صفحه 220 از 231 نخستنخست ... 120170210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,191 تا 2,200 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

نقل قول نوشته اصلی توسط tahsil2 نمایش پست ها
    با سپاس از پاسختون، پس یعنی قبل از انجام draw باید اعلام کنیم کدام را می خواهیم شرکت کنیم و بر اساس آن در draw آن برنامه شرکت می کنیم؟
    الان در EOI می بینم در یک تاریخ امتیاز OID برابر با 64 و امتیاز EE در همون تاریخ 63 بوده است. یعنی کسی با امتیاز 65 به صورت اتوماتیک در هر دو draw انتخاب نمی شده و از قبل باید اعلام می کرده که من فقط به EE یا OID علاقمند هستم؟
    سوال دوم در مورد تفاوت های این دو برنامه است، کدام برنامه زودتر به نتیجه می رسد؟ چون اصولا همانطور که از اسم EE پیداست باید زودتر باشد ولی در سایت می گوید OID زودتر جواب می دهد.! تفاوت دیگری هم دارند؟
    دقیقا. برای هر کتگوری دعوت نامه جداگانه ارسال میشه.
    روش OID از طرفی یک نردبان هست برای کسانی که میخوان سریع تر از EE نتیجه بگیرن. افراد معمولا (در صورت واجد شرایط بودن) از طریق OID نامینشن میگیرن، اما چون روند فدرال بعد از نامینیشن استانی حدود 19 ماه اعلام شده، سریعا از طریق EE اقدام میکنن و با توجه داشتن نامینیشن استانی 600 امتیاز EE رو کسب میکنن. چون روند فدرال در EE الکترونیکی هست، زمان کمتری طی میشه و افراد سریعتر میتونن به مراحل بعدی و در نهایت لندینگ برسند. OID شاید سریعتر نامینیت کند، اما طول دوره فدرال (ارسال مجدد برخی فرم ها به صورت پستی و بیومتریک و ...) اون بیشتر هست.
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member

Thumbs up پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein43 نمایش پست ها
    اگر شما با ناک خاصی EOI ثبت کردین، و بعد از سابمیت شما اون ناک حذف شده، شما حذف نخواهید شد و در روند کاری قرار خواهید گرفت. فقط باید همیشه گوش به زنگ دراو ها باشید تا ببینید کی براتون دعوت نامه ارسال مدارم ارسال میشه.
    خود بنده چند روز پس از ثبت EOI ناک ثبت نامی مون حذف شد، و چند روز بعد با دراو چهارم ساسکا برامون دعوت نامه ارسال مدارک اومد.
    صبور باشید
    سپاسگزارم از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein43 نمایش پست ها
    دقیقا. برای هر کتگوری دعوت نامه جداگانه ارسال میشه.
    روش OID از طرفی یک نردبان هست برای کسانی که میخوان سریع تر از EE نتیجه بگیرن. افراد معمولا (در صورت واجد شرایط بودن) از طریق OID نامینشن میگیرن، اما چون روند فدرال بعد از نامینیشن استانی حدود 19 ماه اعلام شده، سریعا از طریق EE اقدام میکنن و با توجه داشتن نامینیشن استانی 600 امتیاز EE رو کسب میکنن. چون روند فدرال در EE الکترونیکی هست، زمان کمتری طی میشه و افراد سریعتر میتونن به مراحل بعدی و در نهایت لندینگ برسند. OID شاید سریعتر نامینیت کند، اما طول دوره فدرال (ارسال مجدد برخی فرم ها به صورت پستی و بیومتریک و ...) اون بیشتر هست.

با سلام
    ممنون ميشم اگر بفرماييد زمان درج شده براي صدورويزا بعد از دريافت نامينيت استاني را از چه منبع مورد تاييدي مي توان يافت.
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_9975 نمایش پست ها
    سپاسگزارم از جوابتون
    خواهش میکنم. پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط helena2018 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون ميشم اگر بفرماييد زمان درج شده براي صدورويزا بعد از دريافت نامينيت استاني را از چه منبع مورد تاييدي مي توان يافت.
    سپاس
    درود بر شما
    بستگی داره که از چه پروسه ای وارد شده باشید. SINP EE یا SINP OID
    برای OID متاسفانه به دلیلی paper base بودن، با توجه به این لینک، بعد از نامینیت شدن استانی، پروسه فدرال بین 15 تا 19 ماه زمان میبره و بیومتریک هم در این مدت زمان خواهد بود. اما از روش EE به دلیل الکترونیکی بودن تا جایی که بنده میدونم حدودا 8 ماه زمان خواهد برد. موارد بیشتر در مورد روش EE رو میتونید در اینجا بخونید.
    پیروز باشید
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member

