صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 60

موضوع: برنامه منتخب استانی: نیو برانزویک (فقط برای express entry)

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: نیو برانزویک (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    بله همینطوره اول فرم رو ایمیل میکنیم اگه اکی کردن مراحل ارسال پرونده و پروسس و..
    من هنوز چک نکردم چه تعهدی میخوان ولی به نظر ایالت بدی نباشه مخصوصا شهر سنت جان. شما در مورد این ایالت نکته منفی میدونین؟ نسبت به نوا اسکوشیا چطوره؟
    راستی از نوا اسکوشیا که اقدام کردین خبری دارین؟
    حقیقا نکته منفی خاصی خیر ندیدم، اما نوااسکوشیا این نکته مثبت رو برای من داره که آب و هواش به نسبت بهتره و اینکه چون جز آتلانتیک هست یکسری تخفیفات مالیاتی به بیزنس های IT اش تعلق می گیره ، این رو یکی از دوستان همین فروم بهش اشاره کرد، و اینکه من توی تعهدش تا جایی که یادم میاد این بود که فرد متعهد میشد که قصد اقامت در این ایالت رو داره ولی گویا نیوزویک فرق می کنه و باید تعهد داد که قصد موندن دارید بدون تصریح مدت زمان. راستی نیوبراونزویک جز آتلانتیک به حساب نمیاد؟ من در مورد نوااسکوشیا خیلی روی این حساب کردم که اگه کار گیرم نیوم میرم تورنتو و اینکه بازار کار IT اش توی سایت های کاریابی خوب به نظر میرسید اما در مورد نیوبراونزویک کمی شک دارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    حقیقا نکته منفی خاصی خیر ندیدم، اما نوااسکوشیا این نکته مثبت رو برای من داره که آب و هواش به نسبت بهتره و اینکه چون جز آتلانتیک هست یکسری تخفیفات مالیاتی به بیزنس های IT اش تعلق می گیره ، این رو یکی از دوستان همین فروم بهش اشاره کرد، و اینکه من توی تعهدش تا جایی که یادم میاد این بود که فرد متعهد میشد که قصد اقامت در این ایالت رو داره ولی گویا نیوزویک فرق می کنه و باید تعهد داد که قصد موندن دارید بدون تصریح مدت زمان. راستی نیوبراونزویک جز آتلانتیک به حساب نمیاد؟ من در مورد نوااسکوشیا خیلی روی این حساب کردم که اگه کار گیرم نیوم میرم تورنتو و اینکه بازار کار IT اش توی سایت های کاریابی خوب به نظر میرسید اما در مورد نیوبراونزویک کمی شک دارم.
    نیوبرانزویک هم جزو آتلانتیک است و آب و هواش چندان با نوااسکوشیا متفاوت نیست.

بنا به نوشته pdf راهنما نمیشه تا آخر ماه EOI رو فرستاد، من درست متوجه شدم؟
    The NBPNP will accept expressions of interest to the Express Entry Labour Market Stream (EE LMS) from the first of each month until the 15th of each month. Beginning on the 16th

The NBPNP will accept expressions of interest to the Express Entry Labour Market Stream (EE LMS) from the first of each month until the 15th of each month. Beginning on the 16th
    خیر نمیشه. من فرستادم و یک ایمیل اتوماتیک در جواب اومد که باید از اول جون بفرستی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

زود فرستادنش تاثیری نداره، سیستمش خیلی شبیه EE هستش و افراد رو بر اساس امتیاز رتبه بندی میکنن. پس اگه همون 15 Jun هم بفرستی فرقی نمیکنه. البته به گفته خودشون

سلام دوستان
    یه مساله ای در مورد EE LMS خیلی برای من مبهمه لطفا شما هم بررسی کنید شاید جواب رو پیدا کنیم:
    در application guide گفته که regulated occupation باید جاب آفر یا certificate داشته باشن از این استان. من هم regulated occupation رو از سایت زیر چک کردم . چیزی که برام عجیبه اینه که کلا مهندسی regulated تعریف شده !!! و البته حسابداری و خیلی از رشته های دیگه. آیا همینطوره؟ مثلا مهندسی برق ، عمران ، کامپیوتر و.... همه regulated هستن؟؟
    http://www.welcomenb.ca/content/wel-...cognition.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

سلام دوستان
    یه مساله ای در مورد EE LMS خیلی برای من مبهمه لطفا شما هم بررسی کنید شاید جواب رو پیدا کنیم:
    در application guide گفته که regulated occupation باید جاب آفر یا certificate داشته باشن از این استان. من هم regulated occupation رو از سایت زیر چک کردم . چیزی که برام عجیبه اینه که کلا مهندسی regulated تعریف شده !!! و البته حسابداری و خیلی از رشته های دیگه. آیا همینطوره؟ مثلا مهندسی برق ، عمران ، کامپیوتر و.... همه regulated هستن؟؟
    http://www.welcomenb.ca/content/wel-...cognition.html
    بله درسته نوشته شده، ولی اگه همچین چیزی اجباری بود باید تاکید بیشتری روش میکرد. و همین طور اینکه اومده تو امتیاز بندی پوینت جداگانه برای جاب آفر در نظر گرفته و گفته که شما در صورت کسب 67 امتیاز میتونین اپلای کنین، پس یعنی فقط مهم اینه که امتیازتون برسه حالا با جاب آفر یا بدون اون. البته در مورد certificate واضحتر تو صفحه 14 گفته که باید داشته باشین. نظر قطعی واقعا نمیتونم بدم

صفحه 8 app guide واضح گفته :
    If you are being considered for nomination under an occupation regulated in New Brunswick, you will need a valid offer of employment from a New Brunswick employer.

الان من نمیدونم که دقیقا چه رشته هایی regulated هستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

صفحه 8 app guide واضح گفته :
    If you are being considered for nomination under an occupation regulated in New Brunswick, you will need a valid offer of employment from a New Brunswick employer.

الان من نمیدونم که دقیقا چه رشته هایی regulated هستن؟
    تا جایی که من میدونم رشته های مهندسی تقریبا در تمام کانادا
    regulated هستن بقیه رو باید استان به استان جستجو کنید چون فرق میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinpour نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم رشته های مهندسی تقریبا در تمام کانادا
    regulated هستن بقیه رو باید استان به استان جستجو کنید چون فرق میکنه
    ممنون از پاسختون
    بله طبق همون لینکی که در پستهای قبل گذاشتم تقریبا همه رشته های دانشگاهی regulated هستند. واقعا در تعجبم که چرا روی این نکته به این مهمی تاکید نکردن. عملا این استان جاب آفر میخواد ولی اینو پیچونده و گفته! نمیدونم اینا چی فکر کردن آخه مگه غیر از اون رشته ها که تو لیست regulated تعریف شدن چه رشته هایی وجود دارند؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)