صفحه 229 از 231 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

[QUOTE=hosein43;2636623]دوست عزیز، جناب maedeh82
    اگر شما EOI را تکمیل کردید و فرستادین، شما وارد استخر کاندیدا (Candidate pool) شده اید. امتیازی به شما اختصاص داده شده که باید منتظر انجام دراو (draw) از استخر کاندیدا باشید. اگر امتیاز بالایی داشته باشید احتمال اینکه جزو دراو ها باشید بالاتر خواهد بود. در مورد تمکن هم، مبلغ باید 3 ماه قبل از سابمیت در حساب شما باشه.

دوست عزیز، جناب mahboubeh61
    در لیست مشاغل (exclude) اگر فکر میکنید شامل هر ناکی غیر از ناک آوورده شده در این لیست هستید، ابتدا توضیحات کامل ناک رو در صفحه مرتبط به خودش کاملا بخونید (title ها و وظایف و غیره) و اگر باز هم مثبت بود و مدارک مرتبط رو داشتید میتونید اقدام کنید. در مورد پروفایل هم یک مقدار سایت اداره مهاجرت رو مطالعه بفرمایید کاملا مشخصه. پروفایل EE مساله ش جداس. شما میتونید اون پروفایل رو داشته باشید و امتیاز مخصوص خود رو اونجا ثبت کنید. داشتن مواردی مثل job offer و فامیل در کانادا میتونه امتیاز آور باشه و شانس دعوت شما رو بالا ببره، اما پروفایل استانی صرفا مخصوص استان هست و در بهترین و ایده آل ترین شرایط شما نامینیت استانی میشید که بعد از اون شما وارد مرحله فدرال میشید. در مرحله فدرال اگر شما نامینیت استانی داشته باشید 600 امتیاز به امتیازات شما اضافه میشه که فوق العاده شانس شما رو بالاتر میبره (البته ببین EE و OID هم متفاوت هست و زمان هاش مختلف). اما در کل ابتدا پروفایل استانی اقدام میشه و در ادامه مراحل به فدرال میرسه..

دوست عزیز، جناب mrkhorram
    برای تشکیل EOI نیاز هست که شما نمره زبان خود را وارد کنید. و همچنین مواردی بودن که تاریخ صدور کارنامه زبان بعد از سابمیت بوده و ایراد گرفتن. لذا جواب سوال شما مثبت هست.

دوست عزیز، جناب castaway1
    عرض شود خدمتتون که شما در حاضر و در تمامی مراحل بعدی باید صبور باشید چون راه طولانی در پیش دارید. به همین خاطر مانند cast away باید صبر داشته باشید و منتظر نامه invitation to apply باشید.

*** ضمنا دوستان نامه second review‌ بنده بعد از 5 ماه جواب داده شد و استاتوس به حالت In Process - Second Review تغییر داده شد.[/Q

خیلی ممنون پس فعلا کار دیگه ای نباید انجام بدم به غیر از صبز؟

Junior Member

سلام دوستان. من برای OID ساسکاچوان اپلای کردم فقط هنوز مدارکم رو برای wes جهت معادل سازی نفرستادم. میتونم صبر کنم ببینم ITA میگیرم بعد برای وس اقدام کنم یا خیر؟
    و یه مورد دیگه اینکه برای سابقه کار حتما بیمه باید موجود باشه یا خیر؟

ممنون

خیلی
    ممنون پس فعلا کار دیگه ای نباید انجام بدم به غیر از صبر؟
    خیر، اندکی صبر...

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای OID ساسکاچوان اپلای کردم فقط هنوز مدارکم رو برای wes جهت معادل سازی نفرستادم. میتونم صبر کنم ببینم ITA میگیرم بعد برای وس اقدام کنم یا خیر؟
    و یه مورد دیگه اینکه برای سابقه کار حتما بیمه باید موجود باشه یا خیر؟
    ممنون
    دوست عزیز، جناب clon3r
    خیلی بهتره که مدارک تحصیلی تون رو سریع تر برای ارزیابی ارسال کنید. شما پس از گرفتن ITA تنها 60 روز فرصت آپلود مدارک دارید، و اگر (با توجه به تحریم های اخیر و مشکلات پستی، و زمانبر بودن پروسه ارزیابی) به هر دلیلی مدارک شما دیرتر برسه دچار مشکل خواهید شد.
    در مورد سابقه کار، گویا یکی از مدارکی که برای اثبات سابقه کار ارائه میکنید، حتما باید از سوی یک ارگان دولتی صادر شده باشه، که در ایران "بیمه" میشه اون سازمان. چند مورد بوده امسال که مدارک مستدلی داشتن، اما چون بیمه ضمیمه نشده، پرونده ریجکت شده.
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan98 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد.

