صفحه 163 از 231 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

دوستان ممنون میشم اگه تجربه ی اینکارو دارین پاسخ بدین.بعداز in process شدن چه مدت طول میکشه که adr درخواست شه یا مستقیم نامینیت شد؟ممنون

سلام دوستان ، من یه سوالی دارم
    به نظرتون تقریبی میشه گفت کیا باز میشه ساسکا؟
    آخه من‌از الان میخوام‌ پول بخوابونم بانک تو حسابم ، میخوام ببینم اوکیه؟
    میتونید لطف کنید بگید تا الان کیا باز شده و تقریبا بسه گفت کی دوباره باز میشه ؟
    مرسی اژ همراهیاتون

Junior Member

با سلام
    دوستان در پر کردن جدول شماره 7 فرم schedule A اگر لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم:
    1- برای نوشتن نام کامل دانشگاه یا محل کار فضای کافی در جدول وجود ندارد باید صفحه جدید الحاق کنم یا اسم مختصر بنویسم .در صورت نیاز به اضافه کردن شیت جدید بایستی جدول فرم اصلی رو خالی بزارم و کل مطاب رو در جدولی که خودم تهیه میکنم بنویسم؟
    2- نیاز به نوشتن دوره مدرسه ابتدایی در این جدول میباشد؟
    3- برای Type of cerificate or diplomaدر ستون پنجم برای دوره دیپلم و پیش دانشگاهی به لاتین دقیقا چی باید نوشت؟
    4- برای سوال 3 اگر رشته ریاضی و فیزیک باشه در ستون 6 جدول چی باید نوشت؟

Junior Member

دوستان لطفا راهنمایی کنید:

1-در فرم schedule 4 سوال چهارم (Funds) بایستی مبلغی که از بانک نامه میگیریم رو بزنیم یا مبلغی مشخصی که خودشون برای تعداد نفرات ارائه کردند یا اینکه کل دارایی؟
    2- در Generic form در بخش occupation detail در سوال سوم و چهارم بایستی کد ناک مورد نظر رو نوشت یا عنوانش هم لازمه؟
    3- لازمه سایر فرمهایی که شامل حال من نمیشه با نوشتن N/A پر بشه و در سایت آپلود بشه؟
    4- تو فیلد کد پستی فقط میشه 8 رقم نوشت راه حل چیه؟ میشه کدپستی رو دستی نوشت؟
    5- با توجه به اینکه کارت ملی تاریخ صدور نداره برای فیلد مربوطه در فرم Generic form چی باید نوشت؟ تاریخ انقضا کارت من :1402
    6- تو فرم 24-10 که مدارک مورد نیاز رو لیست کرده منظور از دو عبارت زیر چی هست؟فرقشون چیه؟ و اینکه برای ناکهایی که regulated نیستند دو مورد زیر لازم هستند یا خیر؟

1-6- (SINP Job Approval Letter (if applicable
    2-6-(Proof of Professional Status or Licensure (if applicable

با تشکر

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط smo نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان در پر کردن جدول شماره 7 فرم schedule A اگر لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم:
    1- برای نوشتن نام کامل دانشگاه یا محل کار فضای کافی در جدول وجود ندارد باید صفحه جدید الحاق کنم یا اسم مختصر بنویسم .در صورت نیاز به اضافه کردن شیت جدید بایستی جدول فرم اصلی رو خالی بزارم و کل مطاب رو در جدولی که خودم تهیه میکنم بنویسم؟
    2- نیاز به نوشتن دوره مدرسه ابتدایی در این جدول میباشد؟
    3- برای Type of cerificate or diplomaدر ستون پنجم برای دوره دیپلم و پیش دانشگاهی به لاتین دقیقا چی باید نوشت؟
    4- برای سوال 3 اگر رشته ریاضی و فیزیک باشه در ستون 6 جدول چی باید نوشت؟
    1- در مورد نام های کلی می تونید از خلاصه استفاده کنید. مثلا به جای university بنویسید uni. اگه دانشگاه آزاد بودید که حتی نام دانشگاه آزاد هم کفایت میکنه. در مورد سوال دوم بله.
    2- واژه post secondary رو گوگل کنید. علی ای حال از دبیرستان به بعد
    3- diploma و preuniversity
    4- من زدم mathematics .
    زیاد سخت نگیرید.
    هیچ کدوم از موارد بالا مسائل مهمی نیستن!

رشته و دانشگاه

دوستان لطفا راهنمایی کنید:

1-در فرم schedule 4 سوال چهارم (Funds) بایستی مبلغی که از بانک نامه میگیریم رو بزنیم یا مبلغی مشخصی که خودشون برای تعداد نفرات ارائه کردند یا اینکه کل دارایی؟
    2- در Generic form در بخش occupation detail در سوال سوم و چهارم بایستی کد ناک مورد نظر رو نوشت یا عنوانش هم لازمه؟
    3- لازمه سایر فرمهایی که شامل حال من نمیشه با نوشتن N/A پر بشه و در سایت آپلود بشه؟
    4- تو فیلد کد پستی فقط میشه 8 رقم نوشت راه حل چیه؟ میشه کدپستی رو دستی نوشت؟
    5- با توجه به اینکه کارت ملی تاریخ صدور نداره برای فیلد مربوطه در فرم Generic form چی باید نوشت؟ تاریخ انقضا کارت من :1402
    6- تو فرم 24-10 که مدارک مورد نیاز رو لیست کرده منظور از دو عبارت زیر چی هست؟فرقشون چیه؟ و اینکه برای ناکهایی که regulated نیستند دو مورد زیر لازم هستند یا خیر؟

