صفحه 228 از 231 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin791 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سه تا سوال داشتم خیلی ممنون میشم کمک کنید
    1-اینکه من لیسانس و ارشدم دانشگاه آزاده و واسه وس که می خوام بفرستم آیا واحد بین الملل دانشگاه بدون استرس خودش میفرسته با همون شرایط مهر و موم و ...؟
    2- با توجه به توضیحات سایت وس باید فقط ریز نمرات توی پاکت مهر وموم باشه؟ بقیه مدارک(دانشنامه و کپی تایید شده) چی؟ اگر ریز نمرات، ترجمشون و تصویر دانشنامه و همه مدارک رو تو پاکت مهر و موم شده بذارن مشکلی پیش نمیاد؟
    3- من چون برای ساسکاچوان هم میخوام اسس کورس بای کورس بگیرم توی سایت وس اول باید به صورت ECA اسس بگیرم بعد بعدا آپگرید کنم به کورس بای کورس یا اینکه همزمان میشه هر دو نوع اسس رو گرفت؟

از توجهتون سپاسگذارم.
    سلام دوست عزیز شما میتونید سوالاتتون رو در گروه تلگرامی زیر بپرسین و جواب بگیرین
    (WES(World Education Services

Junior Member

سلام دوستان من دیروز خودم سابمیت اولیه رو انجام دادم .در مورد تمکن مالی سوالم اینه که از زمان سابمیت باید پول تو حسابم باشه تا زمانی که انتخاب بشیم یا از سه ماه قبل سابمیت اولیه؟
    و اینکه فراید کارمون و در چه مرحله ای هستیم رو از کجا می تونیم ببینیم؟

سلام دوستان.
    می خواستم بپرسم با لیست جدید مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان ، مهندسین صنایع هم جزو لیست محسوب میشن؟
    برای برنامه استانی بای اول پروفایل اکسپرس انتری داشته باشیم، بعد از اون پروفایل استانی؟ یا ترتیبش بر عکسه؟

Junior Member

سلام دوستان. د آیا میشه همزمان برای چند برنامه استانی را همزمان با هم اقدام کرد. در مورد خودم میخوام هم برای آلبرتا و هم ساسکاچوان اقدام کنم. چنین چیزی شدنی هست؟

سلام وقت بخیر به همه مخصوصاْ Beginner با حوصله
    امیدوارم من رو هم دوستان راهنمایی کنن
    تمام صفحات این تابیک رو خوندم ولی جواب دقیق سوالم رو نمیدونم
    من مدرک لیسانس مهندسی نرم افزار و ارشد هوش مصنوعی دارم
    سابقه کاریم هم مرتبط با ناک ۲۱۷۱ میشه که جزء نیازمندی هاش رشته مهندسی کامبیوتر نرم افزار هستش و خوشبختانه این ناک جزو ناک های رگیولیتد نیست.

حالا من نمی دونم حتی اگر بخواهم برای این ناک اقدام کنم هم چون لیسانسم مهندسی نرم افزار بوده باز هم باید APEGS رو بگیرم یا چون ناک انتخابیم رگیلیتد نیست دیگه نیازی ندارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abroad_lover نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر به همه مخصوصاْ Beginner با حوصله
    امیدوارم من رو هم دوستان راهنمایی کنن
    تمام صفحات این تابیک رو خوندم ولی جواب دقیق سوالم رو نمیدونم
    من مدرک لیسانس مهندسی نرم افزار و ارشد هوش مصنوعی دارم
    سابقه کاریم هم مرتبط با ناک ۲۱۷۱ میشه که جزء نیازمندی هاش رشته مهندسی کامبیوتر نرم افزار هستش و خوشبختانه این ناک جزو ناک های رگیولیتد نیست.

حالا من نمی دونم حتی اگر بخواهم برای این ناک اقدام کنم هم چون لیسانسم مهندسی نرم افزار بوده باز هم باید APEGS رو بگیرم یا چون ناک انتخابیم رگیلیتد نیست دیگه نیازی ندارم؟
    ببخشید دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    خیلی برام مهمه که بدونم با داشتن مدرک مهندسی کامپیوتر اگر ناک غیر رگیولیتدی رو انتخاب کنم نیاز به APEGS دارم یا نه؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: ساسکاچوان (فقط برای express entry)

حتما مدرک زبان رو میخواد زمان ثبت نام؟

Junior Member

حساب بانکی باید برای سه ماه قبل از روزی باشد که انتخاب شدید. وقتی انتخاب شدید یکی از مدارکی که باید ارسال کنید ، نامه بانک است. این نامه باید نشان دهد که حداقل موجودی حسابتون در سه ماه گذشته کمتر از اون مقدار مشخص نشده باشد. در متن زیر که از سایت اصلی است به Settlement Funds توجه کنید.

