صفحه 179 از 231 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

با سلام،دوستان لطفا اگه كسي اطلاعات در اين خصوص داره راهنمايي كنه.

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    من تا صفحه 95 اين موضوع را مطالعه كردم تقريبا متوجه كليت موضوع در خصوص روش oid شدم و از نظر امتياز هم 61 امتياز دارم.
    الان يه موضوع در خصوص رشته تحصيلي و زمينه كاري هست كه ذهنم را درگير كرده.لطفا راهنمايي كنيد:
    من مهندس مكانيك- با گرايش تعمير و نگهداري نيروگاه از دانشگاه شهيد عباسپور تهران هستم(البته به صورت كارداني به كارشناسي كه كارداني هم تاسيسات نيروگاه بوده)سال 84 فارغ تحصيل شدم و در شركت متروي تهران به عنوان مسوول ساخت قطعات قطار كار ميكنم(ناك 0911 با كارم من كاملا تطابق داره(
    manager, railway rolling stock production)و از نظر شرح وظايف و سابقه كار كاملا هماهنگي داره و من ميتونم اين مدارك را از محل كارم ارائه بدم.با توجه به اين شرايط ايا از نظر مدرك تحصيلي و سابقه كار مشكلي نخواهم داشت؟ لطفا دقيق راهنمايي كنيد.ممنونم

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH1977 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    من تا صفحه 95 اين موضوع را مطالعه كردم تقريبا متوجه كليت موضوع در خصوص روش oid شدم و از نظر امتياز هم 61 امتياز دارم.
    الان يه موضوع در خصوص رشته تحصيلي و زمينه كاري هست كه ذهنم را درگير كرده.لطفا راهنمايي كنيد:
    من مهندس مكانيك- با گرايش تعمير و نگهداري نيروگاه از دانشگاه شهيد عباسپور تهران هستم(البته به صورت كارداني به كارشناسي كه كارداني هم تاسيسات نيروگاه بوده)سال 84 فارغ تحصيل شدم و در شركت متروي تهران به عنوان مسوول ساخت قطعات قطار كار ميكنم(ناك 0911 با كارم من كاملا تطابق داره(
    manager, railway rolling stock production)و از نظر شرح وظايف و سابقه كار كاملا هماهنگي داره و من ميتونم اين مدارك را از محل كارم ارائه بدم.با توجه به اين شرايط ايا از نظر مدرك تحصيلي و سابقه كار مشكلي نخواهم داشت؟ لطفا دقيق راهنمايي كنيد.ممنونم
    سلام

پیرو صحبت ها در پیام خصوصی
    به نظر من ناک خیلی خوبی هست با توجه به رشتتون. تنها موضوع همون سابقه حداقلی 5 سال در سمت مدیریت هست که باید رعایت کنید. حسن ناکهای مدیریتی اینه که محدودیت رشته کمی دارن (گرچه سخت گیری خاصی هم روی این ناک ها توسط آفیسر های سسکا به خرج داده میشه چون اثبات سابقه کاریش سخته)
    اگر فرض کنم از همون 84 در شرکت مترو کار کردید، تا الان میشه حدود 12 سال سابقه. اما دقت کنید از همون اول (یعنی بعد از فارق التحصیلی) نامه سابه مدیریتی نزنید برای خودتون! 7 سالش رو به صورت کار عادی و مثلا 5 سال رو مدیر رد کنید. در واقع بهتره نامه اشتغال به کارتون دو بخشی باشه. مثلا از تاریخ فلان تا فلان این شرح وظایف و از تاریخ بهمان تا بهمان این شرح.

موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reshadgp نمایش پست ها
    دوستان؛ برای سابقه کار فقط همون گواهی شرکت و شرح وظایف کافیه یا باید حتما بیمه هم اضافه شه که ثابت بشه؟ منظورم از سابقه کار اون 5 سال قبل از 5 سال اخیره.
    بیمه لازم نیست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط karo511 نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال داشتم از خدمت دوستان باتجربه تر:
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم با 14 سال سابقه کار همراه بیمه ، می خوام برای ناک 2141 ساسکاچوان اقدام کنم ، اما مشکلی که دارم اینه که شرکت من دولتیه و گواهی سابقه کار با فرمت خودش میده که عملا چیز خاصی داخلش ننوشته، یعنی فقط نوشته آقای ... از تاریخ ... تا تاریخ .... به عنوان .... در این شرکت مشغول به کار تمام وقت بوده است و دیگه شرح وظایف و نمی نویسه ..... به نظرتون من چطور و با چه مدارک دیگه ای می تونم مشکل سابقه کار رو حل کنم ؟
    والا اینم مشکلیه. من تو پرانتز یه چیزی بگم در مورد این سابقه کار و شرح وظایف:

من اصلا اعتقادی به صحت نامه های کاری افراد با این فرمت مورد نیاز کانادا ندارم. چطور میشه یه نفر توی سه، چهار، پنج و یا حتی ده سال این همه وظیفه انجام بده؟
    به نظر من توی 30 سال هم این حجم شرح وظایف بدست نمی آد.

علی ای حال ببینید میتونید از شرکتهای دیگه نامه بگیرید. مساله اخلاقیش با خودتون دیگه.

Junior Member

سلام دوستان.
    ممنون میشم راهنمایی کنید. ما با ویزای دانشجویی همسرم در انتاریو هستیم آیا امیدی هست که من برای ساسکاچوان اقدام کنم و قبول بشه؟
    چون من درحال حاضر دانشجو نیستم پس می تونم اقدام کنم. اما نکته tie هست و نمیخوام هزینه کنیم و رد بشه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون میشم راهنمایی کنید. ما با ویزای دانشجویی همسرم در انتاریو هستیم آیا امیدی هست که من برای ساسکاچوان اقدام کنم و قبول بشه؟
    چون من درحال حاضر دانشجو نیستم پس می تونم اقدام کنم. اما نکته tie هست و نمیخوام هزینه کنیم و رد بشه.
    اینقدر سایر شرایط در سسکا سخت شده که tie اصلا مورد قابل توجهی تو این پروسه نیست. معمولا به خاطر tie کسی رو رد نمیکنن. یه مقدار باید باهاشون چونه زد که می خوام بیام سسکا و ... .

منظورتون از هزینه چیه؟ هزینه ایلتس و ترجمه مدارک و 300 دلار سابمیت سسکا، اگر رقم زیادی هست براتون، یه مقدار تامل داره.

Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون.
    اتفاقا ما مدارکمون ترجمه شده از قبل هست، زبان رو هم ۶ماه پیش امتحان دادیم.
    ولی فک میکردم مثل برنامه استانی انتاریو باید نفری ۱۵۰۰ دلار بدیم! اگه نباید داد که بسیار نیکو.

اینکه شرایط سخت شده به نظرتون ربط داره به این که به tie اهمیت ندن؟
    به این فکر میکنم وقتی ما ۲ساله اونتاریو هستیم و هنوز ۲سال دیگه هم باید باشیم که همسرم فارغ التحصیل بشه، چطوری میتونم قانع شون کنم که میریم سسکاچوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    اینقدر سایر شرایط در سسکا سخت شده که tie اصلا مورد قابل توجهی تو این پروسه نیست. معمولا به خاطر tie کسی رو رد نمیکنن. یه مقدار باید باهاشون چونه زد که می خوام بیام سسکا و ... .

منظورتون از هزینه چیه؟ هزینه ایلتس و ترجمه مدارک و 300 دلار سابمیت سسکا، اگر رقم زیادی هست براتون، یه مقدار تامل داره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    ولی فک میکردم مثل برنامه استانی انتاریو باید نفری ۱۵۰۰ دلار بدیم! اگه نباید داد که بسیار نیکو.
    شما لطف کنید شرایط استان و برنامه sinp رو کامل مطالعه بفرمایید و سابمیت کنید. انشالله آفیسر نامه tie زد، کامل تو همین تاپیک بحثش رو میکنیم.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2394728

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2505744

Junior Member

با سلام
    دوستان سوابق كاري كه به اداره مهاجرت ايالت ساسكاچوان و فدارل كانادا ارسال ميشه چجوري استعلام ميشه؟تماس ميگيرن با شركت مثل كاري كه سفارت استراليا انجام ميده ؟يا استعلام خاصي در كار نيست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)