صفحه 225 از 231 نخستنخست ... 125175215216217218219220221222223224225226227228229230231 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Provide a copy of the email from the SAMRT Registrar outlining your eligibility to apply to the Canadian Association of Medical Radiation Technologists (CAMRT) to have your credentials assessed; AND a copy of the letter from the CAMRT notifying you of your assessment result and access to the national certification exam.

1) این یعنی باید قبل از ایجاد پروفایل EOI مدرک CAMRT بگیرم یا اینکه صرفا باید نشون بدم صلاحیت امتحان دادن رو دارم؟ 2) چقدر احتمالش هست که شغلی که الان تو لیست In-Demand هست 3 سال دیگه هم تو لیست باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh96 نمایش پست ها
    Provide a copy of the email from the SAMRT Registrar outlining your eligibility to apply to the Canadian Association of Medical Radiation Technologists (CAMRT) to have your credentials assessed; AND a copy of the letter from the CAMRT notifying you of your assessment result and access to the national certification exam.

1) این یعنی باید قبل از ایجاد پروفایل EOI مدرک CAMRT بگیرم یا اینکه صرفا باید نشون بدم صلاحیت امتحان دادن رو دارم؟ 2) چقدر احتمالش هست که شغلی که الان تو لیست In-Demand هست 3 سال دیگه هم تو لیست باشه؟
    درود بر شما
    در مورد ناک های رگیولیتد میدونم که فرصت برای ارائه میدن، اما این مورد رو باید در سایت خود ساسکا بخونید یا نهایتا از طریق ایمیل بپرسید!
    در ضمن ناکی که الان در لیست هست، هیچ ضمانتی نیست که تا فردا در لیست باشه، 3 سال دیگه که تقریبا احتمال ش یک به میلیون هست...!
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member

با سلام و خسته نباشيد.

من در برنامه OID استان ساسكچوان، پرونده ام رو 1 ژانويه 2018 سابميت كردم. بعد از 20 روز In process شد. بعد از گذشت حدود 5 ماه، با ايميلي كه ارسال كردم گفتن كه براي چك كردن پرداخت مالي، به واحد ديگه اي پرونده ارسال شده و دوباره پس از بازگشت از بررسي مالي، وضعيت پرونده به Application received تغيير پيدا كرد. در تاريخ 7 مارس 2019 (تقريبا 17 ماه بعد از سابميت)، دوباره پرونده ام in process شد. الان با گذشت بيش از 4 ماه از اون تاريخ، هنوز وضعيت پروندم in process هستش.

لطفا نظر به اينكه اين مدت زمان طولاني گذشته و من تقريبا افسرده شدم و از طرف خانواده و تعليق وضعيت زندگيم خيلي تحت فشارم، لطفا نظرتون رو در موارد زير بگيد:
    1- ايا تجربه مشابهي وجود داشته كه پرونده اي (اقلا موارد سابميت شده در ژانويه 2018) تا اين مدت در مرحله nomination معطل بشه؟
    2- به نظر شما دليل اين زمان طولاني چيه؟ ايراني بودن ماست؟
    3- آيا امكان داره كه پرونده reject شه؟
    4- با توجه به اينكه به ايميل من جواب ندادن، ايا روشي وجود داره كه از وضعيت پروندم خبري بگيرم؟؟

ممنون كه پاسخ مي دين.

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز از طریق OASIS ثبت نام کردم برای ناک 2251 تکنسین معماری ولی نمی دونم اون قسمتی که مربوط می شد به جاب آفر و اکسپرس انتری باید چیکار کنم؟! یعنی قبل از ثبت نام در این سیستم باید اکسپرس انتری رو ثبت نام می کردم ؟
    و این که در آخر من رو در گروه occupation in demand قرار داد نه express entry. فرق اکسپرس انتری با ان دیمند چیه؟

Junior Member

امتیازتون چجند تا بود؟مدرک را وس فرستادید و زباتن دارید>؟

سلام خدمت دوستان عزیز ،
    در رابطه با روش OID ساسکاچوان من و دوستانم به یه سری مشکلات خوردیم که شاید این سوالات و ابهامات برای خیلی از هموطنانمون ایجاد بشه و ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

