صفحه 150 از 231 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_222 نمایش پست ها
    سلام دوستان. با کمک و راهنمای شما عزیزان تونستم برای OID سابمیت کنم.
    فقط چون قبلا پروفایلم رو ساخته بودم یادم رفته بود که دو تا از نامه های سابقه کارم رو اضافه کنم. الان براشون ایمیل بزنم؟ هنوز به مرحله inprocess وارد نشدم.
    به هیچ وجه از شما مستندات جدید قبول نمیکنن مگر اینکه بعد از initial process وقتی پرونده دست افیسر رفت ایشون از شما بخواد و گرنه اگر قبلش براشون بفرستین اصلا قبول نمیکنن
    من 27 جولای EE اقدام کردم و نامه سابقه کار نذاشتم و با اینکه در اولین روز کاری بعد از سابمیت براشون ایمیل کردم اما پرونده من رو ریترن کردن.

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط mkasnejad نمایش پست ها
    سوال اول:
    International Skilled Worker

SINP Category Quarter 1 - 2017-18
    (Apr. 1 to Jun. 30, 2017)
    Measured in months
    Employment Offer <1 month
    Occupation In-Demand 4.1
    Express Entry 3.8
    سوال دوم:
    فکر نمیکنم همزمان بتونین روتا پرونده تشکیل بدین. پس بهتره که که OID تون زودتر به جریان بیفته. در ضمن تقریبا به یک میزان طول میکشه!
    دوست عزیز ممنون از پاسختون. این زمان ها برای بررسی اداره مهاجرت ساسکاچوان هست. بعد از اون کار ارجاع داده میشه به فدرال. فکر میکنیم اینجاست که تفاوت OID با EE‌از لحاظ زمانی خیلی بیشتر میشه. میگن EE شش ماهه و OID شانزده ماهه تقریبا زمان میبره. حالا نمیدونم دوستانی که از طریق OID‌کارشون اوکی شده واقعا چقدر منتظر موندن برای دریافت ویزا. اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم به اشتراک بذاره
    Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط endlesssky نمایش پست ها
    سلام

در تبليغات شركتي خوانده ام كه تنها با داشتن امتياز ٦٠ از ١٠٠ ( با توجه به سن، سابقه كاري، نمره ايلتس، مدرك تحصيلي ) بدون هيچ قرعه كشي و پيشنهاد شغلي كانادايي و نياز به كار در ساسكاچوان و حضور در آن، ميتوانند اقامت دايم كانادا را از طريق آن استان دريافت كنند.

در ضمن مطلعم كه اگر چنين امكاني وجود داشته باشد هر شخص ميتواند خودش اقدام كند، اما ترجيه بنده به اين است كه براي اطمينان بيشتر از طريق دفاتر مهاجرتي اقدام نمايم.

بسيار ممنون ميشوم اگر كسي از وجود و صحت چنين برنامه اي اطلاع داشته باشد، راهنمايي بفرمايد.

پيشاپيش از راهنمايي ازشمندتان سپاسگزارم.
    دوست عزیز یه مقدار زمان صرف بکنید با خوندن صفحات این تاپیک به جواب خیلی از سوالاتون میرسید

ممنون از راهنماييتون..اين تاپيك ١٥٠ صفحه داره و من حداقل ٢٠ صفحه اخرو خوندم و به جواب نرسيدم.با اينكه سايت ساسكاچوآنو خوندم باز هم نياز به اين دارم دوستاني كه به اينجا سر ميزنن و زحمتي براشون نيست لطف كنن تفاوت ee و oid را برام بنويسن..و همينطور جواب سوالهامو..پيشاپيش متشكرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc; MBA; PhD

دوستان عزیزی که قبلا اپلای کردند لطفا اطلاع رسانی کنید که نامه های سوابق کاری رو بدون درخواست مدارک بیشتر (مثل سوابق بیمه - فیش های حقوقی - قرارداد کاری) قبول می کنند یا خیر ؟ ظاهرا از همه دوستانی که نامه های سابقه کاریشونو فرستاده بودند مدارک ساپورت بیشتری خواستند ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسhttp://www.applyabroad.org/forum/showthreadی واجد شرایط بودن برای برنامه مهاجرت به روش Ex

