صفحه 223 از 231 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

سلام. من براي ثبت نام اوليه خودم اقدام كردم ٣ روز پيش و الان متوجه شدم كه در مرحله سابميت بايد معادل ١٣٠٠٠ دلار حساب بانكي داشته باشم. آيا درسته؟ و اگه هست الان راه چاره چيه؟ ميتونم انصراف بدم و دوباره بعد از تكميل حساب بانكي سابميت كنم؟
    و سوال دوم اينكه موقع سابميت بايد ارزيابي مدرك تحصيلي رو دريافت كرده باشيم ؟ يا ميتونيم اعلام كنيم كه ارزيابي مدرك رو داريم ولي بعد از سابميت اقدام كنيم ؟

Junior Member

سلام روزبخیر
    چند تا سوال داشتم
    1- لیسانس معماری و ارشد معماری منظر هستم. شرح ناک به معماری میخوره امتیاز ارشد را هم میگیرم؟
    2- امتیازم در روش oid بین 60 تا 63 میشه با توجه به ایتلسم که 2 تا 5.5 و 2 تا 6 دارم... میتونم اقدام کنم بعدش ایتلس جدید ارائه کنم که امتیازم بالاتر بره؟
    3- رشته ام را زده رگیولیشن نمیخواد پروسخ کلا چقدر زمانبره؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahgolka نمایش پست ها
    سلام. من براي ثبت نام اوليه خودم اقدام كردم ٣ روز پيش و الان متوجه شدم كه در مرحله سابميت بايد معادل ١٣٠٠٠ دلار حساب بانكي داشته باشم. آيا درسته؟ و اگه هست الان راه چاره چيه؟ ميتونم انصراف بدم و دوباره بعد از تكميل حساب بانكي سابميت كنم؟
    و سوال دوم اينكه موقع سابميت بايد ارزيابي مدرك تحصيلي رو دريافت كرده باشيم ؟ يا ميتونيم اعلام كنيم كه ارزيابي مدرك رو داريم ولي بعد از سابميت اقدام كنيم ؟
    با درود
    متقاضیان ثبت EOI الزاما باید قبل از ثبت آن ارزیابی مدارک تحصیلی (در صورت نیاز)، مدرک زبان، و ما بقی مدارک خواسته شده (که تمکن مالی هم جزو اون هست) رو داشته باشن. شما از چه منبعی اطلاع پیدا کردین که باید EOI ثبت کنید؟! صد در صد در اون منبع گفته شده که تمکن مالی از الزام های ثبت نام هست. اگر توانایی کنسل کردن EOI رو ندارین، صبر کنید اگر براتون دعوت نامه ارسال بشه، و شما مدارک نفرستین تا 60 روز بعد خود به خود حذف میشه پروفایل شما. فکر کنم راهی هم باشه که با ایمیل درخواست کنید اون رو زودتر حذف کنن، اما شک دارم از شما lie بگیرن یا نه...!

نقل قول نوشته اصلی توسط roysa نمایش پست ها
    سلام روزبخیر
    چند تا سوال داشتم
    1- لیسانس معماری و ارشد معماری منظر هستم. شرح ناک به معماری میخوره امتیاز ارشد را هم میگیرم؟
    2- امتیازم در روش oid بین 60 تا 63 میشه با توجه به ایتلسم که 2 تا 5.5 و 2 تا 6 دارم... میتونم اقدام کنم بعدش ایتلس جدید ارائه کنم که امتیازم بالاتر بره؟
    3- رشته ام را زده رگیولیشن نمیخواد پروسخ کلا چقدر زمانبره؟
    ممنونم
    درود
    1. باید شماره ناک و شرح وظایف اون رو کاملا مطالعه کنید. به شرح نوشته شده.
    2. برای ثبت EOI اطلاعات مدرک زبان شما درخواست میشه. باید صحیح و بدون تغییرات وارد بشه و شما وارد استخر کاندیدا بشین. میتونین در مراحل بعد در صورت انتخاب، مدرک با نمره بالاتر ارائه کنید (به صورت ادیشنال)
    3. برای ورودی های 2019 گویا پروسه استانی شده 38 هفته... حدودا 15 ماه هم برای فدرال حساب کنید.. (البته در صورتی که انشالا نامینیت بشین)
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member

خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون- ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید:

من از سال دوم دانشگاه که لیسانس میخوندم پاره وقت با ی شرکتی همکاری داشتم

1- چون با مدرک لیسانس اقدام میکنم برای تکنسین معماری میتونم اون سابقه کار را هم لحاظ کنم؟

2- شرکت چند سال پیش عدم فعالیت اعلام کرده ولی میتونم مدیرعاملش را پیدا کنم که بهم گواهی بده باید به تاریخ روز بگیرم؟ یا تاریخ قبل؟

4- جایی هست ببینم آخرین دراو از معماری چه امتیازی را برداشته؟

بسیار ممنونم
    ویرایش توسط roysa : May 21st, 2019 در ساعت 09:30 AM دلیل: 1

سلام دوستان
    اگه برای یکی از ناک های ساسکاچوان اقدام بشه و نتیجه نده آیا بعداً میشه با ناک دیگه اقدام کرد ( یعنی مشکل ساز نخواهد شد ) ؟؟؟
    ضمناً هر دو رشته بسیار نزدیک بهم هستند ( تکنسین حسابداری با ناک 1311 و حسابدار با ناک 1111 ) و از نظر نامه سابقه کارفرما مشکلی نیست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein43 نمایش پست ها
    اگر شما با ناک خاصی EOI ثبت کردین، و بعد از سابمیت شما اون ناک حذف شده، شما حذف نخواهید شد و در روند کاری قرار خواهید گرفت. فقط باید همیشه گوش به زنگ دراو ها باشید تا ببینید کی براتون دعوت نامه ارسال مدارم ارسال میشه.
    خود بنده چند روز پس از ثبت EOI ناک ثبت نامی مون حذف شد، و چند روز بعد با دراو چهارم ساسکا برامون دعوت نامه ارسال مدارک اومد.
    صبور باشید

سلام

ممنونم پیشاپیش از راهنمایی تان

من الان مدرک تحصیلی را فرستادم برای وس ولی نمره ایتلس دارم
    مهمونی دارم تا فردا که خیلی زبانش قوی است
    میتونم مراحل ثبت نام در sinp را شروع کنم و اطلاعات را ذخیره کنم تا بعدا نمره زبانم آمد اضافه کنم؟

ممنون

خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون- ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید:

من از سال دوم دانشگاه که لیسانس میخوندم پاره وقت با ی شرکتی همکاری داشتم

1- چون با مدرک لیسانس اقدام میکنم برای تکنسین معماری میتونم اون سابقه کار را هم لحاظ کنم؟

2- شرکت چند سال پیش عدم فعالیت اعلام کرده ولی میتونم مدیرعاملش را پیدا کنم که بهم گواهی بده باید به تاریخ روز بگیرم؟ یا تاریخ قبل؟

4- جایی هست ببینم آخرین دراو از معماری چه امتیازی را برداشته؟

بسیار ممنونم
    درود و وقت بخیر
    در مورد سابقه کار شما برای آپلود مدارک یک نامه از کارفرما کفایت میکنه. اما... احتمالش بسیار قوی هست که افیسر از شما ادیشنال هایی مثل سابقه بیمه تامین اجتماعی یا پرینت حساب واریز حقوق و فیش حقوقی بخواد، و اگر اونجا نتونید موارد خواسته شده رو ارائه کنید ممکنه افیسر پرونده شما رو ریجکت کنه. چند مورد هست که شانس قبول شدن نامه سابقه کار شما رو بالا میبره:
    1. داشتن سایت انگلیسی شرکتی که توش کار میکردید.
    2. داشتن ایمیل فعال و همچنین با دامین های معتبر (برای مثال @bmi.ir) برای شرکت
    3. شرکتی که شاغل بودین هم اگر ثبت قانونی شده باشه و شماره اقتصادی و یا شماره ثبت داشته باشه هم مفید هست.
    در کل مهمه که هر سابقه کاری دارین دقیقو بدون هیچ تغییری claim کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد. بهتره که تاریخ دقیقی که در اون شرکت کار کردین رو اعلام کنید و تغییرش ندین..

