صفحه 158 از 231 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

اینجا را بخوان:
    https://www.saskatchewan.ca/resident...nce-categories
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara_q نمایش پست ها
    برای مهاجرت به ساسکا ار طریق سیستم خارج از اکسپرس انتری باید از کجا شروع کنم لطفا منو راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی AUT

سلام به دوستان..
    خیلی عجیب نیست که من دو ماهه پیش برای OID اپلای کردم و هنوز استتسم اپلیکیشن ریسیوده و به این پرگرس تبدیل نشده؟
    ایمیل هم زدم! بهم جواب زیر رو دادن:
    There is no guaranteed timeline for when an application will enter processing once it has been received. Applications are processed in the order that they are received
    کسی هست که این حالت باشه؟

Junior Member

روش OID نیازی به واجد شرایط شدن تو EE و ساختن پروفایل EE نداره؟
    نحوه ی ارسال مدارک ومراحل به چه ترتیبی است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mu_gc نمایش پست ها
    روش OID نیازی به واجد شرایط شدن تو EE و ساختن پروفایل EE نداره؟
    نحوه ی ارسال مدارک ومراحل به چه ترتیبی است؟
    نه نداره ولی برای سوال بعدی مطالب فروم رو بخونید

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

دوستان من هم امروز ppr شدم

به دوستانی که میخوان از طریق این استان اقدام کنن توصیه اکید میکنم از صفحه اول تا آخر این تاپیک رو حتما با دقت مطالعه کنن چون جواب بسیاری از سوالهاشون قبلا داده شده و با صرف کمتر از یک ساعت می تونن اطلاعات جامعی رو در مورد این پروسه کسب کنن.

با آرزوی موفقیت برای همه

Junior Member

سلام خواهش میکنم جواب بنده رو بدین من تمام صفحات رو خوندم ولی بازم میخوام یکی جوابم رو مستقیما بده.
    من 26ساله با لیسانس مهندسی مکانیک هستم. برای oid مکانیک تکنیسین رو انتخاب میکنم و ایلتس 7دارم.من سابقه کار ندارم ولی یه کارخونه لبنیاتی اشنا میشناسم که برام سابقه کار میزنه و یعنی دوسال سابقه تمام وقت دارم و چهارسال پاره وقت میزنه چون در تداخل با تحصیلم میشه.یعنی میشه چهار سال سابقه کار دارم. که میشم 60 امتیاز. ایا قابل قبول هست؟ بنظرتون اقدام کنم؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering-water-KNTU university

نقل قول نوشته اصلی توسط mkasnejad نمایش پست ها
    سلام به دوستان..
    خیلی عجیب نیست که من دو ماهه پیش برای OID اپلای کردم و هنوز استتسم اپلیکیشن ریسیوده و به این پرگرس تبدیل نشده؟
    ایمیل هم زدم! بهم جواب زیر رو دادن:
    There is no guaranteed timeline for when an application will enter processing once it has been received. Applications are processed in the order that they are received
    کسی هست که این حالت باشه؟
    سلام دوست عزیز
    اگه منظورتون از دو ماه پیش 9 آگوست است منم وضعیت شما را دارم . نگران نباشید احتمالا عادی است انشاله OK میشه
    درضمن تبریک فراروان به جناب Beginner

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng Bachelor

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم:
    من مرداد 94 کارشناسیم رو گرفتم، اسفند 94 خدمتم شروع شد و شهریور 96 تموم شد. (کارشناسی پیوسته عمران)
    1) میخوام سابقه کار بزنم میتونم بزنم از سال 91 (یعنی حدودا ترم 4-5 دانشگاه) تا شهریور 96 (یعنی همزمان با کارشناسی و خدمت) کار کردم تمام وقت؟(35 ساعت در هفته)
    با مستندات قوی شامل نامه و فیش و برگه استخدام اینا!
    2) تو سایت برای پر کردن سوابق لفظ کوالیفاید به مانند فدرال برای ساسکا هم وجود داره؟ که تاریخ واجد شرایط شدن برای اون ناک رو باید وارد کنیم؟
    3) احتمالش چند درصده قبول کنن؟ اگه قبول میکنن 5سالم رو، پارت تایم حساب میکنن یا فول تایم؟
    خیلی برام مهمه میخوام برای ساسکاچوان اقدام کنم، امتیازم به 67 امتیاز فدرال اکسپرس نمیرسه ولی با 5سال سابقه کار میتونم براس ساسکا اقدام کنم.
    من خیلی از صفحات رو خوندم، ولی واقعا به طور کامل متوجه نشدم که شرایط من چجوریه میشه، حساب میشه سابق ام حین کارشناسی یا خیر!
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    ویرایش توسط peimoon : October 18th, 2017 در ساعت 03:24 PM