1-6- (SINP Job Approval Letter (if applicable
    2-6-(Proof of Professional Status or Licensure (if applicable

با تشکر
    1- از مینیمم رقم مورد نیاز استان بالاتر باشه
    2- من کد ناک رو ننوشتم. همون عنوانی که می خواید در نامه سابقه کار بزنید رو بنویسید
    3- قبلا در مورد اینکه چه فرمهایی لازم هست در سایت سسکا آپلود بشن راهنمایی شدید.
    4- فرم من 10 رقمش جا شد. دوباره چک کنید. نشد، جدول باز کنید
    5- اگه تاریخ صدور کارت قدیمیتون رو یادتونه (از روی کپی های پیشین) که بنویسید. نشد هم 5 سال کم کنید یه تاریخی بزنید اصلا مهم نیستن
    6- گزینه اول مال افرادی که از یه کارفرما جاب آفر دارن تو سسکا/ مورد دوم یه چیزی معادل مدرک نظام مهندسی هست برای رشته های نظام مند.
    ویرایش توسط Beginner : December 10th, 2017 در ساعت 08:08 PM

Junior Member

با سلام
    دوستان من یک سپرده یکساله تو یک موسسه مالی دارم. که بابت اون نامه تمکن مالی گرفتم دوست داشتم تصویرش رو اینجا بزارم تا دوستان در خصوصش نظر بدند ولی سایت ظاهرا این امکان رو به من نمیده. سوالی که داشتم این هست:
    1-با توجه به اینکه نوع حساب من بلندمدت هست گردش حساب نداره. حالا واقعا گردش حساب ضروری هست؟
    2- اگه ضروریه چه راهکاری وجود داره. میتونم از یه حساب دیگه از خودم یا همسرم گردش حساب بگیرم
    3- دوره زمانی گردش حساب حتما باید با نامه تمکن بخونه و جدید باشه؟

رشته و دانشگاه

با سلام
    دوستان من یک سپرده یکساله تو یک موسسه مالی دارم. که بابت اون نامه تمکن مالی گرفتم دوست داشتم تصویرش رو اینجا بزارم تا دوستان در خصوصش نظر بدند ولی سایت ظاهرا این امکان رو به من نمیده. سوالی که داشتم این هست:
    1-با توجه به اینکه نوع حساب من بلندمدت هست گردش حساب نداره. حالا واقعا گردش حساب ضروری هست؟
    2- اگه ضروریه چه راهکاری وجود داره. میتونم از یه حساب دیگه از خودم یا همسرم گردش حساب بگیرم
    3- دوره زمانی گردش حساب حتما باید با نامه تمکن بخونه و جدید باشه؟
    مطلقا چنین چیزی صحت نداره!
    ما چیزی به عنوان حساب کوتاه مدت و حساب بلند مدت نداریم. عناوین صحیحش "حساب سپرده کوتاه مدت و بلند مدت، حساب جاری و ..." هست. تفاوتشون هم در سودش هست و شرایط حساب (بلاک کردن مقدار معینی از پول در حساب سپرده های بلند مدت و ...) . پس شماره حسابتون در هر بانکی یه گردش حساب داره که می بایست ضمیمه پرونده سسکا کنید.
    چیزی که تو ذهن شما هست اینه: "سپرده کوتاه مدت و بلند مدت" به جای شماره حساب، "شماره سپرده" داره . یه مبلغ معینی رو به بانک میدید، یه شماره سپرده میده بهتون، و ما به ازاش اوراق بهادار (کاغد های مخصوص و ممهور) میده بهتون که در اون دقیقا نوشته سپرده کی باز شده، مبلغ چقدره، کی تاریخ سر رسیدش هست، سودش چند درصده، و.... . این نوع "گواهی سپرده ها" دیگه گردش حساب ندارن (مبلغ ثابت و مشخص هست) خود اوراق قابل ترجمه هستن و مطالب مندرج در اون کاملا مشخص میکنه که آیا حداقل مبلغ مورد نیاز سسکا و به مدت حداقل سه ماه، در شرایط سپرده صدق میکنه یا خیر.

2- اگر همسرتون باهاتون میاد می تونید از حساب ایشون گردش بگیرید. (البته اگر شما گواهی سپرده دارید که اصلا نیازی نیست)
    3- نامه تمکن فرمتش مشخصه، معمولا میپرسن 3 ماهه می خواید یا 6 ماهه . گردش حساب جداست. روی کاغذ A4 پرینت می کنن ممهور می کنن میدن خدمتتون. وقتی می خواید سابمیت کنید، باید تمکن+گردش مالی رو ضمیمه کنید. اگر از زمان نامه بانکیتون تا مرحله پردازش سسکا زیاد فاصله بیوفته، درخواست آپدیت میکنن.

Junior Member

دوستان کسی هست که خودش ( بدون وکیل) اقدام کرده باشه . میشه شماره ای تو خصوصی بهم بدید . خیلی ممنون میشم. لطفا اگه کسی هست منو راهنمایی کنه . تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin22 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که خودش ( بدون وکیل) اقدام کرده باشه . میشه شماره ای تو خصوصی بهم بدید . خیلی ممنون میشم. لطفا اگه کسی هست منو راهنمایی کنه . تشکر
    دوست عزیز حتما میشه و میتونید خودتون اقدام کنید اکثر دوستانی که رفتن و در این فروم هم هستن خودشون اقدام کردن اما حتما حتما وقت بذارین و مطالب این 163 صفحه رو خوب و دقیق مطالعه کنید و اطلاعات کامل و جامعی بدست میارین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)