دراو ها رو هم میتونید از immigration tracker دنبال کنید و ناک های مشابهتون رو بررسی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidkfk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه برای یکی از ناک های ساسکاچوان اقدام بشه و نتیجه نده آیا بعداً میشه با ناک دیگه اقدام کرد ( یعنی مشکل ساز نخواهد شد ) ؟؟؟
    ضمناً هر دو رشته بسیار نزدیک بهم هستند ( تکنسین حسابداری با ناک 1311 و حسابدار با ناک 1111 ) و از نظر نامه سابقه کارفرما مشکلی نیست .
    درود بر شما
    تا جایی که بنده اطلاع دارم شما وقتی با یک ناک اقدام میکنید و مدارک اولیه رو آپلود میکنید، اون ناک در سابقه شما ذخیره میشه. اگر پروسه شما به نتیجه نرسه و بعدا با یک ناک دیگه اقدام کنید، افیسر اون رو فریب محسوب میکنه. لذا امکان ش نیست که با ناک های متفاوت اقدام کنید. البته گویا شرایطی هم هست که شما با مکاتبه با اداره مهاجرت و برخی توضیحات بتونین ناک رو تغییر بدین، که این مورد رو بنده اطلاع ندارم. اما دیدم چند مورد رو که با ناک متفاوت اقدام کردن و به همین دلیل ریجکت شدن.

سلام

ممنونم پیشاپیش از راهنمایی تان

من الان مدرک تحصیلی را فرستادم برای وس ولی نمره ایتلس دارم
    مهمونی دارم تا فردا که خیلی زبانش قوی است
    میتونم مراحل ثبت نام در sinp را شروع کنم و اطلاعات را ذخیره کنم تا بعدا نمره زبانم آمد اضافه کنم؟

ممنون
    شما برای تکمیل EOI نیاز به نمره زبان خود دارین. باید دقیق وارد کنید. بدون داشتن نمره زبان نمیشه پروفایل رو تکمیل کرد! اجازه بدین تا هم وس رو داشته باشید و هم نمره زبان رو، بعد پروفایل تشکیل بدین.
    موفق باشید
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member

سلام دوستان
    من با همسرم می خوایم برای ساسکاچوان اقدام کنید یه سوالی داشتم، این مبلغ تمکن مالی که باید ارائه بردیم امکانش هست جمع مبلغ حساب های هر دونفرمون، به حداقل مبلغ موردنیاز برسه، قبول می کنن؟
    یعنی هر کدام جداگانه تمکن ارائه بریم و جمع تمکن هر دو، مبلغ موردنیاز را پوشش بدهد

نقل قول نوشته اصلی توسط rozita78 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با همسرم می خوایم برای ساسکاچوان اقدام کنید یه سوالی داشتم، این مبلغ تمکن مالی که باید ارائه بردیم امکانش هست جمع مبلغ حساب های هر دونفرمون، به حداقل مبلغ موردنیاز برسه، قبول می کنن؟
    یعنی هر کدام جداگانه تمکن ارائه بریم و جمع تمکن هر دو، مبلغ موردنیاز را پوشش بدهد
    بله، تمکن مالی مجموع خانواده ملاک است.

Junior Member

سلام دوستان، در خصوص تمکن مالی برای ساسکاچوان چه زمانی مینیمم مبلغ باید تو حساب باشه؟ من کل مدارکم آماده شده و تو پروفایل اکسپرس انتری امتیازم 391 هستش، منتظرم ساسکا ناک شغلی من رو باز کنه که برای ساسکا اقدام کنم. حدود یم سالی هست که بالاتر از مینیمم تو حسابم بوده ولی اخیرا کاری پیش اومد مبلغ رو خارج کردم، حالا اگه ناک شغلی من برگرده تکلیف نامه تمکن مالی من چی میشه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)