صفحه 124 از 231 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

سلام دوستان عزیز. روزتون به خیر باشه.
    ببخشید سوالی که برای من پیش آمده تقریبا نصف کل صفحات پست ها رو خوندم. اینه که برای oid از چه زمانی میشه درخواست داد ( یعنی نزدیک ترین زمان؟ کسی اطلاع داره) و اینکه من امتیازم رو برای هممون oid میشه 63 آیا میشه امیدوار بود که بشه؟ وکلا این روند آیا شانسی هست یا براساس امتیاز قبول یا رد میکنن؟
    مورد دیگه ای هم که میخواستم از نظر دوستان استفاده کنم اینه که، راستش من writing آیلتس رو 5 شدم با اینکه overal 6.5 شدم و واسه همین نمیتونم توی EE شرکت کنم. آیا راهی وجود داره که بتونم توش شرکت کنم. چون امتیازش رو میارم بدونش.
    ممنون

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط GoldenSun1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. روزتون به خیر باشه.
    ببخشید سوالی که برای من پیش آمده تقریبا نصف کل صفحات پست ها رو خوندم. اینه که برای oid از چه زمانی میشه درخواست داد ( یعنی نزدیک ترین زمان؟ کسی اطلاع داره) و اینکه من امتیازم رو برای هممون oid میشه 63 آیا میشه امیدوار بود که بشه؟ وکلا این روند آیا شانسی هست یا براساس امتیاز قبول یا رد میکنن؟
    مورد دیگه ای هم که میخواستم از نظر دوستان استفاده کنم اینه که، راستش من writing آیلتس رو 5 شدم با اینکه overal 6.5 شدم و واسه همین نمیتونم توی EE شرکت کنم. آیا راهی وجود داره که بتونم توش شرکت کنم. چون امتیازش رو میارم بدونش.
    ممنون
    این مسائل بارها عنوان شدن در صفحات پیشین:

اعلام از پیش تعیین شده ای برای باز شدن سهمیه وجود نداره. روزهای دوشنبه تا جمعه از حدود ساعت 7 عصر به وقت تهران باید سایتشون رو چک کنید ببینید کدوم برنامه رو باز میکنن.
    http://www.saskatchewan.ca/residents...p-applications

خیر امکانش نیست. میبایست تمام ماژول ها رو بالای 6 بگیرید برای EE

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Skymaster نمایش پست ها
    OID انگار بهتره این EE که با یک کلیک بعد کلی انتظار ریجکتت میکنن! باز اون کاغذی رو میشه یک کاری کرد! درسته؟
    اگه اینجوری باشه که شما میگین با توجه به اینکه دیگه 300 دلار میگیرن و اون سخت گیری که اکثر دوستان برای نامه بانک میگن، اگر سهمیه باز شد ما که نامه تمکن 3 ماه کامل نداریم فعلا (مثلا 2ماه و 15 روز) دیگه نمیشه مثل سابق بیایم یک نامه موجودی کلی آپلود کنیم با ایمیل نامه جدید رو بفرستیم، سریع ریجکتیم به این کارها و ایمیل نمیرسه!
    الان چون سرشون شلوغ هست و پرونده راکد زیاد پشت دستشونه، این کار رو میکنن تا از حجم کار کم کنن. احتمال زیاد بعد از پولی شدن، دوباره نامه نقص مدارک رو ارسال میکنن.
    در مورد نامه بانکی و سابقه کار سخت گیری زیاد هست. در گذشته جسته و گریخته میشنیدیم که کمی همراهی میکردن، اما با گذشت زمان و افزایش متقاضیان، دیگه راحت کنار نمیآن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    الان چون سرشون شلوغ هست و پرونده راکد زیاد پشت دستشونه، این کار رو میکنن تا از حجم کار کم کنن. احتمال زیاد بعد از پولی شدن، دوباره نامه نقص مدارک رو ارسال میکنن.
    در مورد نامه بانکی و سابقه کار سخت گیری زیاد هست. در گذشته جسته و گریخته میشنیدیم که کمی همراهی میکردن، اما با گذشت زمان و افزایش متقاضیان، دیگه راحت کنار نمیآن.
    ممنون از پاسختون. پس اینجوری که من متوجه شدم درسته شاید سخت گیری زیادتر شده باشه اما روال درخواست نقص مدارک پابرجا هست چون جایی رسما اعلام نشده که اینکار دیگه انجام نمیشه! من نگران هستم تا 15 روز دیگه باز شه، که احتمالش هم میره و بخوریم به این حساسیت جدید و درجا ریجکتشیم! خدا بخیر بگذرونه

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    عجب! چقد دیر این پراسس شدی آقا مهدی
    بچه ها من فکر کنم ایران رو به خاطر متقاضیان زیادی که داره، بردن تو سهمیه منطقه ای! مشابه همون اتفاقی که تو کبک افتاد...

