صفحه 9 از 231 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: ساسکاچوان (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط sasankarbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم 6 جولاي دريافت شد، بعد خبري نبود تا 2 سپتامبر که برام ايميل اومد يکسري مدارکم عليرغم اينکه فرستاده بودم گفتند ناقصه و مهلت 45 روزه دادند که بفرستم منم بلا فاصله براشون فرستادم يکيش پرينت حساب بانکي بود ،و يکسري مدارک همسرم ،​ و وضعيتم از In process تبديل شد به Waiting on Applicant، با ابنکه مدارک رو فرستادم ولي باز نامه زدند که پرينت حساب بانکي رو بفرست منم دوباره براشون فرستادم ولي چندين هفته در وضعيت Waiting on Applicant بودم تا اينکه خودم همينجوري پرينت حساب بانکي رو دوباره براشون ايميل کردم بعدش بلافاصله دوباره وضعيتم شد In process ، من سؤالم اينه که آيا کسي مي دونه تا کي اينا جواب قطعي رو ميدن ؟ چون من 2 زانويه پروندم تو اکسپرس انتري ،​اکسپاير ميشه ،​ و بايد مجداً پروفايل اکسپرس انتري بسازم که هر چند زمان نميبره ولي خوب قاعدتاً شماره اکسپرس انتريم عوض ميشه و همينطور جاب بانکم ،​ اونوقت چجوري بايد به اونها اطلاع بدم که فايل نامبرم عوض شده ،​از دوستان کسي مي تونه منو رهنمايي کنه ؟سلام دوستان
    من مدارکم 6 جولاي دريافت شد، بعد خبري نبود تا 2 سپتامبر که برام ايميل اومد يکسري مدارکم عليرغم اينکه فرستاده بودم گفتند ناقصه و مهلت 45 روزه دادند که بفرستم منم بلا فاصله براشون فرستادم يکيش پرينت حساب بانکي بود ،و يکسري مدارک همسرم ،​ و وضعيتم از In process تبديل شد به Waiting on Applicant، با ابنکه مدارک رو فرستادم ولي باز نامه زدند که پرينت حساب بانکي رو بفرست منم دوباره براشون فرستادم ولي چندين هفته در وضعيت Waiting on Applicant بودم تا اينکه خودم همينجوري پرينت حساب بانکي رو دوباره براشون ايميل کردم بعدش بلافاصله دوباره وضعيتم شد In process ، من سؤالم اينه که آيا کسي مي دونه تا کي اينا جواب قطعي رو ميدن ؟ چون من 2 زانويه پروندم تو اکسپرس انتري ،​اکسپاير ميشه ،​ و بايد مجداً پروفايل اکسپرس انتري بسازم که هر چند زمان نميبره ولي خوب قاعدتاً شماره اکسپرس انتريم عوض ميشه و همينطور جاب بانکم ،​ اونوقت چجوري بايد به اونها اطلاع بدم که فايل نامبرم عوض شده ،​از دوستان کسي مي تونه منو رهنمايي کنه ؟
    چقدر دیر عمل میکنند.
    به نظر من باید فقط منتظر بود و اگه پروفایلتون اکسپایر شد طی یه ایمیل بهشون اعلام کنین.
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

دوستان سلام
    می خواستم بدونم آیا حتما باید موجودی حساب برای 2 نفر از سه ماه قبل توی حساب باشه؟ یا میشه صرفا یک گردش 3 ماهه گرفت و فرستاد درحالی که مبلغ خواسته شده رو یکی دو روز قبل از تمکن گرفتن توی حساب واریز کرده باشیم؟
    ممنونم

Junior Member

نگران نباشید. مواردی دیدم که طرف نامینیت شده بوده و بعد پروفایلش به دلایلی اینالیجیبل شد و ساسکاچوان نامینیشن رو به یه پروفایل دیگه این شخص که تازه باز کرده بود فرستاد. قطعا واسه پروفایلهایی که اکسپایر میشه هم راهکاری دارن

