صفحه 172 از 231 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط memamzadeh نمایش پست ها
    ضمناً اگه کسی درمورد پروسه APEG چیزی میدونه لطفاً راهنمایی کنید چون واقعاً گیج کننده س
    سعی می کنم به زودی به طور خلاصه توضیحات لازم رو اینجا بزاریم که دوستان استفاده کنن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان میشه راهنمایی کنن؟
    توی پروسه EE ساسکاچوان بعد ازاینکه تمام فرم هارو توی مرحله دوم پر میکنیم و آپلود میکنیم (اگه لینکی برای راهنمایی پر کردن فرم ها هست لطفا بفرمایید) آیا تو اون زمانی که میتونیم سابمیت کنیم باید پول پرداخت بشه ؟
    ویرایش توسط iman_K360 : January 6th, 2018 در ساعت 04:30 PM
    رشته مکانیک-تاریخ ساخت اکانت کبک 2016/01/16 -تاریخ سابمیت آنلاین کبک 2016/06/13

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_K360 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه راهنمایی کنن؟
    توی پروسه EE ساسکاچوان بعد ازاینکه تمام فرم هارو توی مرحله دوم پر میکنیم و آپلود میکنیم (اگه لینکی برای راهنمایی پر کردن فرم ها هست لطفا بفرمایید) آیا تو اون زمانی که میتونیم سابمیت کنیم باید پول پرداخت بشه ؟
    بله وقتی سایت باز میشه باید پول پرداخت کنین. چون معمولا زمان خیلی کمی باز میشه سایت بهتره از قبل به فکر تهیه کارت های بین المللی باشین که بتونین پرداخت رو خودتون انجام بدین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

سلام
    اگر ناکی به رشته ی لیسانس مربوط باشه و به رشته ی کارشناس ارشد ربط نداشته باشه، در این صورت امتیاز مدرک تحصیلی معادل امتیاز ارشد میشه یا لیسانس؟

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanage نمایش پست ها
    سلام
    اگر ناکی به رشته ی لیسانس مربوط باشه و به رشته ی کارشناس ارشد ربط نداشته باشه، در این صورت امتیاز مدرک تحصیلی معادل امتیاز ارشد میشه یا لیسانس؟
    عرض ادب. بازم عذر می خوام که گفتم در انجمن مطرح کنید.

بله هیچ مشکلی در این زمینه ندارید. شما از بالاترین مدرک تحصیلیتون امتیاز مقطع تحصیلی رو میگیرید.
    در عین حال می تونید سوابق کاریتون رو بر اساس مدرک کارشناسیتون ارائه کنید

شاد باشید

Junior Member

سلام وقت بخیر من یک سوال جدی و سرنوشت ساز دارم. مهندس عمران هستم میخاستم با ناک تکنولوژیست عمران اقدام کنم که حذف شد الان چون توی آزمایشگاه مکانیک خاک کار میکنم میخام ریسک کنم و با ناک ژیولوژیست اقدام کنم.میشه گفت میتونم نامه سابقه کار نزدیک به ناک ژیولوژیست (2212) پرکنم.وحالا سوالم اینه که در صورت ریسک ناک ۲۲۱۲ (به علت عدم همخوانی رشته تحصیلی و ناک) و ارائه نامه سابقه کار مرتبط با این ناک و در صورت عدم نامینیت ، در مرحله بعدی بخواهم برای ناک ۲۱۳۱مهندس عمران اقدام کنیم با توجه به ثبت سوابق کاری با ناک ۲۲۱۲ در CIC یا اداره مهاجرت ساسکا، آیا امکان دارد سوابق برای مهندسی عمران هم پذیرفته نشود؟و یا اینکه کلا تاثیر قطعی منفی در ادامه روند مهاجرت با عنوان مهندس عمران ایجاد کند؟لطفا این موضوع رو هم در برسی هاتون در نظر بگیرید.
    ساده تر بگم من میخام ریسک کنم با مدرک مهندسی عمران ناک ژیولوژیست بزنم(واقعا کارم نزدیکه).حالا اگر ریسگم جواب نده میتونم بعدا با ناک خودم که مهندس عمران هست ادامه بدم؟؟؟چون نامه سابقه کاری که میدم(چون با همین نامه سابقه کار مجدد دیگه نمیتونم 2131 رو بگیرم)-
    آیا میتونم نامه سابقه کار جدید بدم و یک نامه متفاوت به ؟؟APWEGS
    تو رو خدا اگر نمیدونین الکی جواب ندین.
    خیلی ممنون از دوستانی که وقت میذارن.