یه اتفاق دیگه که داره میوفته ، از دوره سابمیت فوریه به بعد ، هر پرونده ای که نقص داشته باشه رو ریجکت کردن! من تا حالا چندین مورد رو در کانادا ویزا دیدم اینجوری کردن...

با این تاخیری که داره میوفته تو کار من کم کم دارم پشیمون میشم که چرا پرونده OID نوامبر 2016 رو withdraw کردم به امید اکسپرس انتری... (چون نامه فاندم به اون تاریخ اوکی بود...)

کسی از پروسه انتظار OID ویزا آفیس آنکارا اطلاعی داره؟
    یعنی اکسپرس انتری فوریه به بعد رو دارن ریجکت می کنن؟ یا OID؟
    بعد اینکه با 4 ژانویه ها چیکار کردن؟ خبر داری؟ کمی عجیبه که!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    یعنی اکسپرس انتری فوریه به بعد رو دارن ریجکت می کنن؟ یا OID؟
    بعد اینکه با 4 ژانویه ها چیکار کردن؟ خبر داری؟ کمی عجیبه که!!
    چندین مورد اکسپرس انتری فوریه اعلام کردن چون مثلا settlement plan رو آپلود نکردن، ineligible ! اولش عجیب بود اما با افزایش تعداد نفرات، معلوم شد ادعاشون صحت داشته.
    در مورود ژانویه چیزی نشنیدم (چه OID چه EE) . در مرحله رسیدگی هستن.
    نمیدونم خبر دار شدی یکی از بچه هایی که OID نامینیت شده بود و مدارکش رو آخرای دسامبر 2016 به صورت کاغذی ارسال کرده بود، الان نامه مدیکالش رو دریافت کرده...
    از اون طرف متاسفانه ما خیلی زمان از دست دادیم. یه EE تو اکتبر داشتیم که نامه فاند رو ایراد گرفتن و تازه 6 ژانویه ریجکت کردن
    یه پروفایل OID 22 نوامبر داشتم که انصراف دادم، که الان با این وضعیت اشتباه بوده کارم به نظرم.
    اتفاقی هم که افتاد این بود تو دسامبر EE باز نشد... ژانویه باز شد، تازه دو ماه بعد این پراسس شد پرونده، تا الان هم که هیچ چی به هیچ چی...
    دو برابر شدن افراد دعوت شده در هر دراو، قطعا باعث طولانی شدن پرونده ها میشه... من حساب کردم از ژانویه تا الان 24652 نفر ITA گرفتن که تازه با فرض نامینیت شدن ما، جلومون هستن!

بعضی وقتا روند کار یه جوری پیش میره، آدم پیش خودش میگه :

have fun

Junior Member

سلام

دوستان من متاسفانه ریجکت شدم علتشم زدن ناک نامرتبط در حالی که من خیلی با دقت شرح وظایفمو نوشته بودم و میشه گفت ایرادی نداشت. به هرحال برای اینکه بقیه دوستان هم استفاده کنن از این تجربه

22 Nov سابمیت, 29 Dec این پراسس و تا تاریخ 28 مارچ که ریجکت شدم هیچ تغییر و درخواستی ایجاد نشد

با نظر چند تا از دوستان قراره چند آیتم به شرح وظایفم اضافه کنم و دوباره سابمیت کنم امیدوارم که اینبار خوش شانس تر باشم

Junior Member

سلام دوستان
    من ليسانس كامپيوتر و فوق مديريت IT با ١٣ سال سابقه كاري دارم
    از نظر كاري در ٣-٤ سال گذشته شرح كاريم با ناك ٠٢١٣ كه مديريتي هست ميخوره و قبلش هم با ناك ٢١٧١
    حالا بهتره با كدوم ناك اقدام كنم و كلا شرح كاريم رو چطوري بايد بگيرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

have fun [/QUOTE]
    به نظرم با گرفتن حدود ۱۰۰۰ دلار از هر اپلیکنت، بد نیست برای بررسی پرونده ها آدم اضافه کنن که سرعت پایین نیاد. شایدم برنامه شون همین باشه. امیدوارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha198600 نمایش پست ها
    سلام

دوستان من متاسفانه ریجکت شدم علتشم زدن ناک نامرتبط در حالی که من خیلی با دقت شرح وظایفمو نوشته بودم و میشه گفت ایرادی نداشت. به هرحال برای اینکه بقیه دوستان هم استفاده کنن از این تجربه

22 Nov سابمیت, 29 Dec این پراسس و تا تاریخ 28 مارچ که ریجکت شدم هیچ تغییر و درخواستی ایجاد نشد

با نظر چند تا از دوستان قراره چند آیتم به شرح وظایفم اضافه کنم و دوباره سابمیت کنم امیدوارم که اینبار خوش شانس تر باشم
    متاسفم. بد شد.
    شما عمران بودید ؟ و اکسپرس انتری؟
    که اگه اینطوری هست، منم مطمینا ریجکت خواهم شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)