صفحه 89 از 231 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای express entry)

من مدارک تحصیلیم رو قبلا داده بودم ترجمه و اونها مهر دادگستری و وزارت خارجه را داره ولی بقیه مدارم فقط ترجمه رسمی شده به نظرتون آپلود مدارک به این صورت نصف با مهر نصف بدون مهر مشکلی ایجاد میکنه؟یا تو کاور لتر توضیح بدم که مدارک تحصیلی رو بخاطر وس تایید دادگستری و امور خارجه کردم
    من یک دوره دوساله معادل فوق دیپلم را هم دارم اون رو آپلود کنم ؟؟ البته سابقه کارم نیز به اون مرتبط میشه
    من 5 سال اخیر را 5 سال کار کردم که 10 امتیاز میگیرم البته 2 سالش با ارشد همزمان بوده و 5 سال دوم را دو سال بعد فوق دیپلم همزمان با لیسانس بوده چند امتیاز میگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    من مدارک تحصیلیم رو قبلا داده بودم ترجمه و اونها مهر دادگستری و وزارت خارجه را داره ولی بقیه مدارم فقط ترجمه رسمی شده به نظرتون آپلود مدارک به این صورت نصف با مهر نصف بدون مهر مشکلی ایجاد میکنه؟یا تو کاور لتر توضیح بدم که مدارک تحصیلی رو بخاطر وس تایید دادگستری و امور خارجه کردم
    من یک دوره دوساله معادل فوق دیپلم را هم دارم اون رو آپلود کنم ؟؟ البته سابقه کارم نیز به اون مرتبط میشه
    من 5 سال اخیر را 5 سال کار کردم که 10 امتیاز میگیرم البته 2 سالش با ارشد همزمان بوده و 5 سال دوم را دو سال بعد فوق دیپلم همزمان با لیسانس بوده چند امتیاز میگیرم؟
    سابقه کار در صورتی محاسبه میشه که بعد از تحصیلات مرتبط با اون شغل باشه البته مطابق با توضیحات مربوط به هر ناک.
    در مورد ترجمه ها توصیه میکنم تایید دادگستری بگیرید. چون ترجمه حتما باید توسط یک مرجع تایید بشه. در ایران توسط دادگستری انجام میشه ولی در خیلی کشورها توسط notary انجام میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    راستش من پروندم تا funds conversion رفت و بعد متوقف شد. پیگیری کردم دیدم بله توی یه بازه سه روزه تقریبا حساب خالی شده بوده. از حدود 20 ملیون رسیده به تقریبا صفر بعد دوباره شارژ شده به بیش از 150 میلیون. آین آفیسر بی جنبه سسکا هم نه گذاشته نه برداشته همون کمترین مقدار کل سه ماه رو برداشته آپدیت کرده تو پروفایلم! ریجکت نکردن، اما مشخصتا قبول هم نکردن.
    بهش ایمیل زدم آدم حسابی، تو اون فاند هیچی جز اون مینیمم سه روزه ندیدی؟ جواب فرمودن ما همیشه بر اساس قوانین کمترین مقدار موجودی رو مبنای قضاوت قرار میدیم! (تو دلم گفتم تو زورت میاد که من اندازه یه سال حقوقت پول تو حسابم دارم )
    هیچی، نامه زدم منیجرش گفتم این چه بازی بی مزه ای هست. وقتی مث مرغ کو کو یه دفه ظاهر میشید که برنامه باز شده ، چطور ما تو ملکتی که 20 درصد تورم داره دقیق برنامه ریزی کنیم سه ماه قبل ثبت نام برای شما؟! یه وقت هست مث کبک میگید، فلان تاریخ میخوایم برنامه رو باز کنیم یه چیزی. نه این قایم موشک بازی. قول فرمودن حالا پیگیری کنن. یه نامه آپدیت بانک هم فرستادم که بازم فرمودن ضمیمه پروندتون کردیم.

(حقیقتش من پولم رو تو حساب یکی از بانک های وابسته نظامی در لیست تحریم نگه میداشتم، ترسیدم موقع BG مشکلی پیش بیاد. مخصوصا در مرحله بررسی CIC . پول رو کشیدم تو حساب ملتم که اونم همونجور که توضیح دادم سه ماه فول نشد.شایدم زیاد حساس شدم، اما دیدید یه وقت آدم نسبت به یه چیزی بد دله، تا آخرش همه کاسه کوزه ها رو سر همون مورد میشکنه؟!)

