صفحه 166 از 231 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

با سلام
    دوستان عزیز تو ساختن پروفایل چند تا مشکل برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید
    1- تو مرحله اول 14 بخش رو تکمیل کردم وقتی رفتم به مرحله دوم به اشتباه 2 تا screen اضافه ایجاد کردم یکی settlement funds and plan که یک دفعه تو این بخش تکمیل شده و دومی work permit که فکر کنم برای کسایی هست که job offer داشته و شامل حال من نمیشه و الان گزینه ای تو سایت پیدا نمیکنم که حذفشون کنم چیکار باید بکنم.
    2- تو مرحله دوم یه screen هست به اسم family member سوالم این هست که تو این screen باید اطلاعات و مدارک فقط همسرم رو مثل شناسنامه پاسپورت و فرمهای مربوطش رو آپلود کنم یا مال خودم هم لازمه؟ (با این توضیح که فرزند ندارم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smo نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز تو ساختن پروفایل چند تا مشکل برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید
    1- تو مرحله اول 14 بخش رو تکمیل کردم وقتی رفتم به مرحله دوم به اشتباه 2 تا screen اضافه ایجاد کردم یکی settlement funds and plan که یک دفعه تو این بخش تکمیل شده و دومی work permit که فکر کنم برای کسایی هست که job offer داشته و شامل حال من نمیشه و الان گزینه ای تو سایت پیدا نمیکنم که حذفشون کنم چیکار باید بکنم.
    2- تو مرحله دوم یه screen هست به اسم family member سوالم این هست که تو این screen باید اطلاعات و مدارک فقط همسرم رو مثل شناسنامه پاسپورت و فرمهای مربوطش رو آپلود کنم یا مال خودم هم لازمه؟ (با این توضیح که فرزند ندارم)
    دوست عزیز من پاسخ قسمت اول سوال شمارو میدونم اما دومی چون خودم مجرد هستم رو نمیدونم.برای قسمت اول همه رو N/A بزنید من خودم این مشکل رو داشتم و ایمیل زدم و اینو گفتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodrb نمایش پست ها
    دوست عزیز من پاسخ قسمت اول سوال شمارو میدونم اما دومی چون خودم مجرد هستم رو نمیدونم.برای قسمت اول همه رو N/A بزنید من خودم این مشکل رو داشتم و ایمیل زدم و اینو گفتن.
    خیلی ممنون دوست عزیز. خیلی لطف کردید من فکر میکردم باید یه پروفایل جدید بسازم. از دوستان متاهل کسی هست جواب سوال دومم رو بدنه؟

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

خیلی ممنون دوست عزیز. خیلی لطف کردید من فکر میکردم باید یه پروفایل جدید بسازم. از دوستان متاهل کسی هست جواب سوال دومم رو بدنه؟
    فرمهای مربوط به خودتون رو که در 14 قسمت اول پروفایل پر کردید!!!!
    به معنی واژه family member هم دقت کنید!
    حالا به نظرتون لازمه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

با سلام
    در 14 قسمت اول فرم Ethical نفر اصلی پرونده آپلود میشه و در Step 2 بقیه فرم های نفر اصلی آپلود میشه. در همین Step 2 رو قسمت Family Member که بزنین (البته اگه بگین متاهل هستین خودش اتومات ایجاد میشه) دو تا فرم همسر (Schedule A و Family) و سه تا مدرک همسر (پاسپورت و شناسنامه و سند ازدواج) رو باید آپلود کنین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

دوستان سلام
    درقسمت اول فرم یعنی Step 10 که میشه Marital status من چون متاهل هستم زدم Married اما بعدش نوشته Previous name این یعنی چی؟!! میشه لطفاً راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط memamzadeh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    درقسمت اول فرم یعنی Step 10 که میشه Marital status من چون متاهل هستم زدم Married اما بعدش نوشته Previous name این یعنی چی؟!! میشه لطفاً راهنمایی کنید.
    این به این معناست که اگه تغییر نام داشته باشین (که در توضیحات شناسنامه ذکر میشه) اسم یا فامیل قبلی را ذکر کنید.

Junior Member

Smile پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    فرمهای مربوط به خودتون رو که در 14 قسمت اول پروفایل پر کردید!!!!
    به معنی واژه family member هم دقت کنید!
    حالا به نظرتون لازمه؟
    خیر لازم نیست. حق با شماست. ولی چون تو اسکرین family member گفته attach applicant s passport سوال کردم که مطعن بشم.
    Beginner عزیز
    1-در خصوص سوال دوم پست قبلی ( اسکرین های اضافه ای که اشتباهی تو step2 ایجاد کردم) یکی از دوستان لطف کردند راهنمایی کردند که با نوشتن N/A پر بشند. نظر شما چی هست؟
    همچنین میخوام کارت اعتباری از تهران پیمنت تهیه کنم بهم مستر کارت مجازی با مبلغ 255 دلار امریکا معرفی کردند که بشه 300 دلار قبل از سابمیت رو پرداخت کنم.
    2- با این کارت کارم راه میافته؟
    3-مبلغش کافیه یا اینکه ممکنه برا سال بعد این مبلغ افزایش پیدا کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    در 14 قسمت اول فرم Ethical نفر اصلی پرونده آپلود میشه و در Step 2 بقیه فرم های نفر اصلی آپلود میشه. در همین Step 2 رو قسمت Family Member که بزنین (البته اگه بگین متاهل هستین خودش اتومات ایجاد میشه) دو تا فرم همسر (Schedule A و Family) و سه تا مدرک همسر (پاسپورت و شناسنامه و سند ازدواج) رو باید آپلود کنین.
    مرسی امیر جان ممنون از پاسخت. فقط فرمودید (در 14 قسمت اول فرم Ethical نفر اصلی پرونده آپلود میشه) من این فرم یکبار پر کردم و توسط خودم (نفر اصلی) و خانمم امضا شد و تصویرش رو در بخش اول pre application وارد کردم. درسته دیگه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

مرسی امیر جان ممنون از پاسخت. فقط فرمودید (در 14 قسمت اول فرم Ethical نفر اصلی پرونده آپلود میشه) من این فرم یکبار پر کردم و توسط خودم (نفر اصلی) و خانمم امضا شد و تصویرش رو در بخش اول pre application وارد کردم. درسته دیگه؟
    قسمت اول که 14 مرحله داره همون pre Application هست در واقع. بله درسته.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)