صفحه 90 از 231 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 2307

موضوع: برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای Express Entry و OID)

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: ساسکاچوان (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sheyyyma نمایش پست ها
    دوستان میخوام واسه ساسکا از طریق EE اقدام کنم. هیچ جایی ندیدم تاریخ باز شدن رو اعلام کردده باشه.
    یکی از کامنتا نوشته شده بود دسامبر
    از کجا میتونم از تاریخ دقیقش مطلع بشم؟
    هیچ تاریخ دقیقی نداره. سسکا تاریخ رو اعلام نمیکنه از پیش.
    این لینک هر روز باید چک کنید ببینید کی باز میشه.

http://www.saskatchewan.ca/residents/moving-to-saskatchewan/immigrating-to-saskatchewan/saskatchewan-immigrant-nominee-program/maximum-number-of-sinp-applications

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    راستش من پروندم تا funds conversion رفت و بعد متوقف شد. پیگیری کردم دیدم بله توی یه بازه سه روزه تقریبا حساب خالی شده بوده. از حدود 20 ملیون رسیده به تقریبا صفر بعد دوباره شارژ شده به بیش از 150 میلیون. آین آفیسر بی جنبه سسکا هم نه گذاشته نه برداشته همون کمترین مقدار کل سه ماه رو برداشته آپدیت کرده تو پروفایلم! ریجکت نکردن، اما مشخصتا قبول هم نکردن.
    بهش ایمیل زدم آدم حسابی، تو اون فاند هیچی جز اون مینیمم سه روزه ندیدی؟ جواب فرمودن ما همیشه بر اساس قوانین کمترین مقدار موجودی رو مبنای قضاوت قرار میدیم! (تو دلم گفتم تو زورت میاد که من اندازه یه سال حقوقت پول تو حسابم دارم )
    هیچی، نامه زدم منیجرش گفتم این چه بازی بی مزه ای هست. وقتی مث مرغ کو کو یه دفه ظاهر میشید که برنامه باز شده ، چطور ما تو ملکتی که 20 درصد تورم داره دقیق برنامه ریزی کنیم سه ماه قبل ثبت نام برای شما؟! یه وقت هست مث کبک میگید، فلان تاریخ میخوایم برنامه رو باز کنیم یه چیزی. نه این قایم موشک بازی. قول فرمودن حالا پیگیری کنن. یه نامه آپدیت بانک هم فرستادم که بازم فرمودن ضمیمه پروندتون کردیم.

(حقیقتش من پولم رو تو حساب یکی از بانک های وابسته نظامی در لیست تحریم نگه میداشتم، ترسیدم موقع BG مشکلی پیش بیاد. مخصوصا در مرحله بررسی CIC . پول رو کشیدم تو حساب ملتم که اونم همونجور که توضیح دادم سه ماه فول نشد.شایدم زیاد حساس شدم، اما دیدید یه وقت آدم نسبت به یه چیزی بد دله، تا آخرش همه کاسه کوزه ها رو سر همون مورد میشکنه؟!)

