صفحه 222 از 231 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

نقل قول نوشته اصلی توسط sds_njf نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال یکم تخصصی
    من ارشد مکانیک هستم و تو سیستم اکسپرس انتری با نمره زبان و سابقه کار شدم ۳۹۲
    حالا اومدم سمت ساسکا که نامینیشن بگیرم
    تو قسمت مشاغل مورد نیاز ساسکا یه مورد هست ۷۲۰۱ که به سابقه ی کار من یه جورایی مربوط میشه ( شکل دهی فلزات و ساخت قالب) و البته ناک ۲۲۳۳ که برا طراح قالب و برنامه نویس سی ان سی هم هست تخصصی به من مربوط میشه که این ناک در مشاغل مورد نیاز ساسکا نیست
    نکته اینجاس که واقعا بعضی ناک ها یه جورایی هم پوشانی دارن!
    دوتا سوال اینجا برا من مطرحه
    ۱- اگر الان ناک مورد نیاز ساسکا رو انتخاب کنم و مثلا بعد نشد و خواستم تو اکسپرس ناک دیگه را بزنم این تغییر در ناک که من دادم ممکنه دردسر ساز بشه؟ (یعنی رکورد این که چی وارد کردیم باقی می مونه!)
    و ۲- برا ناکی که الان ساسکا میخواد(۷۲۰۱) مدرک دیپلم کافیشه
    این که من برای یه ناکی که نوشته secondary school با مدرک ارشد اقدام میکنم میتونه یه چیزی شبیه over qualify ایجاد کنه ؟ و مدرک و یا سابقه کارو زیر سوال ببره

ممنون
    1 مشکلی نیست
    2 ناک انتخابی که اشاره کردید باید با سابقه کار شما متناسب باشه ( صرف نظر از مدرک تحصیلی ) اگر نباشه انتخابش منطقی نیست.

Junior Member

سلام. وقت همگی به خیر و خوشی ...
    وضعیت پرونده دوستانی که در august 2017 در استریم OID ساسکاچویان هستن الان به چه شکل هست؟
    من خودم منتظر مدیکال هستم

Junior Member

سلام و سال نو مبارک
    چندی پیش من یک پروفایل EOI تشکیل دادم اما به دلیلی Cancel کردم اما اطلاعات من همچنان هست. الان میخوام دوباره پروفایل را تشکیل بدم اما چون مدرک زبانم را گرفتم میتونم الان به روش EE کارم را انجام بدم. به نظر شما الان همون پروفایل قبلی را آپدیت کنم یا این که دوباره یک پروفایل دیگه با یک ایمیل دیگه بسازم؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

Junior Member

یک سئوال دیگه هم داشتم.
    تا الان از ابتدای سال میلادی هیچ دراوی اعلام نشده؟ کسی می دونه اولین دراو را کی اعلام می کنن؟

Junior Member

سلام
    برای تشکیل پروفایل EOI به روش EE باید وارد پول اکسپرس اینتری شد و کد JOB SEEKER هم داد. میشه راهنمایی ام کنید که این پروفایل را از کدام قسمت باید تشکیل بدم. توی سایت حسابی گیچ شدم.
    دیگه اینکه برای تشکیل پروفایل EE و ورود به POOL باید بیومتریک داشته باشیم؟
    ممنون

Junior Member

سلام به همه فعال ها
    بچه ها ناك جديد ٢٢٥٥ زده شما بايد يكي إز چندتا رشته ذكر شده رو گذرونده باشين
    من أين رشته ها رو نگذروندم اما سابقه كارم به ناك ميخوره
    به نظر شما مشيه اقدام كنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering-water-KNTU university

نقل قول نوشته اصلی توسط bamziii نمایش پست ها
    سلام. وقت همگی به خیر و خوشی ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط bamziii نمایش پست ها
    وضعیت پرونده دوستانی که در august 2017 در استریم OID ساسکاچویان هستن الان به چه شکل هست؟
    من خودم منتظر مدیکال هستم

سلام دوست عزیز
    من هم 9 august 2017 از طریق OID ثبت نام کردم. از آنجاییکه رشته ام مهندسی عمران است از من خواسته شده که تاییدیه APEGS را تحویل بدهم. الان 5 ماهه که مدارکم رو برای APEGS فرستادم و منتظر جوابم
    باعث خوشحالیه که شما نامینیت شدین و مراحل فدرال رو میگذرونید. انشاله مراحل باقیمانده هم به خیر بگذره
    فقط یک سوال بپرسم شما با چه ناکی ثبت نام کردین؟

Junior Member

سلام دوستان من ارشد معماري دارم با ١٢ سال سابقه كار و كلا شرايطم به ساسكاچوان ميخوره فقط بيمه ندارم ميخواستم بدونم كسي هست بدون سابقه بيمه اقدام كرده باشه؟ شانسي دارم؟

Junior Member

سلام
    من همسرم فوق لیسانس مدیریت IT داره، 6 سال سابقه کار برنامه نویسی وب و 33 سال سن داره. ما شانسی برای برنامه های استانی داریم؟ آیلس چند باید بیاره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kangavari نمایش پست ها
    سلام دوستان من ارشد معماري دارم با ١٢ سال سابقه كار و كلا شرايطم به ساسكاچوان ميخوره فقط بيمه ندارم ميخواستم بدونم كسي هست بدون سابقه بيمه اقدام كرده باشه؟ شانسي دارم؟
    کسی ازتون بیمه نمیخواد. یا حداقل 2 سال پیش که من اپلای کردم اینجوری بود. بیمه صرفا جهت محکم کاریه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)