نگران نباشید. من مواردی دیدم که طرف
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasankarbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم 6 جولاي دريافت شد، بعد خبري نبود تا 2 سپتامبر که برام ايميل اومد يکسري مدارکم عليرغم اينکه فرستاده بودم گفتند ناقصه و مهلت 45 روزه دادند که بفرستم منم بلا فاصله براشون فرستادم يکيش پرينت حساب بانکي بود ،و يکسري مدارک همسرم ،​ و وضعيتم از In process تبديل شد به Waiting on Applicant، با ابنکه مدارک رو فرستادم ولي باز نامه زدند که پرينت حساب بانکي رو بفرست منم دوباره براشون فرستادم ولي چندين هفته در وضعيت Waiting on Applicant بودم تا اينکه خودم همينجوري پرينت حساب بانکي رو دوباره براشون ايميل کردم بعدش بلافاصله دوباره وضعيتم شد In process ، من سؤالم اينه که آيا کسي مي دونه تا کي اينا جواب قطعي رو ميدن ؟ چون من 2 زانويه پروندم تو اکسپرس انتري ،​اکسپاير ميشه ،​ و بايد مجداً پروفايل اکسپرس انتري بسازم که هر چند زمان نميبره ولي خوب قاعدتاً شماره اکسپرس انتريم عوض ميشه و همينطور جاب بانکم ،​ اونوقت چجوري بايد به اونها اطلاع بدم که فايل نامبرم عوض شده ،​از دوستان کسي مي تونه منو رهنمايي کنه ؟سلام دوستان
    من مدارکم 6 جولاي دريافت شد، بعد خبري نبود تا 2 سپتامبر که برام ايميل اومد يکسري مدارکم عليرغم اينکه فرستاده بودم گفتند ناقصه و مهلت 45 روزه دادند که بفرستم منم بلا فاصله براشون فرستادم يکيش پرينت حساب بانکي بود ،و يکسري مدارک همسرم ،​ و وضعيتم از In process تبديل شد به Waiting on Applicant، با ابنکه مدارک رو فرستادم ولي باز نامه زدند که پرينت حساب بانکي رو بفرست منم دوباره براشون فرستادم ولي چندين هفته در وضعيت Waiting on Applicant بودم تا اينکه خودم همينجوري پرينت حساب بانکي رو دوباره براشون ايميل کردم بعدش بلافاصله دوباره وضعيتم شد In process ، من سؤالم اينه که آيا کسي مي دونه تا کي اينا جواب قطعي رو ميدن ؟ چون من 2 زانويه پروندم تو اکسپرس انتري ،​اکسپاير ميشه ،​ و بايد مجداً پروفايل اکسپرس انتري بسازم که هر چند زمان نميبره ولي خوب قاعدتاً شماره اکسپرس انتريم عوض ميشه و همينطور جاب بانکم ،​ اونوقت چجوري بايد به اونها اطلاع بدم که فايل نامبرم عوض شده ،​از دوستان کسي مي تونه منو رهنمايي کنه ؟

Junior Member

فکر کنم باید باشه. مواردی بود که طرف پول رو کل سه ماه تو حساب نداشت و ریجکت شد

یا حتما باید موجودی حساب برای 2 نفر از سه ماه قبل توی حساب باشه؟ یا میشه صرفا یک گردش 3 ماهه گرفت و فرستاد درحالی که مبلغ خواسته شده رو یکی دو روز قبل از تمکن گرفتن توی حساب واریز کرده باشیم؟
    ممنونم[/QUOTE]

Junior Member

ظرفیت اکسپرس ساسکاچوان 500تا باز شده. دوستان اگه مایلند ثبت نام کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaarsh نمایش پست ها
    ظرفیت اکسپرس ساسکاچوان 500تا باز شده. دوستان اگه مایلند ثبت نام کنند
    ممنون از اطلاع رسانی تون .. ما برای لایسنس برای رشته های رگوله اقدام کردیم ولی هنوز مدرک wes به دست APEG نرسیده ولی تو APEG امکان دیدن وضعیت پرونده هست . با توجه به اینکه باید مدرک APEG که جز ساپورتیو داکیومنت ها هست به مدارک اتچ بشه به نظرتون امکانش هست که توضیح بدیم که IN PROGRESS هستیم و ثبت نام کنیم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_ja نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رسانی تون .. ما برای لایسنس برای رشته های رگوله اقدام کردیم ولی هنوز مدرک wes به دست APEG نرسیده ولی تو APEG امکان دیدن وضعیت پرونده هست . با توجه به اینکه باید مدرک APEG که جز ساپورتیو داکیومنت ها هست به مدارک اتچ بشه به نظرتون امکانش هست که توضیح بدیم که IN PROGRESS هستیم و ثبت نام کنیم ؟
    با سلام
    میشه لطفا توضیح بدید چگونه برای لایسنس اقدام کرید؟
    برای proof of ID چه کار کردید؟
    اگر بخواهند امتحان بگیرند چه میکنید؟

Junior Member

من شما رو از 2014یادمه مریم جان. نمیتونستید به جای مهندس عنوان تکنسین رو انتخاب کنید که لایسنس نخواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_ja نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaarsh نمایش پست ها
    من شما رو از 2014یادمه مریم جان. نمیتونستید به جای مهندس عنوان تکنسین رو انتخاب کنید که لایسنس نخواد؟
    سلام ، مشکل اینه که ما با توجه به قدمتی که در امور مهاجرتی پیدا کردیم و با توجه به ناکی که تو اکسپرس اینتری انتخاب کردیم (2133 ) ظاهرا نمیشه که تکنسین اقدام کرد . نگرانیم که یه هاردکپی از اطلاعات قبلی ما داشته باشن و یهو دچار مشکل بشیم .. ولی اگه بشه که خیلی خوبه .. چون مراحل اینکار هم طولانی و پرهزینه ست .

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

دوستان دوباره ظرفیت این استان باز شده
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)