صفحه 8 از 231 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: ساسکاچوان (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan_dp نمایش پست ها
    37 سال سن
    لیسانس مکانیک
    متاهل
    12 سال سابقه کار با بیمه
    آیلتس : Reading 7 / Writing 6.5 / Listening 6 / Speaking 6.5
    زبان فرانسه : صفر
    امتیاز تحصیلات و زبان همسر : صفر

با تشکر از کلیه دوستان که صمیمانه جوابگوی دیگران هستند.
    با این شرایط بله شما واجد شرایط نمیشید.
    تنها راه شما یا اقدام ار طریق رشتتونه.
    یا اینکه خودتون و همسرتون هر دو روزی زبانتون کار کنید و آیلتس با نمره بالا بگیرید.

امیدوارم موفق باشید
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    با این شرایط بله شما واجد شرایط نمیشید.
    تنها راه شما یا اقدام ار طریق رشتتونه.
    یا اینکه خودتون و همسرتون هر دو روزی زبانتون کار کنید و آیلتس با نمره بالا بگیرید.

امیدوارم موفق باشید
    من هم میخواهم از طریق رشتم اقدام کنم
    1- آیا شروع به گرفتن certificate برای رشتم بکنم که حدود یکسال طول میکشد یا رشته سطح B را انتخاب کنم که رگوله نیست؟
    2- به چه صورت متوجه بشوم که in-demand skill worker باز شده تا سریع رجیستر کنم؟ آیا شانسی برای ثبت نام در این category هست؟
    3- مدارک ابتدایی برای ثبت نام چه مدارکی می باشد؟

رشته و دانشگاه
    English Literature

من هم میخواهم از طریق رشتم اقدام کنم
    1- آیا شروع به گرفتن certificate برای رشتم بکنم که حدود یکسال طول میکشد یا رشته سطح B را انتخاب کنم که رگوله نیست؟
    2- به چه صورت متوجه بشوم که in-demand skill worker باز شده تا سریع رجیستر کنم؟ آیا شانسی برای ثبت نام در این category هست؟
    3- مدارک ابتدایی برای ثبت نام چه مدارکی می باشد؟
    باید زود زود سایت رو چک کنید تا ببینید که باز شده یا نه.
    راهی جز این نیست. چون دوستان این فروم زیاد توی این استان آپدیت نیستن.
    مدرکی که اونها بخوان توی ایران نمیتونید بگیرید پس بهتره که رشته هایی که نیاز به سرتیفیکیت ندارند رو انتخاب کنید.
    مدارک ثبت نام هم همه اون چیزاهایی که توی مابقی استانها می خواد اینجا هم میخواد.
    داخل سایتش به تفکیک نوشته چی می خواد و چطور باید پر کنید
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    باید زود زود سایت رو چک کنید تا ببینید که باز شده یا نه.
    راهی جز این نیست. چون دوستان این فروم زیاد توی این استان آپدیت نیستن.
    مدرکی که اونها بخوان توی ایران نمیتونید بگیرید پس بهتره که رشته هایی که نیاز به سرتیفیکیت ندارند رو انتخاب کنید.
    مدارک ثبت نام هم همه اون چیزاهایی که توی مابقی استانها می خواد اینجا هم میخواد.
    داخل سایتش به تفکیک نوشته چی می خواد و چطور باید پر کنید
    با تشکر از راهنمایی شما
    1- "مدرکی که اونها بخوان توی ایران نمیتونید بگیرید پس بهتره که رشته هایی که نیاز به سرتیفیکیت ندارند رو انتخاب کنید." آیا از طریق APEGS نمی توان از داخل ایران cerrtificate گرفت؟
    2- برای شروع ثبت نام آیا تمام مدارک مانند سابقه کار باید به صورت ترجمه ارسالی ارسال شوند یا بعدا ؟
    3- "
    Important Notice:
    The SINP is still accepting applications to the International Skilled Worker - Employment Offer Sub-Category. However, the intake thresholds for the International Skilled Worker - Occupation In-Demand Sub-Category and Saskatchewan Express Entry Sub-Categoryhave been reached. For information on finding work in Saskatchewan, visit Finding Work."
    منظور چیست؟ یعنی میتوان مدارکو ارسال کرد یا باید منتظر بود تا ظرفیت اعلام شود؟

مجددا از زحمات شما جهت پاسخگویی تشکر می نمیم؟

رشته و دانشگاه
    English Literature

با تشکر از راهنمایی شما
    1- "مدرکی که اونها بخوان توی ایران نمیتونید بگیرید پس بهتره که رشته هایی که نیاز به سرتیفیکیت ندارند رو انتخاب کنید." آیا از طریق APEGS نمی توان از داخل ایران cerrtificate گرفت؟
    2- برای شروع ثبت نام آیا تمام مدارک مانند سابقه کار باید به صورت ترجمه ارسالی ارسال شوند یا بعدا ؟
    3- "
    Important Notice:
    The SINP is still accepting applications to the International Skilled Worker - Employment Offer Sub-Category. However, the intake thresholds for the International Skilled Worker - Occupation In-Demand Sub-Category and Saskatchewan Express Entry Sub-Categoryhave been reached. For information on finding work in Saskatchewan, visit Finding Work."

