صفحه 175 از 231 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط sas7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم، با توجه به اینکه برای ثبت نهایی پرونده در سایت ساسکاچوآن نیاز به پرداخت 300 دلار داریم، به نظر شما از کدوم شرکت یا بانک مستر کارت بگیریم که اینکار رو بدون نقص انجام بده؟ از دوستان کسی تجربه اینکار رو داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    payment24 یا tehranpayment

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nesta نمایش پست ها
    سلام دوستان پيشاپيش از راهنماييتون سپاسگذارم ،
    من همسرم فوق mba دارند الان هم سرپرست فروش ماشين هستند تقريبا اين كد به شغلشون ميخوره 0621 Retail and wholesale trade managers اما اين كد تو اكسپرس اينتري هست نه ساسكا به نظرتون ساسكا ميتونيم اقدام كنيم بدون انتخاب استان امتيازمون تقريبا ٣٥٠ هست. ممنونة از راهنماييتون
    اکسپرس انتری که اصلا شغلی توش تعریف نشده! تقریبا هر ناکی میتونه در اون به شرط داشتن امتیاز شرکت کنه.
    طبیعتا خیر. نمیتونید در برنامه سسکا شرکت کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    payment24 یا tehranpayment
    ممنون از جوابتون،
    راستش از payment24 پرسیدم گفتن مشتریانشون تجربه مثبت با پرداخت توسط کارت هدیه سبز دارن و همینطور گفتن خودشون هم برامون پرداخت میکنن(با مستر کارت) اما چون برنامه ساسکاچوآن مشخص نیست چه زمانی و برای چه مدت باز میمونه ممکنه دسترسی به اون شرکت سخت باشه،اما من اینجا تجربیات افرادی رو خوندم که گفتن با کارت هدیه نمیشه پرداخت کرد،با این اوصاف نمیدونم چه کاری مطمئن تره، اینکه کارت هدیه سبز بگیرم یا هزینه کنم و مستر کارت بگیرم؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

ممنون از جوابتون،
    راستش از payment24 پرسیدم گفتن مشتریانشون تجربه مثبت با پرداخت توسط کارت هدیه سبز دارن و همینطور گفتن خودشون هم برامون پرداخت میکنن(با مستر کارت) اما چون برنامه ساسکاچوآن مشخص نیست چه زمانی و برای چه مدت باز میمونه ممکنه دسترسی به اون شرکت سخت باشه،اما من اینجا تجربیات افرادی رو خوندم که گفتن با کارت هدیه نمیشه پرداخت کرد،با این اوصاف نمیدونم چه کاری مطمئن تره، اینکه کارت هدیه سبز بگیرم یا هزینه کنم و مستر کارت بگیرم؟
    ممنون
    من بعید می دونم پرداخت با کارت هدیه مشکلی داشته باشه . البته زمانی که ما سسکا اقدام کردیم دوره "سسکا خدابیامرز" بود! رایگان ثبت نام میکردی، با پر رویی هم باهاشون کل کل میکردیم!
    علی ای حال من خودم سال 2016 هزینه سابمیت پرونده کبکم رو با همین کارت هدیه ها دادم. کارت های travelZ کارت های شناخته شده ای هستن که در سطح دنیا ازشون استفاده میشه (پرداخت آنلاین جزئی از خواص این کارت ها هست) و ویزا کارت هیچ وقت نمیآد اعتبارش رو برای این مسائل زیر سوال ببره. کاربرا گفتن نمیشه پرداخت کرد؟! به نظر من بلد نبودن یا یه چیزی رو اشتباه میزدن.
    مورد دیگه اینکه وقتی پرداخت رو با کارت هدیه انجام میدید، دیگه آفیسر های سسکا گیر نمیدن بهتون. اگه با مستر/ویزا کارت اسم دار پرداخت انجام بشه، مورد سوال قرار میگیرید: طرف کی بوده با شما چه رابطه ای داشته و .. نه اینکه پرونده رو ریجکت کنن، فقط باید آسمون ریسمون تحریم و شرکت های واسط و ... رو در پاسخ بگید، که کی حوصله داره اصلا؟!

Junior Member

من بعید می دونم پرداخت با کارت هدیه مشکلی داشته باشه . البته زمانی که ما سسکا اقدام کردیم دوره "سسکا خدابیامرز" بود! رایگان ثبت نام میکردی، با پر رویی هم باهاشون کل کل میکردیم!
    علی ای حال من خودم سال 2016 هزینه سابمیت پرونده کبکم رو با همین کارت هدیه ها دادم. کارت های travelZ کارت های شناخته شده ای هستن که در سطح دنیا ازشون استفاده میشه (پرداخت آنلاین جزئی از خواص این کارت ها هست) و ویزا کارت هیچ وقت نمیآد اعتبارش رو برای این مسائل زیر سوال ببره. کاربرا گفتن نمیشه پرداخت کرد؟! به نظر من بلد نبودن یا یه چیزی رو اشتباه میزدن.
    مورد دیگه اینکه وقتی پرداخت رو با کارت هدیه انجام میدید، دیگه آفیسر های سسکا گیر نمیدن بهتون. اگه با مستر/ویزا کارت اسم دار پرداخت انجام بشه، مورد سوال قرار میگیرید: طرف کی بوده با شما چه رابطه ای داشته و .. نه اینکه پرونده رو ریجکت کنن، فقط باید آسمون ریسمون تحریم و شرکت های واسط و ... رو در پاسخ بگید، که کی حوصله داره اصلا؟!

