صفحه 11 از 231 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: ساسکاچوان (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز برای ساسکاچوان اپلای کردم. ولی هیچ کجا از من گواهی بانک نخواست. البته فرم فاند رو پر کردم. حالا نمیدوم اگه مدارکم ناقص باشه چه اتفاقی میفته؟
    سریعا براشون ایمیل کنید.
    گواهی رو توی بخش settlement fund, میخواست.
    حالا اشکال نداره این گواهی رو حتما هر چه سریعتر براشون ایمیل کنید
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

نقل قول نوشته اصلی توسط p3443 نمایش پست ها
    سلام
    تا اونجایی که من از دوستان با تجربه پرسیدم و همچنین در فدرال اسکیلد ورکر 2014 تجربه کردم خیر مشکلی نیست اگر با تکنیسین وارد pool اکسپرس اینتری شد. نمونش هم خودم که 2014 با مهندسی مکانیک اقدام کردم و به ظرفیت نرسیدم ولی دوستانی که حتی دیرتر از من با تکنسین مکانیک اقدام کرده بودند الان فکرکنم ویزاشون اومده باشه....
    ولی در مورد اینکه آیا بایستی شغل توی پول اکسپرس اینتری با عنوان شغلی که در استانی (ساسکاچوان) اقدام می کنید یکی باشه رو دقیق نمیدونم. کاش دوستان با تجربه به این سوال مهم پاسخی دقیق می دادند.
    من هم همین بلا سرم اومدم تو 2014. ولی الان افرادی مثل ما دو تا مشکل دارن: یکی اینکه داریم با یه NOC متفاوت از 2014 اقدام میکنیم که نمیدونیم رکوردی ازمون دارن یا نه.دوم اینکه کدی که تو پروفایل اکسپرس اینتری انتخاب کردیم با کدی که برای ساسکچوان میخوایم بزنیم متفاوته که البته این مورد اخیر رو که منطقاً باید پروفایلمون رو تغییر بدیم به همونی که داریم اقدام میکنیم.کاش کسی بود که این تجربه رو داشت و کمک میکرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    سریعا براشون ایمیل کنید.
    گواهی رو توی بخش settlement fund, میخواست.
    حالا اشکال نداره این گواهی رو حتما هر چه سریعتر براشون ایمیل کنید
    از طریق چه آدرس ایمیلی؟

Junior Member

من یه این آدرس فرستادم درسته؟
    immigration@gov.sk.ca

Junior Member

زمان اپلیکیشن هم تموم شد.
    The Application Intake Threshold for the International Skilled Worker – Saskatchewan Express Entry Sub-Category has been reached
    December 7, 2015 -The Application Intake Threshold for the International Skilled Worker – Saskatchewan Express Entry Sub-Category has been reached for 2015; however, the SINP is still accepting applications to the International Skilled Worker Category – Employment Offer Sub-Category.

زمان اپلیکیشن هم تموم شد.
    The Application Intake Threshold for the International Skilled Worker – Saskatchewan Express Entry Sub-Category has been reached
    December 7, 2015 -The Application Intake Threshold for the International Skilled Worker – Saskatchewan Express Entry Sub-Category has been reached for 2015; however, the SINP is still accepting applications to the International Skilled Worker Category – Employment Offer Sub-Category.
    ببخشید زمانش کی بود ؟ مدارک ما در حال آپلود شدنه ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_ja نمایش پست ها
    ببخشید زمانش کی بود ؟ مدارک ما در حال آپلود شدنه ..
    من اینو الان توی سایت دیدم. تاریخ امروزه. از سوم دسامبر شروع شده بود امروز بسته شد با 500 تا اپلیکیشن.
    البته دوستان حرفه ای تر بررسی کنن بهتره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed__1983 نمایش پست ها
    من هم همین بلا سرم اومدم تو 2014. ولی الان افرادی مثل ما دو تا مشکل دارن: یکی اینکه داریم با یه NOC متفاوت از 2014 اقدام میکنیم که نمیدونیم رکوردی ازمون دارن یا نه.دوم اینکه کدی که تو پروفایل اکسپرس اینتری انتخاب کردیم با کدی که برای ساسکچوان میخوایم بزنیم متفاوته که البته این مورد اخیر رو که منطقاً باید پروفایلمون رو تغییر بدیم به همونی که داریم اقدام میکنیم.کاش کسی بود که این تجربه رو داشت و کمک میکرد.
    به نظرم باید ناک اکسپرس اینتری تون رو به تکنیسین مکانیک تغییر بدین بهتره. من اینو از چند نف. پرسیدم و گفتن مشکلی نداره. از طرفی هم اگر گفتن که چرا توی 2014 با 2132 مهندسان مکانیک اقدام کردید میگید که توی این ناک هم سابقه دارید و یا وظایفتون به این ناک هم می خوره. نمونه عملیش هم از مدیران فروم 2014 که خودشون در 2014 دوتا اپلیکیشن ارسال کردند. یکی مهندسان مکانیک و دومی تکنیسین مکانیک
    این به نظر منطقی ترین راه میرسه. تازه من خودم رشتم مهندسی شیمی هست ولی با مشورتی که کردم قصد دارم با ناک تکنیسین مکانیک اقدام کنم. این چیزیه که به ذهن من میرسه...اگر دوستان باتجربه نظری دارند بفرمایند...

من اینو الان توی سایت دیدم. تاریخ امروزه. از سوم دسامبر شروع شده بود امروز بسته شد با 500 تا اپلیکیشن.
    البته دوستان حرفه ای تر بررسی کنن بهتره.
    متاسفانه ما نتونستیم ثبت نام کنیم ضمن آپلود مدارک بودیم که پر شد !!! شاید وقتی دیگر!

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

من یه این آدرس فرستادم درسته؟
    immigration@gov.sk.ca
    به این آدرس باید بفرستید:
    immigration.documents@gov.sk.ca
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)