علی ای حال ، عیب نداره. دیر یا زود که اون کارت لعنتی PR دست من میرسه، اون وقت من میدونم و قوانین مدنی کانادا و mobility right ، باشه جبران قانونگرایی آفیسرها
    یک سوال - وقتی آفیسر از یه چیزی ایراد می گیره مثلا در مورد من که به سابقه کارم گیر داده یعنی کل پرونده رو بررسی کرده و فقط سابقه کارم مشکل داشته دیگه؟ و به عبارتی مابقی اطلاعات درست بوده درسته؟

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Policy نمایش پست ها
    یک سوال - وقتی آفیسر از یه چیزی ایراد می گیره مثلا در مورد من که به سابقه کارم گیر داده یعنی کل پرونده رو بررسی کرده و فقط سابقه کارم مشکل داشته دیگه؟ و به عبارتی مابقی اطلاعات درست بوده درسته؟
    ببینید، شما دو تاموضوع رو از هم تفکیک کنید

1: وجود نقص در مدارک : که یعنی مدرکی دستشون نرسیده و ... ازتون میخوان بفرستید وگرنه رد میکنن پرونده رو.
    2- بررسی محتوی پرونده: در این قسمت به عقیده من فقط بخش نامه سوابق کاری هست که یه جورایی باید توسط آفیسر مورد
    قضاوت قرار بگیره. این نامه کار بزرگترین سدی هست که باید ازش رد بشید. مابقی مدارک صرفا تطابق هست و نه قضاوت. مواردی مثل سن از رو شناسنامه مطابقت داده میشه، آیلتس از روی شماره کارنامه، مدارک تحصیلی باز تایید روتینی دارن و ... به همین ترتیب.

معمولا وقتی رو یه پرونده نظر میدن، همه موارد رو ذکر میکنن. در مورد شما احتمال اینکه مابقی موارد اوکی بوده ، زیاده به نظر من.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    ببینید، شما دو تاموضوع رو از هم تفکیک کنید

1: وجود نقص در مدارک : که یعنی مدرکی دستشون نرسیده و ... ازتون میخوان بفرستید وگرنه رد میکنن پرونده رو.
    2- بررسی محتوی پرونده: در این قسمت به عقیده من فقط بخش نامه سوابق کاری هست که یه جورایی باید توسط آفیسر مورد
    قضاوت قرار بگیره. این نامه کار بزرگترین سدی هست که باید ازش رد بشید. مابقی مدارک صرفا تطابق هست و نه قضاوت. مواردی مثل سن از رو شناسنامه مطابقت داده میشه، آیلتس از روی شماره کارنامه، مدارک تحصیلی باز تایید روتینی دارن و ... به همین ترتیب.

معمولا وقتی رو یه پرونده نظر میدن، همه موارد رو ذکر میکنن. در مورد شما احتمال اینکه مابقی موارد اوکی بوده ، زیاده به نظر من.
    ممنون از امید دادنتون. امیدوارم همینطوری باشه و مشکل فقط همین نامه سابقه کار بوده باشه.
    توی پروسه فدرال هم باز این سابقه بررسی میشه و یا نه دیگه وقتی شخص نامینیت شد تمومه و می‌مونه بک‌گراند چک و... ؟

Junior Member

ممنونم.پس من چون بعد فوق دیپلم به مدت ۷ سال کار کردم ۱۲ امتیاز رو میگیرم؟؟الان اگه مدارک رو ببرم دارلترجمه تایید دادگستری میکنن یا خودم برم دادگستری؟
    من شناسنامه رو دادم جدید کنن و الان شناسنامه ندارم برا آپلود اسکن شناسنامه چکار کنم؟میتونم همون کپی برابر اصل شناسنامه قدیمی رو بذارم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Policy نمایش پست ها
    ممنون از امید دادنتون. امیدوارم همینطوری باشه و مشکل فقط همین نامه سابقه کار بوده باشه.
    توی پروسه فدرال هم باز این سابقه بررسی میشه و یا نه دیگه وقتی شخص نامینیت شد تمومه و می‌مونه بک‌گراند چک و... ؟
    نه حتما مدارک رو دوباره چک میکنن.
    اما حساسیت کمتری نشون میدن در فدرال

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    ممنونم.پس من چون بعد فوق دیپلم به مدت ۷ سال کار کردم ۱۲ امتیاز رو میگیرم؟؟الان اگه مدارک رو ببرم دارلترجمه تایید دادگستری میکنن یا خودم برم دادگستری؟
    من شناسنامه رو دادم جدید کنن و الان شناسنامه ندارم برا آپلود اسکن شناسنامه چکار کنم؟میتونم همون کپی برابر اصل شناسنامه قدیمی رو بذارم
    اگر با ناک فوق دیپلمتون اقدام میکنید و 7 سال مرتبط باشه میگیرید
    تایید دادگستری رو خود دارالترجمه میگیره . به شما نمیدن

کپی برابر اصل فارسی رو به صورت تنها قبول نمیکنن. اگه دارالترجمه بهتون ترجمش رو میده با همون کپی، بدید ترجمه کنید و کپی رو هم ضمیمه کنید. اگر ترجمه نمیکنه که اصلا کارتون نمیشه

شناسنامه مدرک خیلی مهمی هست. به صورت جدا برید ثبت احوال و بگید مشکل دارم زودتر گمونم بهتون میدنش

Junior Member

قبلا شناسنامه رو ترجمه کردم و کپیش که ضمیمه بوده رو مهر برابر اصل دفترخونه زده. ممنونم

Junior Member

دوستان میخوام واسه ساسکا از طریق EE اقدام کنم. هیچ جایی ندیدم تاریخ باز شدن رو اعلام کردده باشه.
    یکی از کامنتا نوشته شده بود دسامبر
    از کجا میتونم از تاریخ دقیقش مطلع بشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)