سلام،
    خیلی ممنون از توصیخاتتون،الان دیگه مطمئن شدم،
    یه سوال دیگه داشتم،اگر نمره Ielts من 6 به بالا بشه و امتیازم 67 بشه بهتر OID اقدام کنم یا EE ؟

رشته و دانشگاه

سلام،
    خیلی ممنون از توصیخاتتون،الان دیگه مطمئن شدم،
    یه سوال دیگه داشتم،اگر نمره Ielts من 6 به بالا بشه و امتیازم 67 بشه بهتر OID اقدام کنم یا EE ؟
    ای بابا! منه ساده رو بگو! فک کردم همه مدارکتون آپلود شده تو صفحه پرداخت گیر کردید!
    حالا شما آیلتس رو بدید... پست های گذشته رو هم نگاه کنید. عجالتا ee

Junior Member

چاره چیه
    خیلی ممنون برای همه اطلاعاتی که در اختیارمون میذارید
    راستی برای اینکه برای ee اقدام کنم باید WES هم داشته باشم،صفخات مختلف مربوط به این قضیه رو خوندم میخواستم مطمئن بشم که باید چه مدارکی پست بشه؟،باید 1 فرم از سایت WES بگیریم و برای دانشگاه بفرستیم تا پر کنند و این فرم رو به همراه کپی مدارک(ریز نمرات و دانشنامه که مهر وزارت خارجه رو داره) توسط دانشگاه مهر و موم بشه و بفرستیم
    ببخشید که اینقدر زحمت می دیم

Junior Member

اکسپرس انتری که اصلا شغلی توش تعریف نشده! تقریبا هر ناکی میتونه در اون به شرط داشتن امتیاز شرکت کنه.
    طبیعتا خیر. نمیتونید در برنامه سسکا شرکت کنید.
    ممنونم كه به سوالم جواب داديد من متوجه نشدم ببينيد اين كدي كه گفتم دقيقا تو صفحه اكسپرس اينتري هست و شمارش ٠٦٢١هست اما در ساسكا نيست پس حتما ايالتي ميخواد كه تو اكسپرس اينتري بهش كد تخصيص دادند و نوشته Classification Structure - 0

سلام دوستان
    من میخوام واسه دریافت لاینسس APEGS اقدام کنم. الان از توی سایتشون فرم ارزیابی شخصی رو دانلود کردم. یه سوال دارم. توی این فرم نام چند تا درس عمومی و تخصصی واسه رشته مهندسی برق هست. الان سوالم اینه که با توجه به اینکه من گرایشم قدرت هست باید چطوری این فرم رو پر کنم. مثلا توی این فرم درس های مربوط به گرایش مخابرات هم دیده میشه. آیا باید اون درسهایی رو که مطابق با این فرم هستن و من پاس کردم رو فقط توضیحاتش رو بنویسم؟

و یک سوال دیگه اینکه خب من ارشد برق قدرت دارم. یه سری درس ها پاس کردم مثل دینامیک سیستم های قدرت که توی این لیست نیست. حالا میخوام ببینم که این لیست دروس واسه مهندسی برق در واقع یه لیست استاندارد هست و نباید درس های تخصصی دیگه رو خودم بهش اضافه کنم { براساس ارزیابی (course by course) موسسه وسس}

لینک دانلود فرم APEGS برای رشته مهندسی برق:

http://www.apegs.ca/Portal/Sites-Man...ng/docx/1/1033

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

راستی برای اینکه برای ee اقدام کنم باید WES هم داشته باشم،صفخات مختلف مربوط به این قضیه رو خوندم میخواستم مطمئن بشم که باید چه مدارکی پست بشه؟،باید 1 فرم از سایت WES بگیریم و برای دانشگاه بفرستیم تا پر کنند و این فرم رو به همراه کپی مدارک(ریز نمرات و دانشنامه که مهر وزارت خارجه رو داره) توسط دانشگاه مهر و موم بشه و بفرستیم
    ببخشید که اینقدر زحمت می دیم
    لطفا تاپیک های دیگه رو هم مطالعه کنید. تو اپلای ابراد برای هر بخشی یه تاپیک هست. اگر سوالی در رابطه با ارزیابی مدرک تحصیلی دارید اول اون تاپیک رو مطالعه کنید اگه به جواب سوالتون نرسیدید بپرسید سوالتون رو.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)