صفحه 187 از 231 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    سلام.

1. ذیل هر ناک ، علاوه بر عنوان اصلی ، به تعداد زیادی از عناوین هم اشاره شده که توصیه میشه از بین اونها استفاده کنید. تعدادش هم زیاده حتما یه عنوانش بهتون میخوره.
    2. آره مشکلی نیست. مادامی که بتونید نامه سابقه کار با فرمت و شرح مربوطه رو تنظیم کنید ، میتونید ارائش کنید. چه طی سربازی باشه چه نباشه
    3. ببینید، قسمت سربازی فرم که مشخص هست. تاریخ شروع و پایان و ... رو که طبق کارت سربازی پر میکنید.
    فقط میمونه قسمت سوابق شماره 8 ، که شما همون مدتی رو که توی شرکت امریه بودن رو هم توی جدول میارید که مثلا از فلان تاریخ تا فلان تاریخ فلان شرکت، سمت این بوده. نامه سابقه کار رو هم که میدید چک میکنن. خیلی پیچیده نیست.
    ممنونم Beginner جان، آیا می تونم از دو عنوان شغلی که هردوش مربوط به یه ناکه استفاده کنم؟ مثلا بگم از فلان تاریخ تا 2013 یه عنوان شغلی داشتم و پس از اون تا حالا یه عنوان شغلی دیگه؟ در اینصورت آیا بازهم مجموع شرح وظیف نباید از 5 تا 6 بند یک خطی بیشتر بشه تا آفیسر شک نکنه؟ ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط biftor نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم برای ساسکا اقدام کنم شرایطم اینه
    ۲۶ سال، مجرد،کاردانی الکترونیک،کارشناسی الکترونیک (ناپیوسته) ، پایان خدمت، ایلتس ۶،سابقه کار ندارم چون فک کنم بیمه میخواد (فقط خدمت هست)
    چطوریه اصلا شانسی دارم؟ اگه نه پیشنهادتون چیه؟
    مورد اخر من ناپیوسته بودم امتیازم هم کاردانی هم کارشناسی محسوب میشه یعنی 35 ؟
    ممنون از همگی.

دوستان کسی اطلاعی نداره؟؟
    من اونجوری که حساب کردم رشتم جزو ناک ۲۱۳۳ هست
    اگه اشتباه نکنم چون مدرک کاردانی و کارشناسی دارم امتیازم میشه ۳۵ با امتیاز سنم که ۱۲ امتیاز هست و یه زبان clb5 ۱۴ امتیاز . مجموع امتیاز هام به ۶۱ میرسه درسته؟
    میشه یکی یه توضیحی بده .
    مورد بعدی اگه اخرین مدرک تحصیلی حساب باشه میشه ۲۰ امتیاز اینجا تقریبا ۱۴-۱۵ امتیاز کم میارم داستان چجوریه چطوری باید جبرانش کنم؟

و مورد اخر پروسه کلا چقدر طول میکشه؟

ممنون

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sas7 نمایش پست ها
    ممنونم Beginner جان، آیا می تونم از دو عنوان شغلی که هردوش مربوط به یه ناکه استفاده کنم؟ مثلا بگم از فلان تاریخ تا 2013 یه عنوان شغلی داشتم و پس از اون تا حالا یه عنوان شغلی دیگه؟ در اینصورت آیا بازهم مجموع شرح وظیف نباید از 5 تا 6 بند یک خطی بیشتر بشه تا آفیسر شک نکنه؟ ممنون.
    ببینید، شما شرح وظایفتون که یکسان هست. چون اساسا قدرت انتخاب و مانور زیادی در سسکا ندارید. تازه خیلی خوش شانس باشید یه ناک بهتون میخوره.
    اگه خیلی مایل به این کار هستید، میتونید شرح وظایف نامه سابقه کار رو بشکنید. مثلا سه چهارتا شرح وظیفه رو ذیل یه ناک بیارید، سه چهار تا (یا حتی دو سه تا ) رو توی یه نامه دیگه تحت یه عنوان دیگه.
    در این حالت اگر از دو شرکت نامه میگیرید فرمت ها رو دقت کنید رعایت کنید. اگر هم از یک شرکت می خواید بگیرید، که حالا چه کاریه عنوان رو توی یه نامه دو بار عوض کنید؟!!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط biftor نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعی نداره؟؟
    من اونجوری که حساب کردم رشتم جزو ناک ۲۱۳۳ هست
    اگه اشتباه نکنم چون مدرک کاردانی و کارشناسی دارم امتیازم میشه ۳۵ با امتیاز سنم که ۱۲ امتیاز هست و یه زبان clb5 ۱۴ امتیاز . مجموع امتیاز هام به ۶۱ میرسه درسته؟
    میشه یکی یه توضیحی بده .
    مورد بعدی اگه اخرین مدرک تحصیلی حساب باشه میشه ۲۰ امتیاز اینجا تقریبا ۱۴-۱۵ امتیاز کم میارم داستان چجوریه چطوری باید جبرانش کنم؟