من پروفایل oasis را تکمیل کردم و منتظرم تا در روزی که برنامه بار میشه برای
    Saskatchewan Express Entry اقدام کنم. چون قبلا وارد pool شدم و حالا میخوام استانی اقدام کنم. رشته عمران هم که در کتگوری است. مشکل من اینه که نمیدونم کی برنامه بازگشایی میشه. دوبار تاحالا باز شده و یک ساعته پر شده اما من مطلع نشدم. میشه راهنماییم کنیذ؟ کی و چطور با بازگشایی برنامه مطلع میشید؟

Junior Member

با سلام و احترام
    در خوصوص noc های اعلام شده آیا مهندسی عمران (کارشناسی) در ردیف civil engineering technologist and technician قرار میگیره؟؟ یا فقط تکنسین ها مورد قبول هستن؟

Junior Member

دوستان عزیز موقع سابمیت کردن باید فیش حقوقی و سابقه کار هم اماده باشه بفرستیم یا موقعی که خواستن ارسال کنیم؟ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسhttp://www.applyabroad.org/forum/showthreadی واجد شرایط بودن برا

نقل قول نوشته اصلی توسط IMANIRAN نمایش پست ها
    من پروفایل oasis را تکمیل کردم و منتظرم تا در روزی که برنامه بار میشه برای
    Saskatchewan Express Entry اقدام کنم. چون قبلا وارد pool شدم و حالا میخوام استانی اقدام کنم. رشته عمران هم که در کتگوری است. مشکل من اینه که نمیدونم کی برنامه بازگشایی میشه. دوبار تاحالا باز شده و یک ساعته پر شده اما من مطلع نشدم. میشه راهنماییم کنیذ؟ کی و چطور با بازگشایی برنامه مطلع میشید؟
    روشی که چک شده استفاده از نرم افزار اندروید Web Alert (Website Monitor) است. می توانید لینک این صفحه را در آن تعریف نمائید و حتی محدوده ای از صفحه را که میخواهید چک کنید را مشخص کنید. به محض باز شدن ثبت نام شما از طریق گوشی مطلع خواهید شد (باید حتما به اینترنت وصل باشید!). در تنظیمات این نرم افزار میتوانید مشخص کنید ک هر چند دقیقه وبسایت مورد نظر چک شود. حتی می توانید مشخص کنید که دوره های چک کردن در هنگامی که با وایفای یا اینترنت موبایل به اینترنت متصل هستید فرق کند و آلارم مورد علاقه خود را جهت اطلاع دادن انتخاب کنید. لینک این نرم افزار در Google Play را در زیر می بینید:https://play.google.com/store/apps/d...webalert&hl=en

در ضمن می توانید از وبسایت https://www.followthatpage.com استفاده کنید که در بازه های زمانی که شما تعیین می کنید صفحه مربوط به اعلام ظرفیت ساسکاچوان را چک می کند و به محض باز شدن ظرفیت جدید با ایمیل به شما اطلاع می دهد. این وبسایت هر یک ساعت سایت مورد نظر شما را چک می کند.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

با سلام و احترام لطفا اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره به این دو سوال پاسخ بده:
    1- در خوصوص noc های اعلام شده آیا مهندسی عمران (کارشناسی) در ردیف civil engineering technologist and technician قرار میگیره؟؟ یا فقط تکنسین ها مورد قبول هستن؟
    2-من با احتساب حداقل ها (یعنی فوق آزاد و معدل پایین لیسانس رو لیسانس) و همچنین (ایلتس اورال 5.5 یعنی clb6 که بیشتر میارم) جمعا 61 امتیاز برای برنامه ساسکچوان اوردم، از 67 لازم برای OID نمرم 62 میشه آیا اقدام برای برنامه استانی مدت و زمان و سایر شرایطش طوری هست که نیاز به ارتقاء امتیاز و اقدام برای اکسپرس نباشم ؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)