صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: برنامه منتخب استانی: بریتیش کلمبیا (فقط برای express entry)

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: بریتیش کلمبیا (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinco1 نمایش پست ها
    با سلام به شما عزیزان.
    من فوق دیپلم و لیسانس رادیولوژی با نمره آیلتس 6.5 و سابقه کار سه سال و نیم آیا می توانم در این استان نمینیشن بگیرم. با تشکر فراوان
    پیشنهاد کاری دارید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: بریتیش کلمبیا (فقط برای express entry)

سلام دوستان من توی دانشگاه آلبرتا تحصیل می کنم البته هنوز تحصیلم تموم نشده. قصد دارم بعد از تموم شدن تحصیل برای کار برم ونکوور. حالا سوال من اینه که برای express entery یکی از کلاس ها کلاس post graduate ... هست که برای دانشجو هایی هست که کانادا مدرک ارشد یا دکترا دریافت کردن. کسی هست که از این کلاس استفاده کرده باشه و موفق شده باشه؟ لطفا اگر کسی اطلاعات داره در این مورد جواب بده ممنون می شم

با سلام. از دوستان کسی برا نامینیت استانی بریتیش کلمبیا اقدام کرده؟ بعد از جاب افر و اقدام برا pnp چقدر طول میکشه تا نامه نامینیشن بگیریم؟و اینکه اگر وارد پول بشیم و بعد جاب افر بگیریم و نامه نامینیشن رو داشته باشیم میتونیم اضافه کنیم به فایلمون؟ بهتره اول کدوم رو اقدام کنیم؟PNP or EE?

ممنون

Junior Member

دوستان نمیدانم کجا سوالم را بپرسم .آیا اقامت 6 ماه در ونکور امتیازی برای اکسپری اینتری یا روش استانی محسوب میشه؟ برای کبک چطور؟؟
    حال اگر اقامت 6 ماه در کبک داشته باشم چطور؟برای کبک امتیازی محسوب میشه و به دریافت سریع CSQ کمک میکنه(مرداد ماه سابمیت کردم)
    جواب این سوال برای من خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید تا تصمیم بگیرم و برای دوره زبان پیشرفته اقدام کنم

yet it depends on the reason you are there, you probably have a visa or something, so elaborate.QUOTE]no, it doesn't count
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    دوستان نمیدانم کجا سوالم را بپرسم .آیا اقامت 6 ماه در ونکور امتیازی برای اکسپری اینتری یا روش استانی محسوب میشه؟ برای کبک چطور؟؟
    حال اگر اقامت 6 ماه در کبک داشته باشم چطور؟برای کبک امتیازی محسوب میشه و به دریافت سریع CSQ کمک میکنه(مرداد ماه سابمیت کردم)
    جواب این سوال برای من خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید تا تصمیم بگیرم و برای دوره زبان پیشرفته اقدام کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    با سلام. از دوستان کسی برا نامینیت استانی بریتیش کلمبیا اقدام کرده؟ بعد از جاب افر و اقدام برا pnp چقدر طول میکشه تا نامه نامینیشن بگیریم؟و اینکه اگر وارد پول بشیم و بعد جاب افر بگیریم و نامه نامینیشن رو داشته باشیم میتونیم اضافه کنیم به فایلمون؟ بهتره اول کدوم رو اقدام کنیم؟PNP or EE?

ممنون
    def go for EE first as BC NPN extremely hard to get.its a place where people all around the world would want to live in..so pick a less popular place to increase the chances of ITA.

نقل قول نوشته اصلی توسط AD12 نمایش پست ها
    سلام دوستان من توی دانشگاه آلبرتا تحصیل می کنم البته هنوز تحصیلم تموم نشده. قصد دارم بعد از تموم شدن تحصیل برای کار برم ونکوور. حالا سوال من اینه که برای express entery یکی از کلاس ها کلاس post graduate ... هست که برای دانشجو هایی هست که کانادا مدرک ارشد یا دکترا دریافت کردن. کسی هست که از این کلاس استفاده کرده باشه و موفق شده باشه؟ لطفا اگر کسی اطلاعات داره در این مورد جواب بده ممنون می شم
    you having a Canadian degree is an asset and i believe depending on the years you were in the program in a Canadian university, you'''ll get some more score,what class are u referring buy the way?u need NOC for your own major, whats with the Post Graduate class?

Thank you for your response. As I live in BC, I prefer to apply for Bc PNP, but I am not sure what is the first step. Would you know someone to get BC nominat?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    yet it depends on the reason you are there, you probably have a visa or something, so elaborate.QUOTE]no, it doesn't count
    من قصد دارم برای ویزای توریستی اقدام کنم و در اون مدت هم یک دوره ای بگذرونم مثلا زبان یا دوره فنی و کنارش کار پارت تایم کنم ( البته نمیدونم میشه کار کرد یا نه)؟؟حال نمیدانم این امتیازی محسوب میشه یا نه؟؟ برای روش استانی بریتیش کلمبیا
    اگر خیر آیا در کبک هم بمونیم باز هم برای کبک امتیازی محسوب نمیشه؟
    خوشحال میشم اگر رفرنسی معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    من قصد دارم برای ویزای توریستی اقدام کنم و در اون مدت هم یک دوره ای بگذرونم مثلا زبان یا دوره فنی و کنارش کار پارت تایم کنم ( البته نمیدونم میشه کار کرد یا نه)؟؟حال نمیدانم این امتیازی محسوب میشه یا نه؟؟ برای روش استانی بریتیش کلمبیا
    اگر خیر آیا در کبک هم بمونیم باز هم برای کبک امتیازی محسوب نمیشه؟
    خوشحال میشم اگر رفرنسی معرفی کنید
    ویزاهای توریستی که اقامت محسوب نمیشن دوست عزیز، حالا هر جا که باشین تفاوتی ایجاد نمیکنه.

در ضمن کار کردن بعنوان کسی که توریستی وارد یه کشوری شده، همه جای دنیا غیرقانونیه!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)