صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: برنامه منتخب استانی: بریتیش کلمبیا (فقط برای express entry)

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: بریتیش کلمبیا (فقط برای express entry)

با سلام
    لطفا درباره نامینیشن استان بریتیش کلمیبا که در سپتامبر 2016 اعلام شده توضیحی بدهید. ممنون از شما

با سلام .آیا همزمان می شود برای express entry و یک برنامه استانی مثل بریتیش کلمبیا یا انتاریو ،ثبت نام کرد؟
    یا فقط می توان در یکی از آنها ثبت نام کنیم؟

سلام

کسی میدونه اگه کسی بخواد از BC PNP Express Entry بخش International post graduate از ایران اپلی کنه، تو نامه ی proof of intent چقدر تمکن مالی بذاره خوبه؟

ممنون

Junior Member

سلام... الان امکانش هست که از طریق EE برای ونکوور اقدام کرد؟ اگر بله شرایطش چیه؟
    ممنون...

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

سلام،

من تصمیم دارم برای BC PNP -Express Entry Skilled Worker اپلای کنم چون کارفرمام در کانادا قبول کرد که منو ساپورت کنه. من که دستورالعمل رو می خوندم، در قسمتی که مربوط به شرایط کارفرما هست، عنوان شده که :Please note that the onus is on your employer to demonstrate that genuine and bona fide efforts were made to recruit from the local labour market, and it is expected that the employer will only identify a qualified candidate for the position after a rigorous effort was made to recruit from the local labour market.

سوال من این هست که این demonstration در قالب یه ریپورت باید نوشته بشه؟ مثلا بنویسن که 2 هفته در فلان وب سایت ها این پوزیشن تبلیغ شده و این افراد برای مصاحبه دعوت شدن که چون فلان معیار مورد نیاز ما رو نداشتن رد شدن؟
    یا اینکه مثل LMIA باید فرم پر کنن؟
    از May این شغل رو تبلیغ کردن، اما کسی رو پیدا نکردن. یه نفر رو هم استخدام کردن که خیلی وارد نبود و اخراجش کردن. همه این موارد رو چه جوری باید ثابت کنن؟

سوال بعدی در مورد این قسمت هست: the qualifications listed in the recruitment ads are reasonable, are sufficient to allow a Canadian or permanent resident to qualify for the position, do not require a candidate to have a foreign network or foreign work experience, and are not specifically catered to a particular candidate

این پوزیشن Administrative Assistant هست که دنبال یه نفر هستن که هم فارسی و هم انگلیسی رو روان صحبت کنه و سابقه کار در کلینیک شنوایی رو داشته باشه(من 1 سال و نیم اونجا کار کردم). به نظرتون ad چه جوری باید باشه که نشون نده برای من تغییرش دادن (Catered to me I mean)؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

متوجه یه چندتا مورد دیگه هم شدم!

من اکتبر 2016 برای BC PNP Skills Immigration-International Graduate اپلای کردم. اما چون کارفرمام در اون زمان همکاری نکرد و مدارک مورد نیاز رو بهم نداد،ITA باطل شد. یه بار دیگه هم توو فوریه 2018 اپلای کردم برای همون زیرشاخه ولی اینبار ITA هم نگرفتم چون امتیازم کم بود.

من این دو تا رجیستریشن رو چک کردم و متوجه شدم NOC هایی که برای شغل هام نوشته بودم درست نیست و وظایف کاری هایی هم که نوشتم خیلی مرتبط با اون چیزی که توو CIC برای هر ناک نوشته نیست!!! یه چندتا تاریخ هم اینور اونر زدم مثلا فارغ التحصیلیم رو نوشتم جولای به جای می!!!!

من اگه یه دونه جدید رجیستر کنم، اطلاعاتی که در سال های قبل وارد کردم رو با این اطلاعات جدید تطبیق می دن؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)