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodrb نمایش پست ها
    مبارکه و با توصیه ی شما کاملا موافقم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raha198600 نمایش پست ها
    بسیار تبریک begginer جان فک میکنم تقریبا یک سال شد. امیدوارم همیشه و در تمام مراحل زندگیت موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_222 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگه منظورتون از دو ماه پیش 9 آگوست است منم وضعیت شما را دارم . نگران نباشید احتمالا عادی است انشاله OK میشه
    درضمن تبریک فراروان به جناب Beginner

ممنون از دوستان گرامی امیدوارم شما هم موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط peimoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم:
    من مرداد 94 کارشناسیم رو گرفتم، اسفند 94 خدمتم شروع شد و شهریور 96 تموم شد. (کارشناسی پیوسته عمران)
    1) میخوام سابقه کار بزنم میتونم بزنم از سال 91 (یعنی حدودا ترم 4-5 دانشگاه) تا شهریور 96 (یعنی همزمان با کارشناسی و خدمت) کار کردم تمام وقت؟(35 ساعت در هفته)
    با مستندات قوی شامل نامه و فیش و برگه استخدام اینا!
    2) تو سایت برای پر کردن سوابق لفظ کوالیفاید به مانند فدرال برای ساسکا هم وجود داره؟ که تاریخ واجد شرایط شدن برای اون ناک رو باید وارد کنیم؟
    3) احتمالش چند درصده قبول کنن؟ اگه قبول میکنن 5سالم رو، پارت تایم حساب میکنن یا فول تایم؟
    خیلی برام مهمه میخوام برای ساسکاچوان اقدام کنم، امتیازم به 67 امتیاز فدرال اکسپرس نمیرسه ولی با 5سال سابقه کار میتونم براس ساسکا اقدام کنم.
    من خیلی از صفحات رو خوندم، ولی واقعا به طور کامل متوجه نشدم که شرایط من چجوریه میشه، حساب میشه سابق ام حین کارشناسی یا خیر!
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    البته من فکر میکنم قبلا این موضوع به بحث گذاشته شده ، علی ای حال:

1- مهاجرت اسکیلد ورکر به معنای این هست که شما اول در یک رشته کوالیفاید میشید، بعد از اون سابقه کارتون به عنوان فردی که در یک رشته مهارت کسب کرده، حساب میشه.
    سابقه کار شما با توجه به کارشناسی پیوسته بودنتون ، در طول تحصیل لیسانس به هیچ عنوان حساب نمیشه. در مورد سربازی به شرطی که بتونید با مدارک به آفیسر اثبات کنید مرتبط بارشته فعال بودید، با اما و اگر شاید قبول کنه شایدم خیر. سابقه کار سربازی خیلی حرف و حدیث توشه. مثلا بعضی از بچه های عمران میرن قرارگاه خاتم امریه میگیرن. اگه بتونن نامه بگیرن، میشه روش تا حدی حساب کرد. اگه چک امنیتی ردشون نکنن!
    2- خیر ولی تاریخ شروع و پایان تحصیلات هر مقطع دانشگاهی رو باید وارد کنید. بر اساس همون هم سابقه رو در نظر می گیرن
    3- 67.65164654%
    ویرایش توسط Beginner : October 18th, 2017 در ساعت 07:37 PM

سلام دوستان- اخيرا يه موسسه مهاجرتي اعلام كرده كه براي اين استان و براي مشاغل رگوليتد مثل وكالت ميتونه مهاجرت بگيره، ميخواستم بدونم كه آيا صحت داره؟ و اگر بله من كجا بايد درباره ش اطلاعات كسب كنم. چون فاعدتا اگر اونا ميتونن اقدام كنن خود شخص هم ميتونه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)