صفحه 184 از 231 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

با سلام
    من مدرکم مهندسی مکانیک هست
    ناک 2243 را میشه بجای 2131 زد که نیاز به تاییدیه نباشه؟
    ممنون

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH1977 نمایش پست ها
    (((دوستان سلام
    من براي هزينه 300 دلار ايالتي ساسكاچوان نياز به كارت هاي بين المللي دارم.لطفا راهنمايي كنيد با توجه به اينكه مشخص نيست سايت اين ايالت كي و چه ساعتي باز ميشه چه كارتي بايد بگيرم كه مشكلي پيش نياد و زمان سابميت بتونم استفاده كنم.لطفا اگه كسي براي اين ايالت از كارت خاصي استفاده كرده يا تجربه اي داشته راهنمايي كنيد .ممنون)))

دوستان من پیام بالا را 4 مارچ توی بخش پرداخت هزینه ثبت نام نوشتم ولی متاسفانه کسی راه حلی نداده لطفا راهنمایی کنید.مرسی

Tehranpayment
    Payment25
    کارت مجازی بگیرید پرداخت کنید

Junior Member

ممنونم Beginner جان. منظور من این بود که توی یک شرکت مثلا 2 سال سربازی رو فول تایم یک کار انجام دادم و بعد از اون به یه قسمت دیگه تو همون شرکت منتقل شدم و فول تایم یه کار دیگه انجام دادم.
    پس نظر شما اینه که تا جایی که میتونم اون رو خلاصه کنم تا 6 بند. حالا در این رابطه آیا باید عنوان شغلی دقیقا برابر عنوان ناک انتخابی باشه یا فقط شرح وظایف مهمه؟ آیا میشه مدتی که تو این شرکت امریه بودم رو به سابقه کار اضافه کنم؟ ممنون از لطفتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    سلام
    اگر از مرتبط نبودن منظورتون شرکت های مختلف هست موردی نیست
    میتونه همپوشانی داشته باشه به شرط معقول بودن! مثلا بگید صبح تا ظهر یه شرکت بودم عصر تا شب یه شرکت دیگه. اما اینکه تو روز یا هفته از یه حدی بیشتر براتون سابقه رد کنن، بعید میدونم. اگر اشتباه نکنم بالای ۳۶ ساعت تو هفته هم زده باشید همون ۳۶ ساعت فول تایم رو حساب میکنن
    طولانی شدن نامه ب چه علت هست؟ دو سه خط اول و آخر نامه که یه جورایی برای همه ثابته. می مونه شرح وظایف که من اصلا توصیه نمی کنم از ۵ یا ۶ بند یک خطی تجاوز کنه. آفیسر شک میکنه رد میکنه. اتفاقا از بچه های همین فروم رو ب خاطر مفصل بودن شرح رد کرده بودن. باز هر جور صلاح میدونید
    ممنونم Beginner جان. منظور من این بود که توی یک شرکت مثلا 2 سال سربازی رو فول تایم یک کار انجام دادم و بعد از اون به یه قسمت دیگه تو همون شرکت منتقل شدم و فول تایم یه کار دیگه انجام دادم.
    پس نظر شما اینه که تا جایی که میتونم اون رو خلاصه کنم تا 6 بند. حالا در این رابطه آیا باید عنوان شغلی دقیقا برابر عنوان ناک انتخابی باشه یا فقط شرح وظایف مهمه؟ آیا میشه مدتی که تو این شرکت امریه بودم رو به سابقه کار اضافه کنم؟ ممنون از لطفتون.

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

سلام. منظور از یه کار دیگه چی هست. برای سسکا که نمی تونید دو ناک مختلف ارایه کنید

Junior Member

سلام. منظور از یه کار دیگه چی هست. برای سسکا که نمی تونید دو ناک مختلف ارایه کنید
    ببینید کارهایی که انجام شده مربوط به یه ناکه، پس نظر شما اینه که همه رو یه کاسه کنم و تو یه جا بیارم.

Junior Member

سلام من از کجا میتونم بفهمم که امتیازات لازم رو برای این روش دارم یا نه؟
    در مورد سابقه کار مرتبط با رشته بنده خدود 6 ماه سابقه کار بدون بیمه دارم( رشته مهندسی صنایع کنترل پروژه) اینجوری بوده که فقط برای آشنایی کار کردم. به نظرتون این سابقه قابل قبوله؟
    بعضیا میگن میشه سابقه رو درست کرد به نظرتون این روش مطمئنه یا توصیه میکنید بمونم ایران و یک سال دیگه هم کار کنم.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

ممنون Beginner جان. چند تا سوال دیگه هم داشتم،
    1. آیا باید عنوان شغلی دقیقا برابر عنوان ناک انتخابی باشه یا فقط شرح وظایف مهمه؟
    2. میشه مدتی که توی شرکت دولتی امریه بودم رو به سابقه کار اضافه کنم؟
    3. بنده 2 ماه آموزشی رو تو پادگان بودم و بقیه خدمت رو تو یه شرکت دولتی به صورت امریه گذروندم. حالا این مورد رو چطوری در فرم
    Schedule A – Background/Declaration – IMM 5669 ، بگونجونم؟ آیا امریه رو تو قسمت سربازی بنویسم یا تو قسمت سابقه کار؟ من توی فروم های این سایت خیلی گشتم ولی پاسخ مناسبی پیدا نکردم.
    ممنون از لطف شما.

Junior Member

ممنون Beginner جان. ببینید کارهایی که انجام شده مربوط به یه ناکه، پس نظر شما اینه که همه رو یه کاسه کنم و تو یه جا بیارم.
    چند تا سوال دیگه هم داشتم،
    1. آیا باید عنوان شغلی دقیقا برابر عنوان ناک انتخابی باشه یا فقط شرح وظایف مهمه؟
    2. میشه مدتی که توی شرکت دولتی امریه بودم رو به سابقه کار اضافه کنم؟
    3. بنده 2 ماه آموزشی رو تو پادگان بودم و بقیه خدمت رو تو یه شرکت دولتی به صورت امریه گذروندم. حالا این مورد رو چطوری در فرم

Schedule A – Background/Declaration – IMM 5669 ، بگونجونم؟ آیا امریه رو تو قسمت سربازی بنویسم یا تو قسمت سابقه کار؟ من توی فروم های این سایت خیلی گشتم ولی پاسخ مناسبی پیدا نکردم.
    ممنون از لطف شما.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط smo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم در این تاریخ سابمیت کردم ولی پرونده منم هنوز In Process هست.
    من دقیقاً اول ژانویه اقدام کردم اما هنوز Documents received هستم باید ایمیل بزنم بهشون؟؟
    Beginner. عزیز لطفاً راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)