صفحه 217 از 231 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

سلام به نظرتون بعد از سابمیت مشخصات میشه برای ویزای توریستی هم اقدام کرد ؟ یا ممکنه در روند پرونده اختلال ایجادکنه ؟

درودووقتبخیردوستانمحترمبندهوبههمراههمسرمبرایقصداقدامبرایبرنامهاستانیساسکاچوانروداریم.ما حدودا یک ماه پیش برای نام نوامبر ۲۱۲۳ برایبرنامهمتخصصینکشاورزیاقدامکردیم،که EOI روثبتنامکردیمو در استخر کاندیدا برای مرحله بعد دعوت شدیم ووضعیتموندرمرحله part 1 completeness هست. همسراینجانبارشدکشاورزیهستوسابقهکارمرتبطداره،بندههمارشددارموسابقهکاریبهنسبتبهترینسبتبهایشون.سوالاتیداشتمدررابطهبامراحلکار:
    - مراحلبعدیچگونهخواهدبود؟چندمرحلهدیگربایدردبشهتابهمدیکالبرسیم؟واینکهپرداخت 300 دلاردرکدوممرحلهاست؟-اگر‌متقاضیدرفرم EOI ذکرکنهکهسابقهکارداره،اما‌درسندازدواجنوشتهباشهخانهدار (کهمعمولاهممینویسن) درمرحلهارسالمدارکایرادمیگیرن؟کسیتجربهداشتهاینموردرو؟
    پیشاپیشممنونراهنماییتون

Junior Member

سلام. رشته تحصیلی ام در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت گرایش تشکیلات و روش هاست و در حال حاضر دانشجوی دکتری رفتار سازمانی هستم . 13 سال سابقه کار در حوزه منابع انسانی و طبقه بندی مشاغل دارم و پست مدیریتی دارم . آیا رشته من در مشاغل مورد نیاز این استان هست ؟ ممنون
    ویرایش توسط maedeh82 : October 20th, 2018 در ساعت 01:45 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabakami نمایش پست ها
    مدرکتون رو برای ارزیابی نفرستاده بودید که جواب سوال رو منفی زدید؟
    اگر مدارکتون ارزیابی نشده باشه اصلا پرونده اتون برسی نمیشه و برایتون دعوتنامه برای اپلود مدارک و پرکردن اپلیکیشن صادر نمیشه دوست زیز.اولین قدمی که باید بردارید ارسال مدارک برای ارزیابی هست همینطور اگر رشته ریگولیت هست باید اول اسس مدرکتون از سازمان مربوطه نتیجه اش مشخص بشه !بعدا از تمام این مراحل پرونده بررسی خواهد شد.
    خیر رگولیتد نیست
    ارزیابی رو تازه برای وس پست کردم 20 روز دیگه جوابش میاد.میشه الان بزنم yes و دوباره سابمیت کنم؟ میخام حتی الامکان این 20 روز رو و یا دراو های بعدی رو از دست ندم

