دوستان
    میخواستم ببینم کسی تا به حال از طریق این استان نامینیت شده؟ و اینکه شانس گرفتن نامینیت از این استان چقدره؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshkiamir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم کسی تا به حال از طریق این استان نامینیت شده؟ و اینکه شانس گرفتن نامینیت از این استان چقدره؟
    مرسی
    با سلام
    بله خیلی ها گرفتند...
    فعلا که روش demand این استان بسته است. برای هر استانی میخواهید اقدام کنید باید به محض اینکه باز شد اقدام کرد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط p3443 نمایش پست ها
    سلام دوست من
    سلام دوست عزیز
    به علاوه مطالبی که دوستمون mohmor اشاره کرد بهتره که 70 تا 80 درصد وظایفی که در NOC2011 مربوط به رشته شما اومده رو پوشش بدین. در ضمن همانطور که در فایل راهنمای نوا دیدین باید یه داکیومنتی آماده کنید که شرح وظایف خودتونو (مطابق نامه سابقه کار) با شرح وظایف مرجع NOC2011 مچ کنید به این صورت که در یک جدول در یک ستون هر یک از وظایف مرجع رو کپی کنید و در مقابلش یک یا بیش از یک شرح وظیفه خودتون رو از نامه سابقه کارهاتون قرار بدین. البته بیشتر متقاضیان نوا اینو نفرستاده بودن ولی بعدا همراه ایمیل AOR ،آفیسر از متقاضی میخواست که چنین جدولی رو پر کنه و ایمیل کنه.
    موفق باشید

میشه لیست رشته های مورد نظر این استان رو بهم بگید؟
    Thank God for attaining my goal

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)