علی ای حال ، عیب نداره. دیر یا زود که اون کارت لعنتی PR دست من میرسه، اون وقت من میدونم و قوانین مدنی کانادا و mobility right ، باشه جبران قانونگرایی آفیسرها
    به نظر من اگر توی اون بازه حساب شما جای دیگه این مبلغ رو داشته از اون هم گواهی بگیرید.
    تجربه من این بوده:
    وقتی که ما سابمیت کردیم اصلا ریز گردش حساب رو ارسال نکردیم به این امید که شاید اون موقع که گردش رو بخوان از سه ماه قبل سابمیت رونخوان چون تنها یک ماه اون مبلغ رو داخل حساب داشتیم. اما مدارک رو فرستادیم بدون گردش حساب. اونا هم گردش حساب رو خواستن تازه از سه ماه قبل سابمیت تا یک ماه بعد که بببینند پول داخل حساب مونده یا نه. از این چهار ماه فقط دو ماه اون مقدار پول توی حساب بود. برای اون ماههای قبل یک حساب ارزی سپرده هم داشتیم که همراه گردش حساب قبل اون رو هم ارسال کردیم. به سرعت جواب دادند و موضوع حل شد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh67 نمایش پست ها
    به نظر من اگر توی اون بازه حساب شما جای دیگه این مبلغ رو داشته از اون هم گواهی بگیرید.
    تجربه من این بوده:
    وقتی که ما سابمیت کردیم اصلا ریز گردش حساب رو ارسال نکردیم به این امید که شاید اون موقع که گردش رو بخوان از سه ماه قبل سابمیت رونخوان چون تنها یک ماه اون مبلغ رو داخل حساب داشتیم. اما مدارک رو فرستادیم بدون گردش حساب. اونا هم گردش حساب رو خواستن تازه از سه ماه قبل سابمیت تا یک ماه بعد که بببینند پول داخل حساب مونده یا نه. از این چهار ماه فقط دو ماه اون مقدار پول توی حساب بود. برای اون ماههای قبل یک حساب ارزی سپرده هم داشتیم که همراه گردش حساب قبل اون رو هم ارسال کردیم. به سرعت جواب دادند و موضوع حل شد.

فعلا که قهر کردن حضرات

منم صبرم زیاده. علی ای حال قول پیگیری دادن. ببینیم چی میشه . من مطمئنم تو دسامبر هممون رو تعیین تکلیف میکنن.

Junior Member

دوستان من سوالاتی درباره فرمها داشتم
    فرم schedule A:
    1- در قسمت 7 مربوط به آموزش باید سالهای تحصیل را چطور وارد کنیم با توجه به اینکه ما راهنمایی و پیش دانشگاهی داشتیم؟
    primary= 5/ secondary =3 or 4 و منظور از trade school / post secondary چیه ؟ من یک مدرک معادل فوق دیپلم از کالج دارم ،وارد کنم؟

2- درقسمت 8 همزمان کار و تحصیل را چطوری وارد کنیم یکی از دوستان گفتن در پارت 8 که personal history هست اول سابقه کارتون و بعد تحصیلتون رو به صورت تجمیعی بنویسید. با هر بازه زمانی طبق برنامه خودتون. یعنی مثلا بنویسم بین سال 90 تا 92 هم درس هم کار میکردیم و اسم دانشگاه و محل کار را در یک ردیف جدول بنویسیم؟

3- در صفحه آخر این فرم فقط باکس یک را امضا و تاریخ بزنیم؟؟ declaration of applicant

Junior Member

فرم generic application:
    بخش application detail
    1- سوال یک و دو چه گزینه ای انتخاب کنیم؟other & permit holder class میشه؟
    2-سوال سه تعداد خانواده چی بزنیم ؟ من مجردم و خانواده ای را با خود نمیخوام ببرم و عدد صفر رو قبول نمیکنه
    3- سوال 4 زبان ها را انگلیسی انتخاب کنیم و بگیم مترجم نمیخوایم؟
    4- سوال 6 که من برای کبک سابمیت کردم باید تاریخ سابمیت را بزنم ؟
    بخش های دیگر
    5-uci چیه؟
    5- منظور از national identity document شناسنامه می باشد نه کارت ملی درسته؟
    6-current occupation & intended occupation را باید کد ناک را وارد کنیم و باید یکسان باشد؟

Junior Member

چک لیست:
    1- settlement fund همون نامه بانکی هست ؟
    2- settlement plan همون فایل پی دی اف هست که خودشون میدن؟ لازمه که اتچ کنیم؟
    3- منظور از regulatory / licensing credential چیه؟

من اکثر صفحات انجمن رو خوندم و برای اطمینان دوباره میپرسم وبعضی سوالات هم در انجمن پرسیده نشده بوده. پیشاپیش ممنونم از راهنمایی شما

