صفحه 183 از 231 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

دوستان سلام
    کسانی که OID اول ژانویه 2018 اقدام کردند کسی هست که In Process شده باشه؟

Junior Member kamiinfinity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران - عمران زلزله

سلام.
    برای apegs که proof of id رو میخواد اگه دارالترجمه رسمی اون متن رو بنویسه و مهر کنه قابله قبوله ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamiinfinity نمایش پست ها
    سلام.
    برای apegs که proof of id رو میخواد اگه دارالترجمه رسمی اون متن رو بنویسه و مهر کنه قابله قبوله ؟
    با سلام من هم دقیقا همین کار رو کردم و هفته پیش فرستادم و خوشبختانه تیک تایید مدارکم تو سایت apegs خورد فکر نکنم مشکلی باشه .

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

Beginner عزیز یه سوال دارم:

یه موردی هست میخواستم نظرتون رو بدونم

من ۹ اگوست oid سابمیت کردم 26 اکتبر هم ee
    بلافاصله بعد از سابمیت ee پرونده oid من در همان ۲۶ اکتبر in process شد

من ایمیلی نزدم که بگم یک از پرونده ها رو حذف کنن. صبر کردم خودشون پیام بدن و ازم بخوان که یکیشو حذف کنم. چون به من گفته بودن زمانی که کار روی پرونده ee میخواد شروع بشه ازتون درخواست میکنن یکی از پرونده های سابمیت شده رو حذف کنید.

من گفتم صبر کنم ببینم اگر این اتفاق زود افتاد، یعنی زود به من ایمیل زدن من oid رو کنسل میکنم و ee رو نگه میدارم. ولی بعد از گذشت تقریبا ۴ ماه و نیم تازه دو روز پیش بهم ایمیل زدن که در مرحله بررسی مقدماتی همین پرونده ee متوجه شدیم شما دوتا اپلیکیشن داری یکیشو باید کنسل کنی.

پرونده oid من الان ۷ ماه و نیم از زمان سابمیتش میگذره و ۴ ماه و نیم هست که این پراسس مونده. البته من یه بارم در ۳۰ ژانویه نامه ای گرفتم که روی یه قضیه ای حساس شده بودن و من باید شفاف سازی میکردم منم ظرف ده روز براشون مدارک رو فرستادم.

ایا با این اتفاقات، از لحاظ زمانی ارزش داره من ee ای رو‌ نگه دارم که تازه فرایند بررسیش شروع شده؟ چون بررسی فدرال در مورد ee انگار سریعتر هست. ۶ ماه در برابر ۱۷ ماه.

یا اینکه همین oid رو نگه دارم بخاطر اینکه تا الان خیلی این پراسس مونده و شاید به زودی تکلیفش مشخص بشه و هم اینکه روی این پرونده من قبلا از طرف افیسر اسک شده بودم و میترسم اگر ee رو انتخاب کنم یه مرحله دیگه هم برای اون ask بشم

ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط memamzadeh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کسانی که OID اول ژانویه 2018 اقدام کردند کسی هست که In Process شده باشه؟
    سلام دوست عزیز من هم در این تاریخ سابمیت کردم ولی پرونده منم هنوز In Process هست.

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

سلام. نظر من اینه که شیفت کنید به اکسپرس. پرونده شما تا همینجا که پیش رفته منتقل میشه به اکسپرس. باز هر جور صلاح میدونید

Junior Member

سلام Beginner جان. می خواستم بدونم که میشه 10 سال سابقه کاری پیوسته رو به 3 قسمت تقسیم کرد به طوری که این سه قست با هم مرتبط نباشند؟ آیا می تونن ازنظر زمانی با هم همپوشانی داشته باشند؟ اگر گواهی سابقه کار دو صفحه بشه اشکالی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc; MBA; PhD

سلام
    از دوستان عزیز کسی هست که EE stream ,July 2107 سابمیت کرده باشه و هنوز پروندش inprocess باشه؟

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sas7 نمایش پست ها
    سلام Beginner جان. می خواستم بدونم که میشه 10 سال سابقه کاری پیوسته رو به 3 قسمت تقسیم کرد به طوری که این سه قست با هم مرتبط نباشند؟ آیا می تونن ازنظر زمانی با هم همپوشانی داشته باشند؟ اگر گواهی سابقه کار دو صفحه بشه اشکالی نداره؟
    سلام
    اگر از مرتبط نبودن منظورتون شرکت های مختلف هست موردی نیست
    میتونه همپوشانی داشته باشه به شرط معقول بودن! مثلا بگید صبح تا ظهر یه شرکت بودم عصر تا شب یه شرکت دیگه. اما اینکه تو روز یا هفته از یه حدی بیشتر براتون سابقه رد کنن، بعید میدونم. اگر اشتباه نکنم بالای ۳۶ ساعت تو هفته هم زده باشید همون ۳۶ ساعت فول تایم رو حساب میکنن
    طولانی شدن نامه ب چه علت هست؟ دو سه خط اول و آخر نامه که یه جورایی برای همه ثابته. می مونه شرح وظایف که من اصلا توصیه نمی کنم از ۵ یا ۶ بند یک خطی تجاوز کنه. آفیسر شک میکنه رد میکنه. اتفاقا از بچه های همین فروم رو ب خاطر مفصل بودن شرح رد کرده بودن. باز هر جور صلاح میدونید

Junior Member

(((دوستان سلام
    من براي هزينه 300 دلار ايالتي ساسكاچوان نياز به كارت هاي بين المللي دارم.لطفا راهنمايي كنيد با توجه به اينكه مشخص نيست سايت اين ايالت كي و چه ساعتي باز ميشه چه كارتي بايد بگيرم كه مشكلي پيش نياد و زمان سابميت بتونم استفاده كنم.لطفا اگه كسي براي اين ايالت از كارت خاصي استفاده كرده يا تجربه اي داشته راهنمايي كنيد .ممنون)))

دوستان من پیام بالا را 4 مارچ توی بخش پرداخت هزینه ثبت نام نوشتم ولی متاسفانه کسی راه حلی نداده لطفا راهنمایی کنید.مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)