صفحه 186 از 231 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

سلام وقت بخیر
    کسی در مورد رگیولشن رشته روانشناسی اطلاعات دارد . من از وکیل پرسیدم میگه رشته روان شناسی ریسک داره و احتمال ریجکت هست

Junior Member

سلام دوستان میخواستم برای ساسکا اقدام کنم شرایطم اینه
    ۲۶ سال، مجرد،کاردانی الکترونیک،کارشناسی الکترونیک (ناپیوسته) ، پایان خدمت، ایلتس ۶،سابقه کار ندارم چون فک کنم بیمه میخواد (فقط خدمت هست)
    چطوریه اصلا شانسی دارم؟ اگه نه پیشنهادتون چیه؟
    مورد اخر من ناپیوسته بودم امتیازم هم کاردانی هم کارشناسی محسوب میشه یعنی 35 ؟
    ممنون از همگی.
    ویرایش توسط amir_ca : April 14th, 2018 در ساعت 08:29 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_stat نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان اگه اطلاعاتی در خصوص رشته های رگولیتد که نیاز به کسب مجوز از Saskatchewan Apprenticeship and Trade Certification Commission (SATCC), دارند، در اختیار دارید، خیلی ممنون می شم که من رو یاری کنید.
    دوستان کسی راجع به SATCC برای کسب مجوز اطلاعات نداره؟

Junior Member

دوستان چطوری میشه فهمید سری بعد برای OID کی باز میشه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    چند تاسوال داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنین:
    1. کسی هست که شرح وظایف ناک 2212(Geological and mineral technologists and technicians) رو داشته باشه؟ چون قبلا تو خود سایت ساسکاچوان بود ولی الان دیگه نیست. من میخوام به عنوان Petroleum Engineering technician اپلای کنم.
    2. نحوه چک محل کار چجوریه معمولا؟ با تلفن یا ایمیل؟
    3. آیا گواهی بانکی هم چک میشه؟ یعنی مانده حساب رو چک میکنن؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون..

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2001 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    چند تاسوال داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنین:
    1. کسی هست که شرح وظایف ناک 2212(Geological and mineral technologists and technicians) رو داشته باشه؟ چون قبلا تو خود سایت ساسکاچوان بود ولی الان دیگه نیست. من میخوام به عنوان Petroleum Engineering technician اپلای کنم.
    2. نحوه چک محل کار چجوریه معمولا؟ با تلفن یا ایمیل؟
    3. آیا گواهی بانکی هم چک میشه؟ یعنی مانده حساب رو چک میکنن؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون..
    شما می تونین از سایت خود ناک دولت کانادا اطلاعات و بدست بیارین
    http://noc.esdc.gc.ca/English/noc/welcome.aspx?ver=16
    2- تلفن که خیلی ضعیف هست استفاده کنن... (به علت مشکل زبان و ... ) ولی شاید ایمیل و بزنن. (من از کسی نشنیدم که ایمیل بزنن ولی شاید اگه بخوان واقعا چک کنن این کار رو بکنن)
    3- گواهی بانکی که اونطوری که فکر کنین چک نمی کنن... امکان داره آفیسر هنگام بررسی پرونده شما از شما گردش حساب از چند هفته قبل از نامه بانکی شما تا اون روز رو بخواد که نشون بده شما پولی از کسی قرض نگرفته اید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1960 نمایش پست ها
    دوستان چطوری میشه فهمید سری بعد برای OID کی باز میشه؟
    زمانش و معمولا دولت ساسکچوان اعلام نمیکنه. ولی معمولا بین 1.5 تا 2 ماه بعد از مرحله قبلی باز میشه.

Junior Member

سلام
    اول ممنون بابت مطالب خوبی که به اشتراک گذاشته شده ، من تمام صفحات رو در طول تقریبا 2 روز خوندم.
    یه سوال درمورد انتخاب NOCها داشتم که بسیار ممنون میشم راهنماییم کنید.