If you are invited to apply to the SINP from the EOI pool, you will be able to access the “Applicant Details” for your previous pending application. This means that you will have access to the following: disclosure forms, citizenship information, birth documents, passport information, marital status information, education records, work experience information and language test results. You will need to fill out the remainder of your new pending application and attach applicable documents, including: Settlement Funds, Family records, information related to Connections to Saskatchewan, and Federal Forms. After this, you will need to review for completeness and pay the application fee in order to submit your new pending application.

Junior Member

سلام
    برای oid ساسکاچوان، همین الان EOI رو سابمیت کردم.
    کار دیگه ای هم باید انجام بدم یا فقط منتظر دعوتنامه بمونم؟
    هیچ مدرکی ازم نخواست.
    ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh82 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیروز خودم سابمیت اولیه رو انجام دادم .در مورد تمکن مالی سوالم اینه که از زمان سابمیت باید پول تو حسابم باشه تا زمانی که انتخاب بشیم یا از سه ماه قبل سابمیت اولیه؟
    و اینکه فراید کارمون و در چه مرحله ای هستیم رو از کجا می تونیم ببینیم؟
    دوست عزیز، جناب maedeh82
    اگر شما EOI را تکمیل کردید و فرستادین، شما وارد استخر کاندیدا (Candidate pool) شده اید. امتیازی به شما اختصاص داده شده که باید منتظر انجام دراو (draw) از استخر کاندیدا باشید. اگر امتیاز بالایی داشته باشید احتمال اینکه جزو دراو ها باشید بالاتر خواهد بود. در مورد تمکن هم، مبلغ باید 3 ماه قبل از سابمیت در حساب شما باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh61 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    می خواستم بپرسم با لیست جدید مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان ، مهندسین صنایع هم جزو لیست محسوب میشن؟
    برای برنامه استانی بای اول پروفایل اکسپرس انتری داشته باشیم، بعد از اون پروفایل استانی؟ یا ترتیبش بر عکسه؟
    دوست عزیز، جناب mahboubeh61
    در لیست مشاغل (exclude) اگر فکر میکنید شامل هر ناکی غیر از ناک آوورده شده در این لیست هستید، ابتدا توضیحات کامل ناک رو در صفحه مرتبط به خودش کاملا بخونید (title ها و وظایف و غیره) و اگر باز هم مثبت بود و مدارک مرتبط رو داشتید میتونید اقدام کنید. در مورد پروفایل هم یک مقدار سایت اداره مهاجرت رو مطالعه بفرمایید کاملا مشخصه. پروفایل EE مساله ش جداس. شما میتونید اون پروفایل رو داشته باشید و امتیاز مخصوص خود رو اونجا ثبت کنید. داشتن مواردی مثل job offer و فامیل در کانادا میتونه امتیاز آور باشه و شانس دعوت شما رو بالا ببره، اما پروفایل استانی صرفا مخصوص استان هست و در بهترین و ایده آل ترین شرایط شما نامینیت استانی میشید که بعد از اون شما وارد مرحله فدرال میشید. در مرحله فدرال اگر شما نامینیت استانی داشته باشید 600 امتیاز به امتیازات شما اضافه میشه که فوق العاده شانس شما رو بالاتر میبره (البته ببین EE و OID هم متفاوت هست و زمان هاش مختلف). اما در کل ابتدا پروفایل استانی اقدام میشه و در ادامه مراحل به فدرال میرسه..

نقل قول نوشته اصلی توسط mrkhorram نمایش پست ها
    حتما مدرک زبان رو میخواد زمان ثبت نام؟
    دوست عزیز، جناب mrkhorram
    برای تشکیل EOI نیاز هست که شما نمره زبان خود را وارد کنید. و همچنین مواردی بودن که تاریخ صدور کارنامه زبان بعد از سابمیت بوده و ایراد گرفتن. لذا جواب سوال شما مثبت هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    سلام
    برای oid ساسکاچوان، همین الان EOI رو سابمیت کردم.
    کار دیگه ای هم باید انجام بدم یا فقط منتظر دعوتنامه بمونم؟
    هیچ مدرکی ازم نخواست.
    ممنون میشم پاسخ بدید
    دوست عزیز، جناب castaway1
    عرض شود خدمتتون که شما در حاضر و در تمامی مراحل بعدی باید صبور باشید چون راه طولانی در پیش دارید. به همین خاطر مانند cast away باید صبر داشته باشید و منتظر نامه invitation to apply باشید.

*** ضمنا دوستان نامه second review‌ بنده بعد از 5 ماه جواب داده شد و استاتوس به حالت In Process - Second Review تغییر داده شد.
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)