صفحه 221 از 231 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

سلام
    من تمامی مدارکم را آماده کردم اما موجودی حسابم را تازه به مبلغ مورد نظر رسوندم. البته افتتاح حسابم مربوط به بیش از 10 سال است و با گرفتن نامه ی تمکن ( به صورت جدولی ) مشکلی ندارم اما ریز صورت حسابم کمتر از مبلغ مورد نظر بوده تا الان که کاملش کردم. به نظر شما الان پروفایل EOI را تشکیل بدم یا بزارم چند ماهی بگذره بعد؟
    یا این که می تونم فعلا پروفایل EOI را تشکیل بدم و اگر دعوت نامه برام اومد نامه ی تمکن را آپلود کنم و بعداَ اگر خواستن که مدارک را آپدیت کنم در همون زمان یه پرینت بگیرم و بفرستم؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaehsan نمایش پست ها
    سلام
    من امکان تشکیل EOI را برای هر دو بخش EE و OID دارم. پیشنهاد می کنید برای کدوم روش اقدام کنم؟ طوری که از توضیحات اعضای محترم متوجه شدم EE زودتر نتیجه می ده. درسته؟
    با درود
    روند تکمیل EOI و وارد استخر کاندیدا شدن در هر دو روش یکی هست. اما پروسه بعد از نامینیشن استانی، برای EE حدود 6 ماه، و برای OID بین 15 تا 19 ماه هست. لذا EE پیشنهاد میشه!

سلام
    من تمامی مدارکم را آماده کردم اما موجودی حسابم را تازه به مبلغ مورد نظر رسوندم. البته افتتاح حسابم مربوط به بیش از 10 سال است و با گرفتن نامه ی تمکن ( به صورت جدولی ) مشکلی ندارم اما ریز صورت حسابم کمتر از مبلغ مورد نظر بوده تا الان که کاملش کردم. به نظر شما الان پروفایل EOI را تشکیل بدم یا بزارم چند ماهی بگذره بعد؟
    یا این که می تونم فعلا پروفایل EOI را تشکیل بدم و اگر دعوت نامه برام اومد نامه ی تمکن را آپلود کنم و بعداَ اگر خواستن که مدارک را آپدیت کنم در همون زمان یه پرینت بگیرم و بفرستم؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
    نامه تمکن باید مشخص کنه که شما 3 ماه قبل از تاریخ سابمیشن پرونده تون این مبلغ رو در حساب داشتین. از طرفی شما بعد از گرفتن ITA و انتخاب شدن از candidate pool 60 روز فرصت دارین تا مدارک رو آپلود کنید. اگر روز آخر هم مدارک رو آپلود کنید شما باید 30 روز قبل از انتخاب شدن از استخر کاندیدا مبلغ رو در حساب داشته باشین. این رو هم فراموش نکنید که مبلغ با ارز دولتی محاسبه و اعلام میشه و شما نرخ ارز رو با توجه به برنامه بودجه 98 حساب کنید. اینطوری میتونید بهترین شکل زمان رو مدیریت کنید.
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member

خوب با توجه به توضیحات شما یعنی من باید حداقل مبلغ را در حسابم داشته باشم. سه ماه بعد فرم EOI را تکمیل کنم؟ یا یک ماه بعد که با احتساب دو ماه زمان ممکن برای آپلود مدارک بشه سه ماه؟
    و این که نرخ ارز دولتی در بودچه سال 98 دولت چند است؟
    ممنونم از راهنمایی تون

خوب با توجه به توضیحات شما یعنی من باید حداقل مبلغ را در حسابم داشته باشم. سه ماه بعد فرم EOI را تکمیل کنم؟ یا یک ماه بعد که با احتساب دو ماه زمان ممکن برای آپلود مدارک بشه سه ماه؟
    و این که نرخ ارز دولتی در بودچه سال 98 دولت چند است؟
    ممنونم از راهنمایی تون
    بهترین کار این هست که شما جوانب احتیاط رو رعایت کنید و 3 ماه قبل از EOI مبلغ رو داشته باشید، اما بله، اون مورد هم که یک ماه قبل از EOI باشه هم امکان داره و دیدم که مشکل نخوردن.
    در مورد نرخ دلار کانادا هم راستش منبع معتبری هنوز صد در صد اعلام نکرده ولی گویا دلار امریکا قرار است حدود 5200 باشه، شما دلار کانادا رو با این روند افزایشی حساب کنید و معادل حدودا هزار دلاری هم (به همون نرخ) بیشتر در حساب داشته باشین که دیگه نگرانش نباشید...!
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member

