صفحه 140 از 231 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

دوستان کسی تونسته تا به حال از روش OID ویزا بگیره ؟ میخوام بدونم این روش قابل اطمینان هست یا مثل کبک دردسر داره و گیرهای خاص داره ؟
    چه مدت طول میکشه از زمان سابمیت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azad1390 نمایش پست ها
    دوستان کسی تونسته تا به حال از روش OID ویزا بگیره ؟ میخوام بدونم این روش قابل اطمینان هست یا مثل کبک دردسر داره و گیرهای خاص داره ؟
    چه مدت طول میکشه از زمان سابمیت؟
    بله دوستان ویزا گرفتن و مشکلی نداره.
    تایم بندی های طبق سایت 3 ماه برای پروسس استانی و 16 ماه برای فدرال ولی شما حدود 12 ماه از تاریخ سابمیت بضورت متوسط در نظر بگیرید.

SINP/EE Submission : 2017/May/16| In process : 2017/May/17
    | ADR : 2017/June/16
    ADR submitted: 19/June/2017 |Nominatioan : 29/June/2017 | ITA : 2017/July/12

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط radicalmajid نمایش پست ها
    دوستان سلام
    چند تا سوال داشتم:
    کجا میشه چک کرد که رشته جزو رشته های regulated هست یا نه؟
    کلا در چه صورت این مورد مشکل ساز میشه؟
    در صورت اقدام از طریق استانی یا express entry?
    من با توجه به اینکه هم 60 امتیاز از 100 و هم 67 امتیاز اکسپرس رو میارم میخواستم برا جفتش پروفایل بسازم و بعد از طریق ساسکاچوان اقدام کنم
    فوق لیسانس مکانیک هم دارم.
    کلا با این قضیه رگوله بودن رشته گیج شدم.
    ممنون
    رشته های ریگوله رو تو این لینک چک کنید :
    https://www.saskatchewan.ca/resident...ccupation-list
    تو ستونه مربوطه نوشته که ریگوله هست یانه. شما باید تحت ناک 2232 یا همون تکنسین و تکنولوژیست مهندسی مکانیک شرکت کنید:
    http://www23.statcan.gc.ca/imdb/p3VD...11&CLV=4&MLV=4

اگر شرایط اکسپرس اینتری رو دارید اون سریعتر جواب میگیرید ولی اگر پولش براتون مهم نیست هرجفت رو میتونید سابمیت کنید و در آخر یکی رو کنسل کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering-water-KNTU university

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_222 نمایش پست ها
    سلام
    موقع پرکردن preappication، یک step داره به اسم work permit، این را اضافه کردم. اضافه کردنش درست است؟ اصلا گزینه حذف نداره.
    توش چی باید بنویسم؟
    سلام. میشه لطفا جواب منم بدین

Junior Member

سلام. میشه لطفا جواب منم بدین
    اشتباه باز کردید. میتونید توش بنویسید که اشتباهی باز کردید و یا یک اکانت جدید باز کنید. بعضا هم خالی گذاشتن دوستان مشکلی نداشتن. چیز مهمی نیست

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

سلام
    موقع پرکردن preappication، یک step داره به اسم work permit، این را اضافه کردم. اضافه کردنش درست است؟ اصلا گزینه حذف نداره.
    توش چی باید بنویسم؟
    اگر نمیتونید حذفش کنید، تیک آپلود مدارک رو بزنید تو همون بخش (تا رنگ بخش سبز بشه) و بتونید ادامه بدید. یا همونطور که اشاره شد، اکانت دوباره بسازید.

Junior Member

سلام دوستان
    بنده ژانویه 2017 مدارکمو سابمیت کردم و پس از in process شدن حدود 3 ماه پیش مدارک جدید خواستند که آنها رو هم سابمیت کردم و مجددا in process شدم و هنوز در همان حالت هستم.
    مشکل من این است که اکانت express entry تا یک ماه دیگر اکسپایر می شود و برای ساختن اکانت جدید امتیازم کافی نیست. در ضمن تا دو ماه دیگه مدرک آیلتس من نیز اکسپایر می شود. در صورتیکه نتوانم اکنت express entry جدید بسازم (به علت یک سال افزایش سن امتیازم کافی نیست) چه کار باید انجام بدهم؟
    آیا وقتی نامینیت شدم مجددا باید مدرک جدید آیلتس ارائه کنم؟
    با تشکر