1) آیا برای محاسبه امتیاز تحصیلات باید تحصیلات اون ناک شغلی که براش دارم اقدام میکنم حساب کنم یا بالاترین تحصیلاتی که بدست آوردم ؟؟ بنده فوق لیسانس مهندسی عمران هستم اما یه مدرک حداقل 2 ساله در زمینه حسابداری دارم و بیشتر تجربیاتم در زمینه حسابداری بوده و میخوام از طریق شغل حسابداری اقدام کنم . آیا من باید امتیاز تحصیلاتمو 23 ( فوق لیسانس ) حساب کنم یا 15 ( مدرک 2 ساله معادل فوق دیپلم ) ؟؟ چون هیچ جای سایت ساسکاچوان مخصوصا قسمت point grid نزده که Education باید با شغلت مرتبط باشه.

2) مینیمم تحصیلات برای رشته تکنولوژیست معماری NOC 2251 یه مدرک یا دیپلم دو ساله س ، حالا اگر دوست بنده با ارشد معماری بخواد اقدام بکنه مشکل پیش میاد ؟؟ چون یه وکیل به ما گفت over qualified میشید و ریجکتتون میکنن ولی بازم لیست مشاغل ساسکاچوانو که نگاه میکنم در ستون سمت راست فقط نوشته مینیمم یک مدرک دو ساله ، ننوشته ماکزیمم مدرک لیسانس یا فوق لیسانس ، به نحوی برای تحصیلات بالاتر محدودیتی قائل نشده . NOC خود مهندس معمار بدون پسوند 2151 هست. اینم بگم دوست بنده میتونه از شرکت نامه بگیره که وظایف شغلیش تو گروه شغلی 2251 بوده.

3) اینم شرایط آخرین دوستم که لیسانس برق داره ولی ارشدشو رفت IT خوند و الان برنامه نویسه و میخواد از طریق شغل برنامه نویسی اقدام کنه. اما در شرایط این گروه شغلی نوشته شده حداقل یک دوره تحصیلی سه ساله در زمینه علوم کامپیوتر یا IT ولی هیمنطور که میدونید ارشد دو سالس ولی ارشد دوست بنده 4 سال طول کشیده !!! آیا طولانی شدن ارشدش تا 4 سال میتونه اون سه سالو توجیه کنه ؟؟ چون تو جدول ساسکاچوان زده حداقل three year program و حرفی از لیسانس نزده فقط گفته دوره تحصیلتون حداقل باید 3 ساله باشه.

4) من خیلی جاها در نظرات دیدم که گفته شده برای سابقه کار نیازی به بیمه نیست در صورتی که بازم خود سایت ساسکاچوان زده حداقل یکی از مدارک شغلیتون باید توسط دولت تایید و صادر شده باشه !! غیر از بیمه چه مدرک دولتی وجود داره ؟؟ و آیا دوستانی که بدون بیمه اقدام کردن به مشکل نخوردن ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roysa نمایش پست ها
    امتیازتون چجند تا بود؟مدرک را وس فرستادید و زباتن دارید>؟
    سلام دوست عزیز
    امتیازم 65 و در حال گرفتن مدرک زبان و وس هستم . مدرک زبان رو در سایت 6 زدم چون این نمره رو قبلا هم اورده بودم

Junior Member

سلام دوستان من امتیازم۶۱ میشه در برنامه oid,به نظرتون شانسی دارم برای دریافت دعوتنامه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: ساسکاچوان (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    به خود ساسکا ایمیل بزنین و پروفایل جدیدتونو بدید و بگید لینک کنن به پروفایلتون.
    مشکل بزرگی نیست عزیزم.

سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتی
    باید صبر کنیم بعد از سابمیت پروفایل خودشون بهمون ایمیل بزنن بعد مدارکمون و بفرستیم براشون ؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering-water-KNTU university

سلام به همگی
    جواب اپگز من بعد از 9 ماه اومده و من اپروو شدم. از اینجا به بعدش احتیاج دارم که با دوستانی که این شرایط رو داشتن مشورت کنم.
    لطفا کسی میتونه به من راهنمایی بده یا کانالی دراین خصوص به من معرفی کنه
    ممنون از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)