Junior Member

سلام
    ببخشید من تازه کار هستم و قصد دارم برای مهاجرت به ساسکا اقدام کنم ( OID )، رشته ام مهندسی کشاورزی هست ، با توجه به اینکه سنم 45 هست و امتیاز کامل سن رو نمیارم ، و دارم برای آیلتس 6 تا 6.5 میخونم ، میخواستم بدونم
    سابقه کار 6 سال در پارک بعنوان تکنسین فضای سبز در 5 سال اخیر رو دارم و همچنین تا 5 سال قبلش هم کارم تو همین مایه ها بوده ولی به عنوان کارشناس بوده، آیا میتونم برای ناک رشته مدیریت کشاورزی اقدام کنم ؟( البته یه رشته دیگه هم برای کشاورزی داره که مربوط به دامپروری هست فکر کنم ولی فکر کردم که این بیشتر میخوره به رشته ی من . )
    اینطور که مطالعه کردم ، فهمیدم که باید اول مدرک تحصیلی لیسانسم رو بفرستم به وس برای ارزیابی ، درست فهمیدم ؟
    و اینکه این ناک شغلی ریگولیتد نیست اینطور که فهمیدم . پس از این لحاظ اکی هست ؟
    بعد میخواستم بدونم با توجه به اینکه هنوز آیلتس 6 رو نگرفتم ، اگر پروفایل باز کنم ، میتونم بزنم آیلتس 6 دارم که بتونم 60 امتیاز حداقلی رو بیارم ؟ تا مثلا" 4 الی 5 ماه دیگه آیلتس 6 رو بگیرم ؟؟ یا باید وایسم تا اول آیلتس رو بگیرم ؟ بعد پروفایل ایجاد کنم !! چون میترسم این رشته رو بردارن از تو ناک های شغلی !
    قدم اول برای من برای شروع چی هست ؟؟ ممکنه که راهنمایی بفرمایید ؟؟
    ویرایش توسط Abtin_xx : October 21st, 2018 در ساعت 05:07 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin_xx نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من تازه کار هستم و قصد دارم برای مهاجرت به ساسکا اقدام کنم ( OID )، رشته ام مهندسی کشاورزی هست ، با توجه به اینکه سنم 45 هست و امتیاز کامل سن رو نمیارم ، و دارم برای آیلتس 6 تا 6.5 میخونم ، میخواستم بدونم
    سابقه کار 6 سال در پارک بعنوان تکنسین فضای سبز در 5 سال اخیر رو دارم و همچنین تا 5 سال قبلش هم کارم تو همین مایه ها بوده ولی به عنوان کارشناس بوده، آیا میتونم برای ناک رشته مدیریت کشاورزی اقدام کنم ؟( البته یه رشته دیگه هم برای کشاورزی داره که مربوط به دامپروری هست فکر کنم ولی فکر کردم که این بیشتر میخوره به رشته ی من . )
    اینطور که مطالعه کردم ، فهمیدم که باید اول مدرک تحصیلی لیسانسم رو بفرستم به وس برای ارزیابی ، درست فهمیدم ؟
    و اینکه این ناک شغلی ریگولیتد نیست اینطور که فهمیدم . پس از این لحاظ اکی هست ؟
    بعد میخواستم بدونم با توجه به اینکه هنوز آیلتس 6 رو نگرفتم ، اگر پروفایل باز کنم ، میتونم بزنم آیلتس 6 دارم که بتونم 60 امتیاز حداقلی رو بیارم ؟ تا مثلا" 4 الی 5 ماه دیگه آیلتس 6 رو بگیرم ؟؟ یا باید وایسم تا اول آیلتس رو بگیرم ؟ بعد پروفایل ایجاد کنم !! چون میترسم این رشته رو بردارن از تو ناک های شغلی !
    قدم اول برای من برای شروع چی هست ؟؟ ممکنه که راهنمایی بفرمایید ؟؟
    من از صفحه 116 تا اینجا رو خوندم و از راهنمایی های افراد و استاید محترم جواب سوالاتم رو پیدا کردم ، فقط یکی از سوال هام رو هنوز نمیدونم ، اینکه شغل تکنسین و یا کارشناسی فضای سبز با ناک مدیریت کشاورزی (0821) همخوانی داره ؟؟ چون لیسانسم مهندسی کشاورزی هست و ناک شغلی تخصصیش میشه 2148 که این ناک in demand نیست.
    البته ناک 8252 هم in demand هست ، نمیدونم از این دو تا که فعلا" موجود هست ، کدوم بیشتر با رشته و کار من همخونی داره ؟ کدوم رو میشه یه جور بهش خوروند ؟ دوستان و اساتید محترم هر کس میدونه لطفا" راهنمایی کنید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh82 نمایش پست ها
    سلام. رشته تحصیلی ام در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت گرایش تشکیلات و روش هاست و در حال حاضر دانشجوی دکتری رفتار سازمانی هستم . 13 سال سابقه کار در حوزه منابع انسانی و طبقه بندی مشاغل دارم و پست مدیریتی دارم . آیا رشته من در مشاغل مورد نیاز این استان هست ؟ ممنون
    سلام .لطفا کسی به این سوال من پاسخ بده . به نظرم در کد شغل 1122 قرار می گیره