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan_dp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده ژانویه 2017 مدارکمو سابمیت کردم و پس از in process شدن حدود 3 ماه پیش مدارک جدید خواستند که آنها رو هم سابمیت کردم و مجددا in process شدم و هنوز در همان حالت هستم.
    مشکل من این است که اکانت express entry تا یک ماه دیگر اکسپایر می شود و برای ساختن اکانت جدید امتیازم کافی نیست. در ضمن تا دو ماه دیگه مدرک آیلتس من نیز اکسپایر می شود. در صورتیکه نتوانم اکنت express entry جدید بسازم (به علت یک سال افزایش سن امتیازم کافی نیست) چه کار باید انجام بدهم؟
    آیا وقتی نامینیت شدم مجددا باید مدرک جدید آیلتس ارائه کنم؟
    با تشکر
    مهمتر از تاریخ اکسپایر شدن اکسپرس، تاریخ تولد شماست. اگر با افزایش سن، امتیازتون کم بشه، به نظرم سیستم اتوماتیک اکانتتون رو ineligible میکنه.
    به هر صورت دو حالت عمده داریم : اگر اکسپرس شما غیر فعال شد، و سسکا شما رو نامینیت کردند، به نظرم شاید شاید بتونید با مکاتبه با سسکا ازشون بخواید نامینیشن شما رو به OID تغییر بدن (البته حتما باهاشون هماهنگ کنید). اگر قبول نکردن درون سیستمی حلش کنن، باید توی دور بعدی OID ثبت نام کنید و مراحل رو به صورت کاغذی دنبال کنید.
    در مورد مدرک آیلتس، باید تا تاریخ سابمیت در هر دپارتمانی معتبر باشه:
    در سسکا تا وقت سابمیت (که شما ژانویه سابمیت کردید)
    در CIC هم تا وقت سابمیت (اگر نامینیت شدید تا وقت ارسال مدارک باید معتبر باشه. بعدش دیگه مهم نیست.
    و ....

Junior Member

با سلام
    برای کسانی که مستر کارت یا ویزا کارت ندارند از داخل ایران ، روشهای پرداخت 300 دلار چگونه می باشد؟
    و آیا در هنگام سابمیت باید 300 دلار را پرداخت؟
    منظور 300 دلار کاندا هست یا امریکا؟

سلام
    1. میشه همفکری کنین بگین به جز فاند دقیقا چیا میخواد که کم و کسر نفرستم؟
    ما که تو ایران letter of offer نداریم داریم؟

2. آیا مدارک خواسته شده برای همه سوابق کاری هست یا برای همون عنوان خاصی که گفته؟
    من دوتا سمت داشتم در دو شرکت (از زیرمجموعه یک کد ناک) اما فقط یک نام اولی رو آورده
    چون در انتهای متن گفته فیش های حقوقی از سال آخر استخدام. منظور سال آخر سمت اول یا سال آخر کل سابقه هست؟

3. فیش حقوقی هایی که درخواست شده آیا باید در همون تاریخ برم پرینت حساب هم بگیرم؟
    یا همون ترجمه رسمی فیش کافیه؟
    پول دستی گرفته باشیم چکار کنیم؟

4. من برای همه حدود 7 سال سابقه کارم بجز یک بازه وسط که با توافق خودم و کارفرما برام بیمه رد نشد
    هم قرارداد دارم هم فیش حقوقی هم بیمه (برای بقیه سالها) هم نامه کارفرما که اون تاریخ هم توش اومده
    با شرح وظایف کامل. اما چون به دلایلی نمیتونستم ثابت توی آفیس باشم و از طرفی اگر پس از بازرسی
    بیمه در شرکت حاضر نمیبودم کارفرما جریمه میشد در اون مدت بیمه برام رد نکردن

حالا اینو چجوری بگم قانع بشه؟
    مستندات هم دارم که اونموقع یه دوره هایی میگذروندم و نمیتونستم ثابت وایستم اما کار میرکردم و قرارداد و مدارک دارم
    لطفا راهنمایی بفرمایید

5. آیا داشتیم که از دوستان تمام این مدارکو یکجا بخوان؟ این که چیزی برا ما کم نگذاشته دستشم درد نکنه
    من الان برم مثلا پرداخت حق بیمه های کارفرما رو از کجا بیارم آخه!

برای تجربه دوستان نامه و ریز گردش حساب من تا 1 و 5 می بود(نزدیک 4ماه) مداوم و در یک حساب و با مبلغ خیلی بیشتر اما باز هم مجدد آفیسر تا تاریخ سابمیت رو خواسته که همچنان هم در حساب دارم
    ویرایش توسط Skymaster : June 24th, 2017 در ساعت 07:38 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)