لطفا راهنمایی کنید برای رشته مهندسی معماری از چه روشی باید برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hami1020 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من یک سوال جدی و سرنوشت ساز دارم. مهندس عمران هستم میخاستم با ناک تکنولوژیست عمران اقدام کنم که حذف شد الان چون توی آزمایشگاه مکانیک خاک کار میکنم میخام ریسک کنم و با ناک ژیولوژیست اقدام کنم.میشه گفت میتونم نامه سابقه کار نزدیک به ناک ژیولوژیست (2212) پرکنم.وحالا سوالم اینه که در صورت ریسک ناک ۲۲۱۲ (به علت عدم همخوانی رشته تحصیلی و ناک) و ارائه نامه سابقه کار مرتبط با این ناک و در صورت عدم نامینیت ، در مرحله بعدی بخواهم برای ناک ۲۱۳۱مهندس عمران اقدام کنیم با توجه به ثبت سوابق کاری با ناک ۲۲۱۲ در CIC یا اداره مهاجرت ساسکا، آیا امکان دارد سوابق برای مهندسی عمران هم پذیرفته نشود؟و یا اینکه کلا تاثیر قطعی منفی در ادامه روند مهاجرت با عنوان مهندس عمران ایجاد کند؟لطفا این موضوع رو هم در برسی هاتون در نظر بگیرید.
    ساده تر بگم من میخام ریسک کنم با مدرک مهندسی عمران ناک ژیولوژیست بزنم(واقعا کارم نزدیکه).حالا اگر ریسگم جواب نده میتونم بعدا با ناک خودم که مهندس عمران هست ادامه بدم؟؟؟چون نامه سابقه کاری که میدم(چون با همین نامه سابقه کار مجدد دیگه نمیتونم 2131 رو بگیرم)-
    آیا میتونم نامه سابقه کار جدید بدم و یک نامه متفاوت به ؟؟APWEGS
    تو رو خدا اگر نمیدونین الکی جواب ندین.
    خیلی ممنون از دوستانی که وقت میذارن.
    سلام دوست عزیز شما مدرکتون لیسانس هست یا فوق لیسانس؟ و اینکه گرایش رشتتون تو هر مقطع (لیسانس و فوق) چیه؟ فکر کنم پاسخ به این سوال به پش کسوتان این انجمن کمک میکنه که سوالتون رو بهتر جواب بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    بله وقتی سایت باز میشه باید پول پرداخت کنین. چون معمولا زمان خیلی کمی باز میشه سایت بهتره از قبل به فکر تهیه کارت های بین المللی باشین که بتونین پرداخت رو خودتون انجام بدین.
    البته حواستون باشه که کارتی که تهیه میکنید حتماً به اسم خودتون باشه چون با Gift Card نمیشه پرداخت کرد حتماً باید Credit Card باشه. من اشتباه کردم و Gift Card گرفتم و نتونستم پرداخت کنم و مجبور شدم دوباره به صرافی پول بدم و Userو Password که ایشون از طرف من پرداخت کنند.

Junior Member

ممنون میشم پیشکسوتان و دوستان یا اطلاع جواب بدن.
    من کارشناسی عمران-عمران دارم و در حال حاضر 9 سال سابقه رسمی دارم با حکم کارشناس ساختمان در آزمایشکاه مکانیک خاک مشغول به کار هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)