نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در گلد کاست و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

پیش فرض اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در گلد کاست و مسائل مرتبط

در انجمن نامی از این شرح بیان نشده بود.
    من پذیرش دانشگاه Griffith را دارم و به زودی عازم هستم.
    از دوستان کسی در حال حاضر در این شهر زندگی میکند
    میخواستم زحمت بکشند و کیفیت خابگاه های نزدیک دانشگاه را ارزیابی کنند.
    Griffith University village
    nexus place
    metro on center

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در گلد کاست و مسائل مرتبط

سلام .. هیچ کس از گلد کوست نیست؟

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در گلد کاست و مسائل مرتبط

اما در مورد خونه گرفتن در بیرون از دانشگاه, به نظر من, از ایران خونه ای یا خوابگاهی رو رزرو نکنید و بهتره بیایید اینجا و از نزدیک شرایط خونه ها رو ببینید و بعد تصمیم بگیرید. چون ممکنه عکس های تبلیغاتی در وبسایت ها غلط انداز باشه. اما تبلیغات خونه ها, معمولا از طریق وبسایت انجام میشه که دو نمونه از وب سایت هایی که معمولا دانشجو ها به اون ها مراجعه می کنند این ها هستند:

۱- gumtree.com.au
    ۲- flatmates.com.au

البته سایت خود دانشگاه (student Guild-accomodation) هم تبلیغات خونه می کنه. اما این دو تا وب سایت به نظر من بهتر و گزینه های بیشتری رو در اختیار شما قرار میده که با ورود به این سایت ها و وارد کردن شرایط مورد نظر, میتونید گزینه های موجود رو ببینید و با رفتن به صفحه ی پروفایل هر خونه, از شرایط اون خونه آگاه بیشد. در پروفایل های خونه اطلاعات تماس با صاحب خونه هم وارد شده و میتونید از طریق تلفن, ایمیل یا پیامک ارتباط برقرار کرده و اگر سوالی دارید بپرسید یا برای بازدید از خونه قرار بگذارید. البته, در این وبسایت ها معمولا در صفحه ی مربوط به هر خونه که اطلاعات اون رو صاحب خونه برای تبلیغ وارد کرده, گاهی پیش میاد که آدرس رو کامل نگذاشته و حدود موقعیت خونه (مثلا آدرس فقط خیابان) رو گذاشته که در این صورت, بهتره اول با صاحب خونه تماس گرفته و آدرس کامل رو گرفته و ببینید که فاصله ی اون خونه تا دانشگاه یا وسیله ی رفت و آمد آسون به دانشگاه فراهم هست یا نه.
    ویرایش توسط Sam_researcher : February 3rd, 2017 در ساعت 12:39 PM دلیل: اصلاح جمله بندی

اما در مورد اینکه چطور خونه ی مورد نظری رو که شرایطش در وبسایت های تبلیغاتی خوندین رو موقعیت یابی کرده و فاصله اون تا دانشگاه یا وسیله ی رفت و آمد به دانشگاه و مراکز خرید و ... رو ارزیابی کنید, می تونید به راحتی از Google Maps استفاده کنید. به این شکل که با داشتن آدرس دقیق خونه و وارد کردن اون در Google Maps به عنوان مبدا حرکت و وارد کردن آدرس دانشگاه (Griffith University, Gold coast campus, QLD) به عنوان مقصد یا برعکس, وسیله های رفت و آمد (قطار درون شهری (Tram), اتوبوس, ماشین شخصی یا پای پیاده) و زمان تخمینی و مسیر حرکت رو از Google maps بگیرید.

در مورد قیمت اجاره ی خونه ها, قیمت ها بنا بر شرایط خونه ها و مکان اونها و نزدیکی به دانشگاه یا مراکز خرید و مراکز تفریحی مثل ساحل و ... , نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی مثل قطار درون شهری (Tram) متفاوت هست اما معمولا تا جایی که من اطلاع دارم برای بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار در هفته میشه خونه ی مناسب (shared) رو پیدا کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam_researcher نمایش پست ها
    در مورد قیمت اجاره ی خونه ها, قیمت ها بنا بر شرایط خونه ها و مکان اونها و نزدیکی به دانشگاه یا مراکز خرید و مراکز تفریحی مثل ساحل و ... , نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی مثل قطار درون شهری (Tram) متفاوت هست اما معمولا تا جایی که من اطلاع دارم برای بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار در هفته میشه خونه ی مناسب (shared) رو پیدا کرد.
    با تشکر از دوست خوبمان.

در Gold Coast خوابگاه های نسبتا خوبی هم هستند که با کیفیت بالا و اتاق در اخیار شما قرار می دهد شرکت Metro اتاق های مستر را با قیمت هفته ای 220 در اخیار شما قرار می دهد. نگران پیدا کردن خانه نباشید هزاران هزار آپشن وجود دارد.
    من برای 5 روز هتل رزور کردن شبی 42 دلار از سایت www.booking.com

ممنون از اطلاعات شما

البته خوابگاه دانشگاه (Griffith University village) رو شخصا به کسی توصیه نمی کنم. از نظر قیمت و شرایط زندگی خونه گرفتن در بیرون از دانشگاه رو بهتر میبینم و توصیه می کنم که دوستان بیرون خونه یا خوابگاه بگیرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)