صفحه 10 از 231 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: ساسکاچوان (فقط برای express entry)

سلام ، مشکل اینه که ما با توجه به قدمتی که در امور مهاجرتی پیدا کردیم
    و با توجه به ناکی که تو اکسپرس اینتری انتخاب کردیم (2133 ) ظاهرا نمیشه که تکنسین اقدام کرد . نگرانیم که یه هاردکپی از اطلاعات قبلی ما داشته باشن و یهو دچار مشکل بشیم .. ولی اگه بشه که خیلی خوبه .. چون مراحل اینکار هم طولانی و پرهزینه ست .
    من هم وضیعت کاملا مشابه شما دارم در کد 2132 (مهندسی مکانیک) و نمیدونم میتونم بعنوان تکنیسین اقدام کنم یا نه.و اینکه اگه بخوام اینکار بکنم باید پروفایلم رو هم تغییر بدم.این مشکل ساز نیست!!؟
    اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره لطفا راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام سوال من اینه که آیا ناک اکسپرس انتری باید با ناکی که اینجا انتخاب می کنیم یکی باشه؟
    ناک من تو پیشنهادای این استان نیست ولی یک ناک مشابه بعنوان تکنسین هست. آیا من میتونم با اون اقدام کنم؟

ممنون

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

من اول با ناک ۴۰۲۱ پروفایلمو سابمیت کردم توی اکسپرس انتری
    بعد که اینجا اپلای کردم سریعا ناکمو تغییر دادم به ۶۲۲۱
    هنوز جواب من نیومده که ببینم نامینیت شدم یا نه. اما بعید میدونم مشکلی پیش بیاد
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed__1983 نمایش پست ها
    من هم وضیعت کاملا مشابه شما دارم در کد 2132 (مهندسی مکانیک) و نمیدونم میتونم بعنوان تکنیسین اقدام کنم یا نه.و اینکه اگه بخوام اینکار بکنم باید پروفایلم رو هم تغییر بدم.این مشکل ساز نیست!!؟
    اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره لطفا راهنمایی کنه.
    سلام
    تا اونجایی که من از دوستان با تجربه پرسیدم و همچنین در فدرال اسکیلد ورکر 2014 تجربه کردم خیر مشکلی نیست اگر با تکنیسین وارد pool اکسپرس اینتری شد. نمونش هم خودم که 2014 با مهندسی مکانیک اقدام کردم و به ظرفیت نرسیدم ولی دوستانی که حتی دیرتر از من با تکنسین مکانیک اقدام کرده بودند الان فکرکنم ویزاشون اومده باشه....
    ولی در مورد اینکه آیا بایستی شغل توی پول اکسپرس اینتری با عنوان شغلی که در استانی (ساسکاچوان) اقدام می کنید یکی باشه رو دقیق نمیدونم. کاش دوستان با تجربه به این سوال مهم پاسخی دقیق می دادند.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaarsh نمایش پست ها
    اگر با سیستم اکسپرس دارید اقدام میکنید برای این استان اصلا لازم نیست رشتتون جزو مشاغل مورد نیازشون باشه. ولی اگر بخواید وقتی سیستم in demandباز شد برای اون اقدام کنید باید حتما جزو مشاغل مورد نیازشون باشید. به هر حال اقدام کردن خیلی بهتر از اقدام نکردنه....به نظر من البته
    وقتی میخواین اپلای کنید یه لیست دارند که حتما باید ناکتون رو از توی اون لیست انتخاب کنید.
    اگه ۴۰۲۱ رو توی لیستشون میذاشتن من ناچار نبودم ۶۲۲۱ رو انتخاب کنم عزیزم
    موقعیکه میخوای ناکت رو انتخاب کنی یه اسکرول داره که وقتی که بازش میکنی مجبوری از بین ناکهای موجود یکی رو انتخاب کنی..
    درسته سیستم بر اساس رشته نیست اما این موضوع هم ممکنه اپلیکنتها رو دچار مشکل کنه...
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    وقتی میخواین اپلای کنید یه لیست دارند که حتما باید ناکتون رو از توی اون لیست انتخاب کنید.
    اگه ۴۰۲۱ رو توی لیستشون میذاشتن من ناچار نبودم ۶۲۲۱ رو انتخاب کنم عزیزم
    موقعیکه میخوای ناکت رو انتخاب کنی یه اسکرول داره که وقتی که بازش میکنی مجبوری از بین ناکهای موجود یکی رو انتخاب کنی..
    درسته سیستم بر اساس رشته نیست اما این موضوع هم ممکنه اپلیکنتها رو دچار مشکل کنه...
    من هم اینو دیدم که فکر کنم باید حتما ناکتون دیمند باشه....
    You must have a minimum level of work experience related to your field of education or training:

• At least one year of work experience in the past 10 years in a skilled profession (non-trades); OR
    • At least two years of work experience in a skilled trade in the past five years; OR
    • At least 12 months of skilled work experience in Canada in the past three years (trades and non-trades).
      • Your work experience must be in a high skilled occupation (NOC “0”, “A” or “B”) that is considered to be in-demand in Saskatchewan. Please see the Application Guide (Appendix A) for the list of eligible occupations.

Member
    رشته و دانشگاه

البته در تایید فرمایشات شما azumi عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p3443 نمایش پست ها
    سلام
    تا اونجایی که من از دوستان با تجربه پرسیدم و همچنین در فدرال اسکیلد ورکر 2014 تجربه کردم خیر مشکلی نیست اگر با تکنیسین وارد pool اکسپرس اینتری شد. نمونش هم خودم که 2014 با مهندسی مکانیک اقدام کردم و به ظرفیت نرسیدم ولی دوستانی که حتی دیرتر از من با تکنسین مکانیک اقدام کرده بودند الان فکرکنم ویزاشون اومده باشه....
    ولی در مورد اینکه آیا بایستی شغل توی پول اکسپرس اینتری با عنوان شغلی که در استانی (ساسکاچوان) اقدام می کنید یکی باشه رو دقیق نمیدونم. کاش دوستان با تجربه به این سوال مهم پاسخی دقیق می دادند.

حالا به نظرتون من برم ناکمو عوض کنم؟ بعد برای اپلیکیشن انتاریو که فرستادم مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دیروز برای ساسکاچوان اپلای کردم. ولی هیچ کجا از من گواهی بانک نخواست. البته فرم فاند رو پر کردم. حالا نمیدوم اگه مدارکم ناقص باشه چه اتفاقی میفته؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    حالا به نظرتون من برم ناکمو عوض کنم؟ بعد برای اپلیکیشن انتاریو که فرستادم مشکلی پیش نمیاد؟
    اگر جایی متوجه بشن خب ممکنه مشکل ساز بشه چون بعد باید کلی مدرک و سند برای اینکه چرا در 2 ناک متفاوت اقدام کردید بیارید. ولی به عنوان یک آلترناتیو فکر کنم بتونین بگید که شرح وظایف من هم به 2132 می خورده و هم به تکنیسین مکانیک. بازم دوستان دیگه نظر بدهند چون این مشکل خیلی از دوستان هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)