سلام دوستان
    بنده آیلتس ۶ دارم البته seaking رو ۵.۵ شدم برا همین امتیازم ایتلس ۱۶ میشه و میتونم تو برنامه oid شرکت کنم که امتیاز مجموع من ۶۴ هست
    به نظر شما یبار دیگه آیلتس بدم که امتیاز ۶۶ بشه برای EE یا همین امتیاز برای oid خوبه
    فکر میکنم رقابت تو EE سخت تر باشه و امتیاز ۶۶ کم باشه چون بیشترین امتیاز ۷۰ هست

Junior Member

سوال دیگه من این هست چون ما میخواستیم از طریق وکیل باشه کارمون رو به موسسه ای دادیم که برامون wes گرفت و فرم assessment اپگس رو انجام داد
    اما تو این سایت دیدم که خیلی ها خودش بدون وکیل انجام دادن
    حالا برا oid بدون وکیل به مشکلی بر نمیخوریم؟
    البته مدارک ما کامل یعنی سابقه کاملا مرتبط با کار داریم

نقل قول نوشته اصلی توسط Ligo نمایش پست ها
    سوال دیگه من این هست چون ما میخواستیم از طریق وکیل باشه کارمون رو به موسسه ای دادیم که برامون wes گرفت و فرم assessment اپگس رو انجام داد
    اما تو این سایت دیدم که خیلی ها خودش بدون وکیل انجام دادن
    حالا برا oid بدون وکیل به مشکلی بر نمیخوریم؟
    البته مدارک ما کامل یعنی سابقه کاملا مرتبط با کار داریم
    درود بر شما
    شما برای هیچ کدام از مراحل فرایند مهاجرت نیاز به وکیل ندارید. مگر اینکه اصلا به زبان انگلیسی آشنا نباشید، و یا حوصله خوندن وبسایت اداره مهاجرت رو نداشته باشید.
    هم برای wes و هم برای ساختن پروفایل و . . . به راحتی با خوندن وبسایت اداره مهاجرت و سایت استان ساسکا، میتونید اطلاعات کامل رو داشته باشید.
    از طرفی اگر همه کار های شما رو وکیل انجام بده؛ اگر انشالا مهاجرت کردین خیلی از مراحلی رو که وکیل انجام داده رو اطلاع ندارید و برای کار های pr باید از نو خودتون بخونید و ببینید چه مراحلی رو گذر کردید، و یا به قولی چشم و گوش بسته وارد کانادا میشید.
    بنده تمام مراحل رو تا الان که منتظر نظر آفیسر هستیم بدون وکیل جلو رفتیم.
    پس به خودتون اعتماد کنید بهتره...

Junior Member

سلام . بنده 30 سال سن دارم و مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت و مجرد هستم .
    مدرک زبان ندارم و در حال خوندن هستم
    آیا میتونم برای ساساکاچوان اقدام کنم ؟ میشه پروفایل تشکیل داد و بعدا مدرک زبان اضافه کرد ؟
    و اینکه با شرایط من چه نمره ای از آیلتس لازم است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1802 نمایش پست ها
    سلام . بنده 30 سال سن دارم و مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت و مجرد هستم .
    مدرک زبان ندارم و در حال خوندن هستم
    آیا میتونم برای ساساکاچوان اقدام کنم ؟ میشه پروفایل تشکیل داد و بعدا مدرک زبان اضافه کرد ؟
    و اینکه با شرایط من چه نمره ای از آیلتس لازم است ؟
    با درود
    ناک های مهندسی خیلی وقت هست برای OID حذف شدند. میتونید همیشه با چک کردن لیست مشاغل مورد نیاز ساسکا در جریان باشید. سیستم EE هم که داستانش جداست!
    ضمنا بهتر هست که مدرک داشته باشید و اقدام کنید. چون امکان داره شما بعد از تشکیل پروفایل و وارد کردن اطلاعات غیر حقیقی از مدرک زبان تون، نتایج غیر مشابه از امتحان بگیرید و مشکل ساز بشه.
    البته برای تشکیل پروفایل معادل CLB از شما میخواد که باید وارد کنید!
    نمره آیلتس مورد نظر رو هم باید از سایت استانی بخونید. یک مقدار سایت ساسکا رو مطالعه کنید تمامی مراحل رو متوجه خواهید شد.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من امکان تشکیل EOI را برای هر دو بخش EE و OID دارم. پیشنهاد می کنید برای کدوم روش اقدام کنم؟ طوری که از توضیحات اعضای محترم متوجه شدم EE زودتر نتیجه می ده. درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)