من در برنامه OID استان ساسكچوان، پرونده ام رو 1 ژانويه 2018 سابميت كردم. بعد از 20 روز In process شد. بعد از گذشت حدود 5 ماه، با ايميلي كه ارسال كردم گفتن كه براي چك كردن پرداخت مالي، به واحد ديگه اي پرونده ارسال شده و دوباره پس از بازگشت از بررسي مالي، وضعيت پرونده به Application received تغيير پيدا كرد. در تاريخ 7 مارس 2019 (تقريبا 17 ماه بعد از سابميت)، دوباره پرونده ام in process شد. الان با گذشت بيش از 4 ماه از اون تاريخ، هنوز وضعيت پروندم in process هستش.

لطفا نظر به اينكه اين مدت زمان طولاني گذشته و من تقريبا افسرده شدم و از طرف خانواده و تعليق وضعيت زندگيم خيلي تحت فشارم، لطفا نظرتون رو در موارد زير بگيد:
    1- ايا تجربه مشابهي وجود داشته كه پرونده اي (اقلا موارد سابميت شده در ژانويه 2018) تا اين مدت در مرحله nomination معطل بشه؟
    2- به نظر شما دليل اين زمان طولاني چيه؟ ايراني بودن ماست؟
    3- آيا امكان داره كه پرونده reject شه؟
    4- با توجه به اينكه به ايميل من جواب ندادن، ايا روشي وجود داره كه از وضعيت پروندم خبري بگيرم؟؟

ممنون كه پاسخ مي دين.
    سلام، برای من هم زیاد طول کشید. من سپتامبر 2018 برای ساسکاچوان انتخاب شدم. چون ناکم 2173 ریگولیتد بود، گفتن باید Certificate بگیرم. توی سایتشون دیدم باید از CIPS بگیرم. حدود 10 ماه معطل اون شدم تا گرفتم. بعد دوباره ایمیل زدن که باید از APEGS برای رشتم Certificate بگیرم. اونم بعد از حدود 2 ماه و نیم اومد و براشون فرستادم. البته وسطش ازم ادیشنال خواستن راجع به سابقه کار. منم نامه شرکتها و سابقه بیمه و خلاصه هر چی داشتم فرستادم و قبول کردند.
    پریروز اپروو شدم و پروندم برای CIC ارسال و 600 امتیاز اضافه شد. یعنی پروسه ساسکاچوان به تنهایی 15 ماه طول کشید.
    البه برنامه من SINP بوده نه OID.

Junior Member

سلام دوستان.
    برای ارسال مدارک wes به استان ساسکاچوان برای ناک غیر رگولیتد باید نوع document by document و یکی از گیرنده ها رو goverment of saskawchen بزارم درسته؟
    برای مهاجرت استانی انتاریو دیگه نیازی نیست جدا ارسال بشه؟
    در مورد آلبرتا چطور؟

سلام دوستان
    s7 L7 w6.5 R6 چه CLB میشه؟
    باتشکر

Junior Member

عرض سلام به همه دوستان در این فروم مخصوصا
    hosein43 از بچه های دانشگاه صنعتی

با توجه با اینکه جدیدا ناک مربوط به رشته های مهندسی هم جزو لیست استان ساسکاچوان قرار گرفته و من با ارشد مهندسی شیمی تو قسمت OID امتیاز 68 دارم و تو قسمت EE امتیاز 70 دارم .
    به نظر شما از کدوم روش اقدام کنم بهتره(سریع تر و یا شانس بیشتر) ؟ با توجه به اینکه حداقل امتیاز الان 65 و 67 شده برای هر روش ، کسی میدونه برای ساسکاچوان توی دراو قبلی با چه امتیازی برای شخص دعوت نامه صادر شده ؟

سلام دوستان، من از کجا پیدا کنم که رشته رگیولیتد نیست. چون تا جایی که میدونم اگر سابقه کاری تو رشته رگیولیتد باشه نمیشه به راحتی اقدام کرد چون تاییدیه استانی میخواد. درسته؟؟ ممنونم اگر راهنمایی کنید با چه سابقه هایی میشه بدون تاییدیه اقدام کرد و راحت‌ترین راه چیه؟
    NOC: 7242... ارسال مدارک به سیدنی: JAN-1-2010- فایل نامبر اول: FEB-25-2010- فایل نامبر دوم: JUL-11-2010- مدیکال: JAN-10-2014- پاس ریکوئست 2014-23-SEP امتیاز: 80

Junior Member

سلام
    من دندانپزشک هستم و ۴۰ سال دارم امتیاز من در سیستم اکسپرس اینتری ۴۲۷ هست میخواستم راهنمایی بگیرم که آیا ممکن هست من با این برنامه موفق بشم

سلام. تا اونجا که میدونم سابقه کار برای اقدام از طریق express entry صرفا نیاز یه نامه مهر و امضا شده از محل کار با شرح وظایف داره و نیازی به بیمه و گردش حساب و این حرف ها نیست (درست میگم؟!). حالا سوالم اینه که مدرک مورد نیاز سابقه کار برای اقدام از طریق استانی هم به همین صورت (و به همین سادگی) هست؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)