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry)

با سلام
    طبق جدول امتیازدهی ساسکاچوان حد امتیاز 60 می باشد و امتیاز من 64 هست. می خواستم بدونم مثل گذشته (مثلا در سال های پیش استان کبک) می تونم شروع به پر کردن فرم این استان کنم یا باید مدرک زبانم مثل سیستم جدید کبک (آریما) در دست باشه و بعد اقدام کنم؟
    با سپاس

سلام به دوستان
    من مدرک ارشد جامعه شناسی دارم 31 ساله و سابقۀ 4 سال مددکاری اجتماعی.اما مدرک زبان در حال حاضر ندارم.طبق لینکی که دوستان ارسال کرده بودن مددکاری جزو مشاغل مورد نیاز هست.
    توضیحات و پرسش و پاسخ ها انقدر زیاده ک گیج شدم. میخاستم بدونم زمان بندی مشخص شده ای برای ثبت نام و ارسال فرم ها وجود داره؟ و این پروسه چقدر زمان میبره؟به فرض گرفتن مدرک زبان با نمرۀ 6 امکان پذیرفته شدن وجود داره؟
    پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin_xx نمایش پست ها
    من از صفحه 116 تا اینجا رو خوندم و از راهنمایی های افراد و استاید محترم جواب سوالاتم رو پیدا کردم ، فقط یکی از سوال هام رو هنوز نمیدونم ، اینکه شغل تکنسین و یا کارشناسی فضای سبز با ناک مدیریت کشاورزی (0821) همخوانی داره ؟؟ چون لیسانسم مهندسی کشاورزی هست و ناک شغلی تخصصیش میشه 2148 که این ناک in demand نیست.
    البته ناک 8252 هم in demand هست ، نمیدونم از این دو تا که فعلا" موجود هست ، کدوم بیشتر با رشته و کار من همخونی داره ؟ کدوم رو میشه یه جور بهش خوروند ؟ دوستان و اساتید محترم هر کس میدونه لطفا" راهنمایی کنید .
    درود
    دوستانی که قصد اقدام برای ناک های کشاورزی رو دارند. حتما جزییات ناک ها رو مطالعه کنید. هر ناک برای خودش یک صفحه مجزا داره که Requirment هاش و job title هاش رو اونجا نوشته. همه رو با مسئولیت های سابق خودتون مقایسه کنید و بهترین گزینه انتخاب کنید. برای اکثر ناک های کشاورزی داشتن یک مدرک تحصیلی کشاورزی امتیاز رو بالا می بره. اما موارد دیگه ای هم هست که میتونه موثر باشه. لطفا همه رو مطالعه کنید. شما میتونید توی نامه کار روی اون بخشی از سابقه کارتون بیشتر تاکید کنید و توضیح بدین، که مرتبط با موارد ذکر شده در ناک مورد نظر هست. اینطوره که میتونید خودتون رو مناسب برای اون ناک معرفی کنید.
    البته این هم نشه که کلا نامه متفاوت از سابقه تون بنویسید، چون اگر آفیسر تشخیص بده که نامه رفرنس کاری شما اطلاعات غلط و نادرست داده، ممکنه تا چند سال از اقدام شما برای کانادا جلوگیری بشه..
    موفق باشید.

* دوستان کسی در OID پارت 1 رو تکمیل و سابمیت کرده؟ خواستم بدونم مراحل بعدی فقط تکمیل فرم ها هست؟ یا آپلود مدارک شخص همراه هم جزو همون 60 روز هست؟!
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)