و مورد اخر پروسه کلا چقدر طول میکشه؟

ممنون
    امتیاز مدرک به آخرین سطح تعلق میگیره.
    لطفا لینک های زیر رو به دقت مطالعه کنید.

https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2459570

سلام
    خيلي ممنون از اينكه تجربياتتون رو در اختيار بقيه هم ميگذاريد.
    من از تاريخ 26 اكتبر 2017 اين پراگرس هستم از طريق اكسپرس اينتري. الان آيلتس من كه در اكسپرس ثبت شده منقضي شده و دارم ميخونم كه ماه ديگه امتحان بدم. ميخواستم بدونم ممكنه در بررسي پرنده من خللي وارد كنه ياهنوز وقت دارم ؟
    و يك سوال ديگه اينكه تا كي اين پراگس بودن ادامه داره خبر جديدي كسي داره ؟

بازم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - کنترل

دوستان کسی میتونه کمک کنه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhmansouri1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اول از همه ممنون بابت مشارکت و راهنماییتون.
    بعدش عذر میخوام اگر سوالاتم تکراری هست.
    1. برای سابمیت به صورت EE تنها گواهی ثبت نام اولیه APEGS که ۲۱۰ دلار دادیم کافی هستش یا WES و Licensure حتما باید سابمیت بشه؟
    2. آیا میتونم برای EEاز یه NOC (مهندسی برق، ۲۱۳۳) و برای OID از یه NOC دیگه (تکنولوژیست برق،۲۲۴۲ ) استفاده کنم؟
    سپاس
    یه سوال دیگه، زمان قبلی OID و EE کی بوده و کی احتمالا میشه برای باز شدنشون امید داشت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    ببینید، شما شرح وظایفتون که یکسان هست. چون اساسا قدرت انتخاب و مانور زیادی در سسکا ندارید. تازه خیلی خوش شانس باشید یه ناک بهتون میخوره.
    اگه خیلی مایل به این کار هستید، میتونید شرح وظایف نامه سابقه کار رو بشکنید. مثلا سه چهارتا شرح وظیفه رو ذیل یه ناک بیارید، سه چهار تا (یا حتی دو سه تا ) رو توی یه نامه دیگه تحت یه عنوان دیگه.
    در این حالت اگر از دو شرکت نامه میگیرید فرمت ها رو دقت کنید رعایت کنید. اگر هم از یک شرکت می خواید بگیرید، که حالا چه کاریه عنوان رو توی یه نامه دو بار عوض کنید؟!!!
    ممنون Beginner جان، چون من لیسانس و فوقم متفاوتند، واقعا دو عنوان شغلی از یک ناک رو دارم و اون کارها رو انجام داده ام. حالا نمی دونم کدوم کار بهتره : همه رو یکجا بیارم یا از هم تفکیک کنم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sas7 نمایش پست ها
    ممنون Beginner جان، چون من لیسانس و فوقم متفاوتند، واقعا دو عنوان شغلی از یک ناک رو دارم و اون کارها رو انجام داده ام. حالا نمی دونم کدوم کار بهتره : همه رو یکجا بیارم یا از هم تفکیک کنم.
    عرض کردم. به نظر من اگر دو شرکت متفاوت هست، میتونید تفکیک کنید.
    اگر هر دو عنوان و شرح وظایف در یک شرکت بوده، یکی کنید بره. هم هزینه ترجمه دارید هم به نظر من آفیسر رو به دردسر تجمیع می اندازید.
    یه نامه شسته رفته با فرمت استاندارد بدید دیگه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmansouri1984 نمایش پست ها
    دوستان کسی میتونه کمک کنه؟

یه سوال دیگه، زمان قبلی OID و EE کی بوده و کی احتمالا میشه برای باز شدنشون امید داشت؟
    امید و احتمال رو ول کنید! تلاش و پیگیری!
    زمان مشخصی نداره. از همین الان باید پروفایلتون تکمیل باشه و فقط دکمه سابمیت بمونه.
    من خوب یادمه سه چهار ماه مدام سایتشون رو مانیتور میکردم نتیجش رو هم گرفتم. دیگه هر جور صلاح میدونید. توی همین تاپیک هم راههای مطلع شدن از باز شدن سایت رو دوستان زحمت کشیدن گذاشتن. مرور بفرمایید

Junior Member

سلام ذوستان، ممنون از به اشتراک گذاری این همه اطلاعات مفید. من سایت رو میخوندم از چندی قبل و تازه عضو اینجا شدم. یه سوال داشتم و ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن. میخواستم بدونم :
    1- ترجمه مدرک که برای APGES باید فرستاده بشه ایا تاریخ انقضا داره؟ مدرک من بیش از 10 سال از ترجمش میگذره ایا باید ترجمه جدید انجام بدم؟
    2- ریز نمرات هم دارم که خودش انگلیسی هست و مهر و هولوگرام داره ، آیا باید ببرم بگم توی پاکت در بسته و مهر شده بذارن؟ خودشون میفرستن یا ما باید بفرستیم؟
    ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)