برای سوال اولتون من نمیدونم. باید از کسیکه وارده بپرسید

وقتی اعلام کنند که باز شده اول شما آنلاین اپلای می کنید. مدارکتون هم به صورت ترجمه شده آپلود میکنید. بعد که نامینیت شدید ازتون شاید بخوان مدارک رو به صورت کاغذی براشون ارسال کنید.
    ولی در هر حال باید مدارکتون آماده باشه.
    پس به نظر من اول شما مدارکتون رو اماده کنید. و منتظر باید تا ماه آینده احتمالا این استان مجدد باز بشه. بعد که باز شد سریعا آنلاین اپلای کنید.

با تشکر از راهنمایی شما
    3- "
    Important Notice:

دوست عزیز، اگه سایت APENG رو که من در پستهای قبلی گذاشتم بخونید روشن میشه که اونا certificate نمیدن چون باید برای دریافت این مدرک امتحان بدین که اونم فقط در خود کانادا امکان داره. ولی برای برنامه نیروی متخصص ساسکاچوان کافیه نامه ای از APENG بگیرید که نشون بده که شما مجاز به گرفتن مدرک هستید و از خارج از کانادا هم قابل دریافت است.(این توضیح در همون سایت اومده) اما نمیدونم گرفتن این نامه چقدر طول میکشه. تو سایتش گفته تا یک سال! ولی منطقا خیلی زودتر باید صادر بشه.

Junior Member

برای اقدام جهت skill worker in-demand در ابتدا باید تمام مدارک کامل باشد؟
    یا پس از ثبت نام باید مدارک را کامل کرد؟
    من مدرک تحصیلی و آیلس را کامل دارم ولی مدارک سابقه کار کامل نیست

Junior Member

به نظر من اقدام کنید. اگر احتمال میدید زود بتونید براشون ایمیل کنید فکر نکنم مشکلی باشه. من خودم تو دور قبل گواهی موجودی بانکی رو با تاخیر فرستادم ولی چون 3 ماهی رو که اونا میخواستن کاور میکرد قبول کردن

برای اقدام جهت skill worker in-demand در ابتدا باید تمام مدارک کامل باشد؟
    یا پس از ثبت نام باید مدارک را کامل کرد؟
    من مدرک تحصیلی و آیلس را کامل دارم ولی مدارک سابقه کار کامل نیست

Junior Member

گواهی موجودی بانک حتما باید طوری باشد که نشان دهد مبلغ مورد نظر 3 ماه در حساب بوده؟
    اگر سریعا پس از واریز وجه گواهی بگیرم مورد قبول نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineers

سلام دوستان
    من مدارکم 6 جولاي دريافت شد، بعد خبري نبود تا 2 سپتامبر که برام ايميل اومد يکسري مدارکم عليرغم اينکه فرستاده بودم گفتند ناقصه و مهلت 45 روزه دادند که بفرستم منم بلا فاصله براشون فرستادم يکيش پرينت حساب بانکي بود ،و يکسري مدارک همسرم ،​ و وضعيتم از In process تبديل شد به Waiting on Applicant، با ابنکه مدارک رو فرستادم ولي باز نامه زدند که پرينت حساب بانکي رو بفرست منم دوباره براشون فرستادم ولي چندين هفته در وضعيت Waiting on Applicant بودم تا اينکه خودم همينجوري پرينت حساب بانکي رو دوباره براشون ايميل کردم بعدش بلافاصله دوباره وضعيتم شد In process ، من سؤالم اينه که آيا کسي مي دونه تا کي اينا جواب قطعي رو ميدن ؟ چون من 2 زانويه پروندم تو اکسپرس انتري ،​اکسپاير ميشه ،​ و بايد مجداً پروفايل اکسپرس انتري بسازم که هر چند زمان نميبره ولي خوب قاعدتاً شماره اکسپرس انتريم عوض ميشه و همينطور جاب بانکم ،​ اونوقت چجوري بايد به اونها اطلاع بدم که فايل نامبرم عوض شده ،​از دوستان کسي مي تونه منو رهنمايي کنه ؟سلام دوستان
    من مدارکم 6 جولاي دريافت شد، بعد خبري نبود تا 2 سپتامبر که برام ايميل اومد يکسري مدارکم عليرغم اينکه فرستاده بودم گفتند ناقصه و مهلت 45 روزه دادند که بفرستم منم بلا فاصله براشون فرستادم يکيش پرينت حساب بانکي بود ،و يکسري مدارک همسرم ،​ و وضعيتم از In process تبديل شد به Waiting on Applicant، با ابنکه مدارک رو فرستادم ولي باز نامه زدند که پرينت حساب بانکي رو بفرست منم دوباره براشون فرستادم ولي چندين هفته در وضعيت Waiting on Applicant بودم تا اينکه خودم همينجوري پرينت حساب بانکي رو دوباره براشون ايميل کردم بعدش بلافاصله دوباره وضعيتم شد In process ، من سؤالم اينه که آيا کسي مي دونه تا کي اينا جواب قطعي رو ميدن ؟ چون من 2 زانويه پروندم تو اکسپرس انتري ،​اکسپاير ميشه ،​ و بايد مجداً پروفايل اکسپرس انتري بسازم که هر چند زمان نميبره ولي خوب قاعدتاً شماره اکسپرس انتريم عوض ميشه و همينطور جاب بانکم ،​ اونوقت چجوري بايد به اونها اطلاع بدم که فايل نامبرم عوض شده ،​از دوستان کسي مي تونه منو رهنمايي کنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)