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    دوستان من سوالاتی درباره فرمها داشتم
    فرم schedule A:
    1- در قسمت 7 مربوط به آموزش باید سالهای تحصیل را چطور وارد کنیم با توجه به اینکه ما راهنمایی و پیش دانشگاهی داشتیم؟
    primary= 5/ secondary =3 or 4 و منظور از trade school / post secondary چیه ؟ من یک مدرک معادل فوق دیپلم از کالج دارم ،وارد کنم؟

2- درقسمت 8 همزمان کار و تحصیل را چطوری وارد کنیم یکی از دوستان گفتن در پارت 8 که personal history هست اول سابقه کارتون و بعد تحصیلتون رو به صورت تجمیعی بنویسید. با هر بازه زمانی طبق برنامه خودتون. یعنی مثلا بنویسم بین سال 90 تا 92 هم درس هم کار میکردیم و اسم دانشگاه و محل کار را در یک ردیف جدول بنویسیم؟

3- در صفحه آخر این فرم فقط باکس یک را امضا و تاریخ بزنیم؟؟ declaration of applicant
    1- شما سه سال دیپلم رو بزنید تو یه ردیف به عنوان دیپلم. یک سال رو بزنید پیش دانشگاهی و ساایر مدارک تحصیلی دانشگاهی رو هم ذکر کنید
    2- بله. همینجوری وارد کنید
    3- بله

فرم generic application:
    بخش application detail
    1- سوال یک و دو چه گزینه ای انتخاب کنیم؟other & permit holder class میشه؟
    2-سوال سه تعداد خانواده چی بزنیم ؟ من مجردم و خانواده ای را با خود نمیخوام ببرم و عدد صفر رو قبول نمیکنه
    3- سوال 4 زبان ها را انگلیسی انتخاب کنیم و بگیم مترجم نمیخوایم؟
    4- سوال 6 که من برای کبک سابمیت کردم باید تاریخ سابمیت را بزنم ؟
    بخش های دیگر
    5-uci چیه؟
    5- منظور از national identity document شناسنامه می باشد نه کارت ملی درسته؟
    6-current occupation & intended occupation را باید کد ناک را وارد کنیم و باید یکسان باشد؟
    1-Economic-provincial nominee
    2- بزنید 1 نفر
    3- بله
    4- بزنید No
    5- خالی بگذارید
    6- کارت ملی
    7- همون ناکی که میخواید در سسکا اعلام کنید

رشته و دانشگاه

چک لیست:
    1- settlement fund همون نامه بانکی هست ؟
    2- settlement plan همون فایل پی دی اف هست که خودشون میدن؟ لازمه که اتچ کنیم؟
    3- منظور از regulatory / licensing credential چیه؟

من اکثر صفحات انجمن رو خوندم و برای اطمینان دوباره میپرسم وبعضی سوالات هم در انجمن پرسیده نشده بوده. پیشاپیش ممنونم از راهنمایی شما
    1-بله
    2- بازم بله
    3- در مورد رشته های رگیولیت هست. فعلا به کار شما نمیآد. صفحات پیشین رو باز مطالعه کنید

Junior Member

سلام
    دوستان من همچنان Application Received هست وضعیتم. کسی از 22 نوامبر استتوسش تغییر نکرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha198600 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من همچنان Application Received هست وضعیتم. کسی از 22 نوامبر استتوسش تغییر نکرده؟
    سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما همین طور Application Received موندم...همه می گن که بستگی به ناک و شماره پرونده داره نحوه بررسی پرونده، ولی من متوجه شدم که اصلا به این چیزا ربطی نداره چون هم ناک خودم که حداقل 5 ساعت بعد من سابمیت کرده (من خودم کمکش کردم) این پراسس شده ولی من هنوز نه!!!به نظرم اصلا پروسه بررسی شون عادلانه نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)