صفحه 118 از 231 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط lostwings نمایش پست ها
    دوستان امکان ش هست که آدرس مطرح ترین گروههای تلگرامی مربوط به برنامه های OID و EE ساسکاچوان رو بذارین ؟ من قبلا توی یکی از این گروهها عضو بودم، شماره ام رو عوض کردم و متاسفانه آدرس گروه رو یادم نیست. همینطور در صورتی که قرار دادن لینک به چنین جاهایی بر خلاف قوانین انجمن هست ، ممنون می شم که به صورت پیغام خصوصی آدرس ها رو برای من ارسال کنین...

ممنون
    سلام
    دوست عزیز اگه پیدا کردی بند‌رو هم بی‌ نسیب نگذار، اینجوری تا باز بشه میتونیم به هم خبر بدیم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa23170 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اطلاع داره که اگه برای کبک در مرحله فایل نامبر باشیم می توانیم برای ساسکاچوان هم اقدام کنیم؟
    اگر توی فرمها ذکر کنین که کبک سابمیت کردین ، احتمالا ازتون میخوان که قصد موندن در استان ساسکاچوان رو براشون ثابت کنین و نشون بدین که قصد موندن در استان رو دارین.
    "Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning"

Junior Member

با سلام به همه و تشکر از پاسخ های مفید دوستان، من تقریبا بیشتر صفحات مربوط به مهاجرت کانادا رو خوندم و جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم ولی الان برای ترجمه مدارک شناسایی یه سوالی داشتم از دوستان:
    مدارک شناسایی مثه شناسنامه و سند ازدواج رو می شه بدون مهر دادگستری و فقط روی برگه مترجم رسمی Najit که میگن زیر نظر آمریکا ست بفرستم برای هر دو نوع OID و EE ؟

(خود مترجم میگفت چون کانادا و آمریکا تو ایران سفارتخونه ندارن پس تابع شرایط اینجا که میگه مهر مترجم رو دادگستری باید تایید کنه و همینطور وزارت امورخارجه تا اصطلاحا ترجمه رسمی و Official بشه نیستن، و از طرفی Najit رو اونا کاملا میشناسن و مورد قبوله، بازم ترجیح من اینه که تجربیات دوستانی که در این زمینه اقدام کردند رو بدونم)
    ویرایش توسط miss_shg : January 30th, 2017 در ساعت 12:55 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shg نمایش پست ها
    با سلام به همه و تشکر از پاسخ های مفید دوستان، من تقریبا بیشتر صفحات مربوط به مهاجرت کانادا رو خوندم و جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم ولی الان برای ترجمه مدارک شناسایی یه سوالی داشتم از دوستان:
    مدارک شناسایی مثه شناسنامه و سند ازدواج رو می شه بدون مهر دادگستری و فقط روی برگه مترجم رسمی Najit که میگن زیر نظر آمریکا ست بفرستم برای هر دو نوع OID و EE ؟

(خود مترجم میگفت چون کانادا و آمریکا تو ایران سفارتخونه ندارن پس تابع شرایط اینجا که میگه مهر مترجم رو دادگستری باید تایید کنه و همینطور وزارت امورخارجه تا اصطلاحا ترجمه رسمی و Official بشه نیستن، و از طرفی Najit رو اونا کاملا میشناسن و مورد قبوله، بازم ترجیح من اینه که تجربیات دوستانی که در این زمینه اقدام کردند رو بدونم)

دوست عزیز این موضوع بارها در گروه مطرح شده

برای کلیه مدارک فقط مهر مترجم رسمی (مورد تایید دادگستری) کفایت میکند بنابراین مهرهای دادگستری و وزارت .... لزومی نداره و فقط پول اضافی پرداخت میکنید در ضمن نیازی به فرم شهادت نامه مترجم هم نیست.
    NOC 2231
    OID Submission 22nd Nov
    In process date 29 Dec
    Status In process

نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shg نمایش پست ها

برای کانادا ناجیت مورد تایید نیست.فقط سربرگ قوه قضاییه با مهر مترجم.بحث مهرهای دادگستری هم قبلا توضیح داده شده.بودن کسایی که بدون مهر هم پذیرفته شدن ولی معمولا برای تایید اعتبار اسناد اکثرا این مهرها رو میزنن تا خیالشون راحت باشه.
    "Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning"

سلام.من نامه بانک رو گرفتم مثلا در تاریخ ۱ ژانویه که گواهی ۳ ماهه از ۳ ماه قبل هست تا ۱ ژانویه. اگه سیستم مثلا ۱۰ فوریه باز بشه آیا این نامه بانک ok هست؟ یا اینکه دوباره جدیدش رو باید بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARSENAL2009 نمایش پست ها
    سلام.من نامه بانک رو گرفتم مثلا در تاریخ ۱ ژانویه که گواهی ۳ ماهه از ۳ ماه قبل هست تا ۱ ژانویه. اگه سیستم مثلا ۱۰ فوریه باز بشه آیا این نامه بانک ok هست؟ یا اینکه دوباره جدیدش رو باید بگیریم؟
    معمولا بهتره نامه بانک برای همون ماه میلادی باشه اما ازونجا که معلوم نیست کی ظرفیت باز بشه شما با همون نامه قبلی سابمیت کن و قبل از اینکه In process بشید نامه جدید رو براشون ایمیل کنید هرچند که اگر اینکارو هم نکنید خودشون در صورت لزوم بهتون ایمیل میزنن و ازتون نامه جدید رو میخوان
    NOC 2231
    OID Submission 22nd Nov
    In process date 29 Dec
    Status In process

Junior Member

بالاخره بعد از یک ماه اپلیکیشن منم in process شد. فقط نمیدونم چرا مدارکی کاری (سابقه بیمه) و تحصیلی (تمام مدارک دانشگاهی و ارزیابی WES) که آپلود کرده بودم حذف شده از pre-application. من پاک نکردم، چنتا از مدارکو که بعدا با ایمیل فرستاده بودم خودشون آپلود کردن ولی اینا پاک شده. کسی هست این اتفاق براش افتاده باشه؟ اگه مهمه ایمیل بزنم بهشون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط afvaghef نمایش پست ها
    بالاخره بعد از یک ماه اپلیکیشن منم in process شد. فقط نمیدونم چرا مدارکی کاری (سابقه بیمه) و تحصیلی (تمام مدارک دانشگاهی و ارزیابی WES) که آپلود کرده بودم حذف شده از pre-application. من پاک نکردم، چنتا از مدارکو که بعدا با ایمیل فرستاده بودم خودشون آپلود کردن ولی اینا پاک شده. کسی هست این اتفاق براش افتاده باشه؟ اگه مهمه ایمیل بزنم بهشون.
    هر چند تبریک نداره، ولی به هر حال یک پله جلو رفتین.
    منم اپلیکیشنم رو نگاه کردم، دقیقا همینطوره. البته مال من هنوز رسیود هست. فکر کنم اون مدارکی که تو صفحات زیر مجموعه صفحه اصلی، آپلود شده باشن رو نشون نمیده. بقیه رو که تو صفحات اصلی آپلود شده اند رو نشون میده. این تجربه من بود.

در ضمن begineer جان. کجایی؟ از شما چند وقته خبری نیست؟

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    هر چند تبریک نداره، ولی به هر حال یک پله جلو رفتین.
    منم اپلیکیشنم رو نگاه کردم، دقیقا همینطوره. البته مال من هنوز رسیود هست. فکر کنم اون مدارکی که تو صفحات زیر مجموعه صفحه اصلی، آپلود شده باشن رو نشون نمیده. بقیه رو که تو صفحات اصلی آپلود شده اند رو نشون میده. این تجربه من بود.

در ضمن begineer جان. کجایی؟ از شما چند وقته خبری نیست؟
    سلام مهدی جان
    ممنون. همین گوشه کنارا هستم در خدمتتون.
    خدا رو شکر دیگه شما و سایر دوستان کاملا به روند آشنا شدید و کمک حال سایر دوستان هستید. حتما کمک هاتون رو ادامه بدید.
    شاد باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)