سلام . من 4 ماه پیش فرم EOI پر کردم . Educational Credential Assessments انجام ندادم . کسی اطلاع داره که ایا لازم هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_9975 نمایش پست ها
    سلام . من 4 ماه پیش فرم EOI پر کردم . Educational Credential Assessments انجام ندادم . کسی اطلاع داره که ایا لازم هست ؟
    درود و وقت بخیر
    با پر کردن فرم EOI شما درون استخر کاندیدا وارد میشید. در دراو های مختلف اگر امتیاز شما کافی باشه، دعوت نامه براتون ارسال میشه. با ارسال دعوت نامه شما 60 روز فرصت ارسال اینترنتی مدارک رو دارید، که در این فاصله زمانی باید ECA شما به صورت اسکن (اگر از قبل دارید) و یا به صورت الکترونیکی (اگر به تازگی میفرستید) باید برای IRCC ارسال بشه. بهتره که هر چه سریعتر برای ارزیابی اقدام کنید تا وقت رو از دست ندید. برای برنامه مهاجرتی حتما به ارزیابی مدارک تحصیلی نیاز دارید.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    از مدیر یا کسی که اطلاع کافی داره خواهش دارم یه توضیح کامل بده بعد از اینکه ما نامینیشن استانی رو دریافت کردیم، چیکار باید بکنیم؟
    فرمهای خواسته شده IRCC رو پر میکنیم ارسال میکنیم به صورت پستی تا اینجا مشکلی نیست؛ آیا مدارکی هم نیازه ارسال کنیم همراه فرم ها؟ مثل سابقه کار، مدرک تحصیلی، پرینت حساب بانکی و تکمن مالی و ..... با اینکه ما اینها رو برای استانی ارسال کردیم و نامینیشن گرفتیم؟ ممنون میشم کسی پاسخ بده با سپاس من صفحات زیادی خودنم ولی ندیدم اگر قبلا توضیح داده شده حال اگر بازم توضیح بدید ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

سلام دوستان یه سوال یکم تخصصی
    من ارشد مکانیک هستم و تو سیستم اکسپرس انتری با نمره زبان و سابقه کار شدم ۳۹۲
    حالا اومدم سمت ساسکا که نامینیشن بگیرم
    تو قسمت مشاغل مورد نیاز ساسکا یه مورد هست ۷۲۰۱ که به سابقه ی کار من یه جورایی مربوط میشه ( شکل دهی فلزات و ساخت قالب) و البته ناک ۲۲۳۳ که برا طراح قالب و برنامه نویس سی ان سی هم هست تخصصی به من مربوط میشه که این ناک در مشاغل مورد نیاز ساسکا نیست
    نکته اینجاس که واقعا بعضی ناک ها یه جورایی هم پوشانی دارن!
    دوتا سوال اینجا برا من مطرحه
    ۱- اگر الان ناک مورد نیاز ساسکا رو انتخاب کنم و مثلا بعد نشد و خواستم تو اکسپرس ناک دیگه را بزنم این تغییر در ناک که من دادم ممکنه دردسر ساز بشه؟ (یعنی رکورد این که چی وارد کردیم باقی می مونه!)
    و ۲- برا ناکی که الان ساسکا میخواد(۷۲۰۱) مدرک دیپلم کافیشه
    این که من برای یه ناکی که نوشته secondary school با مدرک ارشد اقدام میکنم میتونه یه چیزی شبیه over qualify ایجاد کنه ؟ و مدرک و یا سابقه کارو زیر سوال ببره

ممنون
    قومی متفکرند اندر ره دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین--میترسم از آن که بانگ آید روزی /کای بیخبران راه نه آنست و نه این>> (خیام)

Junior Member

سلام دوستان من oid اقدام كردم الان فايل نامبر فدرال گرفتم مرحله بعدي بيومتريك هستش؟
    چقدر طول مي كشه تا بياد؟
    از وقتي درخواست بيومتريك مياد چقدر زمان داريم تا انجام بديم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saminsobhi نمایش پست ها
    سلام دوستان من oid اقدام كردم الان فايل نامبر فدرال گرفتم مرحله بعدي بيومتريك هستش؟
    چقدر طول مي كشه تا بياد؟
    از وقتي درخواست بيومتريك مياد چقدر زمان داريم تا انجام بديم؟
    فکر میکنم حدود سه تا پنج هفته ، فرصت انجام بایومتریک هم یک ماه هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)