من رشته لیسانسم مهندسی صنایع و رشته ارشدم مدیریت تکنولوژی هستش، سابقه کارم هم مرتبط با رشته لیسانسم هست. تمام ناک ها رو دقیق مطالعه کردم و دیدم که میتونم یکی از عناوین شغلی ناکِ Professional occupations in business management consulting رو انتخاب کنم ونامه سابقه کارهام روهم یجوری به شغل های توی لیست این ناک نزدیک کنم.(برای هر ناک یک سری عنوان پیشنهادی شغلی نوشته شده که سابقه کار من به یکی از موارد این ناک میخوره)
    منتها یه ابهامی که دارم توی قسمت پایین توضیحات هر ناک یه بخش Exclusions هست که یکی از موارد این ناک رو نوشته Industrial and manufacturing engineers !!
    این معنیش اینه که من نمیتونم این ناک رو انتخاب کنم ؟؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

بستگی داره که با کدام مدرکتون میخواید اپلای کنید. طبیعتا" مدرک ارشدتون. پس همین ناکی رو که انتخاب کردین درسته و اون قسمت Exclusions شامل شما نمیشه اگر تمامی مدارک و سابقه کارتون رو مرتبط با رشته ارشدتون تنظیم کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhmdir نمایش پست ها
    سلام
    اول ممنون بابت مطالب خوبی که به اشتراک گذاشته شده ، من تمام صفحات رو در طول تقریبا 2 روز خوندم.
    یه سوال درمورد انتخاب NOCها داشتم که بسیار ممنون میشم راهنماییم کنید.

من رشته لیسانسم مهندسی صنایع و رشته ارشدم مدیریت تکنولوژی هستش، سابقه کارم هم مرتبط با رشته لیسانسم هست. تمام ناک ها رو دقیق مطالعه کردم و دیدم که میتونم یکی از عناوین شغلی ناکِ Professional occupations in business management consulting رو انتخاب کنم ونامه سابقه کارهام روهم یجوری به شغل های توی لیست این ناک نزدیک کنم.(برای هر ناک یک سری عنوان پیشنهادی شغلی نوشته شده که سابقه کار من به یکی از موارد این ناک میخوره)
    منتها یه ابهامی که دارم توی قسمت پایین توضیحات هر ناک یه بخش Exclusions هست که یکی از موارد این ناک رو نوشته Industrial and manufacturing engineers !!
    این معنیش اینه که من نمیتونم این ناک رو انتخاب کنم ؟؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sas7 نمایش پست ها
    ممنون Beginner جان. ببینید کارهایی که انجام شده مربوط به یه ناکه، پس نظر شما اینه که همه رو یه کاسه کنم و تو یه جا بیارم.
    چند تا سوال دیگه هم داشتم،
    1. آیا باید عنوان شغلی دقیقا برابر عنوان ناک انتخابی باشه یا فقط شرح وظایف مهمه؟
    2. میشه مدتی که توی شرکت دولتی امریه بودم رو به سابقه کار اضافه کنم؟
    3. بنده 2 ماه آموزشی رو تو پادگان بودم و بقیه خدمت رو تو یه شرکت دولتی به صورت امریه گذروندم. حالا این مورد رو چطوری در فرم

Schedule A – Background/Declaration – IMM 5669 ، بگونجونم؟ آیا امریه رو تو قسمت سربازی بنویسم یا تو قسمت سابقه کار؟ من توی فروم های این سایت خیلی گشتم ولی پاسخ مناسبی پیدا نکردم.
    ممنون از لطف شما.
    سلام.

1. ذیل هر ناک ، علاوه بر عنوان اصلی ، به تعداد زیادی از عناوین هم اشاره شده که توصیه میشه از بین اونها استفاده کنید. تعدادش هم زیاده حتما یه عنوانش بهتون میخوره.
    2. آره مشکلی نیست. مادامی که بتونید نامه سابقه کار با فرمت و شرح مربوطه رو تنظیم کنید ، میتونید ارائش کنید. چه طی سربازی باشه چه نباشه
    3. ببینید، قسمت سربازی فرم که مشخص هست. تاریخ شروع و پایان و ... رو که طبق کارت سربازی پر میکنید.
    فقط میمونه قسمت سوابق شماره 8 ، که شما همون مدتی رو که توی شرکت امریه بودن رو هم توی جدول میارید که مثلا از فلان تاریخ تا فلان تاریخ فلان شرکت، سمت این بوده. نامه سابقه کار رو هم که میدید چک میکنن. خیلی پیچیده نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)