صفحه 1 از 135 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

سلام من دانشجوی دکترای داخل و در ضمن بورسیه هستم. برای فرصت مطالعاتی برای اسپانیا اقدام کرده ام. کسی از مدارک مورد نیاز برای ویزا جهت فرصت مطالعاتی اطلاعی داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط spain نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی دکترای داخل و در ضمن بورسیه هستم. برای فرصت مطالعاتی برای اسپانیا اقدام کرده ام. کسی از مدارک مورد نیاز برای ویزا جهت فرصت مطالعاتی اطلاعی داره؟
    یکی از دوستان من شرایط مشابه داشت و به راحتی ویزا گرفت. مدارک مربوط به دعوتنامه و دیگر مدارک بورس و ... به انگلیسی کافیه. فقط فکر کنم باید شناسنامه رو به اسپانیایی ترجمه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sjmousavi نمایش پست ها
    من هم حرف شما را قبول دارم با اینکه خودم ریجکت شدم ولی میدونم تا حالا چند تا از دوستانم چند ماه اخیر ویزا گرفتن. دو تاش زن و شوهر بودن برا فوق هر دوشون گرفتن. یکیش برا فرصت مطالعاتی شش ماهه گرفته و یکیش هم برا دکترا. بنابرین باید فهمید دلیل ریجکت طرف چی میتونه باشه. چون متاسفانه خیلی از دوستان صادقانه وضعیت خودشون رو توضیح نمیدن تا بفهمیم که دلیل ریجکت طرف چی بوده. و بقیه رو سر در گم میکنند. ولی به نظر من بیشتر جنبه مالی است. 902 یورو برای هر ماه. کمتر از این رو حتما ریجکت میکنند.

من و همسرم هر دو از UPC پذیرش دکترا داریم ... ایا باید به ازای هر نفر 920 یورو ارائه کنیم
    1- آیا 1840 یورو در ماه یا گواهی حساب من برای همسرم هم کافی است ؟
    2- به نظر شما 70 میلیون برای من و همسرم کافیه ؟
    ( تو نامه پذیرش زده چهارسال هست دوره دکترا که اگر ماهی 1000 یورو هم حساب کنی میشه 65 میلیون )

Junior Member

سلام،
    من 17 آگوست روز تحویل مدارکم بود. امروز از سفارت با من تماس گرفتند که برای مصاحبه 29 آگوست مراجعه کنم. در ضمن برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده ام. کسی خبر داره مصاحبه به چه صورت است؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی شش ماهه اقدام کرده ام. روز چهارشنبه گذشته بعد از 34 روز از زمان تحویل مدرک با من تماس گرفتند که جواب ویزای شما مشخص شده و دوشنبه بعد برای گرفتن پاسخ مراجعه کنید. من هم دیروز رفتم که ویزام OK شده بود. امروز هم پاسپورت و کپی بلیت و بیمه رو تحویل سفارت دادم و گفتند يکشنبه مراجعه کن. بنابراين زنگ زدن يا نزدن از طرف سفارت دلیلی بر پذيرش یا رد متقاضی نيست. در کل در اين دو روز تا اونجایی که من متوجه شدم، 4 نفر ریجکت شده بودند و بقيه (شاید حدود 10 دانشجو) ویزا گرفتند. به نظر می رسيد که برای ويزا گرفتن روزهای خوبی بوده!!! D:
    يکی از بچه ها که برای مستر اقدام کرده بود و می خواست مدرک تحویل بده، می گفت که پارسال با 24 میلیون در حساب رد شده بود و امسال حسابش رو تا 70 ميليون پر کرده!

Junior Member

با سلام. من این سوال رو اشتباهی تو تاپیک تحصیل در اسپانیا مطرح کردم. گفتن بیام اینجا رو مطالعه کنم. اینجا رو که مطالعه می کنم چیزی سر در نمیارم. چون همگی ویزای تحصیلی میخوان.
    خلاصه اینکه:
    همسر من یه دعوتنامه برای گذروندن یه فرصت مطالعاتی 3 ماهه در اسپانیا داره(فرصت دوره دکترا). می خواستیم همراه هم بریم. امروز که همسرم رفته سفارت ظاهرن اقای عبادی نامی گفتند که به هیچ وجه به همراه ویزا نمی دن حتی دو ماهه. می خواستم ببینم با توجه به تجربیات شما ما کلا" از پیگیری این موضوع صرفنظر کنیم و برای کشور دیگه ای اقدام کنیم؟؟ کدوم کشورهای اروپایی راحت تر چنین ویزایی رو میدن؟؟

Junior Member

سلام. توی مادرید دانشجوی ایرانی کم هست و بیشتر آنها هم برای دکتری یا فرصت مطالعاتی آمدند. خوابگاهها معمولا از خونه گرانتر هستند با توجه به امکاناتی که دارند. بهترین سایت برای پیدا کردن خانه در مادرید سایت www.idealista.com که زبانش به انگلیسی هم می شه.

Junior Member

دوست عزيز ممنون ازپاسخت ولي توي اين صفحه مدارك لازم براي فرصت مطالعاتي را نگفته. يك نفر بهم گفت براي فرصت مطالعاتي هيچ مدركي لازم نيست فقط بايد پاسپورت ، فرم سفارت و نامه وزارت علوم رو داشته باشي .سفارت هم آقاي عبادي جواب درستي بهم نداد و گفت همون مداركي كه نوشته شده بايد تهيه شود. ميخواستم مطمئن بشم كه هزينه اضافي براي گواهی عدم سوء پیشینه ، گواهی سلامت پزشکی و بیمه مسافرتی ندهم. اگر كسي براي فرصت مطالعاتي اقدام كرده لطفا راهنماييم كنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc on electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط afsharh نمایش پست ها
    دوست عزيز ممنون ازپاسخت ولي توي اين صفحه مدارك لازم براي فرصت مطالعاتي را نگفته. يك نفر بهم گفت براي فرصت مطالعاتي هيچ مدركي لازم نيست فقط بايد پاسپورت ، فرم سفارت و نامه وزارت علوم رو داشته باشي .سفارت هم آقاي عبادي جواب درستي بهم نداد و گفت همون مداركي كه نوشته شده بايد تهيه شود. ميخواستم مطمئن بشم كه هزينه اضافي براي گواهی عدم سوء پیشینه ، گواهی سلامت پزشکی و بیمه مسافرتی ندهم. اگر كسي براي فرصت مطالعاتي اقدام كرده لطفا راهنماييم كنه.
    دوست عزیز در اینکه مدارک کامل از شما می خوان شک نکن
    چون برای شش ماه می خوان ویزای شینگن بهت بدن
    لذا باید توی همون فرمی که لیست مدارک رو مشخص کرده اون قسمت مربوط به ویزای تحصیلی کوتاه مدت رو چک کنی
    به هر حال کار از محکم کاری عیب که نمی کنه؟ مدرک اضافه داشته باشی بهتر از اینه که بری و مدارکت ناقص باشه و کارت عقب بیافته!

Junior Member

سلام دوستان می خواستم ببینم در حال حاضر اوضاع ویزا برای اسپانیا چه جوریه؟ من می خوام برای فرصت مطالعاتی برم اونجا و وزارت علوم هزینه هامو میده. در حال حاضر چقدر طول می کشه تا وقت بدن به من؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)