صفحه 135 از 135 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,345 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

سلام
    من برای فرصتمطالعاتی اقدام کردم. نتیجه lodge اومده و میخوام فرم 1402 رو پر کنم. چندتا سوال برای بیمه دارم
    1-من تو سایت بیمه بوپا رفتم و ارزون ترین بیمه ای که دیدم میشد ماهی 100 دلار. میخواستم ببینم این رقم حداقله یا بازم میشه بیمه ارزون تر پیدا کرد؟
    2- آیا باید من الان برای 6 ماه بیمه بگیرم یا الان میشه برای 1 یا دو ماه بیمه رفت؟
    درکل چه بیمه ای بگیرم که برام ارزون در بیاد

یادم رفت بگم من برای استرالیا اقدام کردم
    ویرایش توسط Mechatronic : August 8th, 2016 در ساعت 02:27 PM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کردم مشکلی که برام پیش اومده اینه که نام خانوادگی من در نامه وزارت علوم و پاسپورتم تطابق کامل نداره در نامه وزارت علوم به صورت Hossein- Abadi اومده و در پاسپورت به صورت HOSSEINABADI اومده به نظرتون برام مشکلی پیش میاد؟

دوستان کسی میدونه برای سفارت ایتالیا چه مدارکی لازمه؟
    چند تا سوال کوچیک تو این زمینه دارم ممنون میشم کمکم کنید:
    1- رزرو هتل چند روز لازمه و آیا از این بدون کردیت کارتهای سایت booking قابل قبوله؟ اگه بگیریم بعدش کنسل کنیم متوجه میشن یا اینکه لازمه معتبر مونده باشه؟
    2- بیمه مسافرتی حداقل چند روزه میخوان؟ چون ظاهرا این بیمه مورد قبول وزارت علوم نیست و خدماتشون هم اصلا به درد نمیخوره و اکثر دوستان میرن اونجا دوباره بیمه تهیه میکنن. بنابراین از اونجایی که لازمه دوباره در ایتالیا تهیه کنیم، هرچه مدتش کمتر باشه هزینش کمتر میشه و مسلما بهتره.
    3- از هر دفتر بیمه میشه تهیه کرد و آیا مدتش برای خودم و همراهانم باید مساوی باشه؟
    4- آیا میشه رزرو هتل برای خودم بکنم و بلیط همراهانم را دو هفته دیرتر بگیرم و بگم تا اون موقع خونه پیدا میکنم؟
    5- فرم ویزای مورد نظر برای خودم و همراهانم همون فرم توریستی که تو سایت هست یا یه فرم مخصوص داره؟
    6- آیا برای ارائه مدارک خودم و همراهانم باید وقت بگیرم؟ چه وقتی برم بهتره؟ یکی از دوستان اون اوایل گفته بود که ظاهرا برای فرصت مطالعاتی پنجشنبه‌ها 7:30 تا 8:30 ویا سایر روزهای هفته آخر وقت (12 به بعد) باید بریم. میوخاستم ببینم همینطوره یا فرق میکنه
    بازم از همه ممنونم
    ویرایش توسط kahkeshan_2006 : August 15th, 2016 در ساعت 01:13 PM دلیل: ایراد کوچک نگارشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanmard نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کردم مشکلی که برام پیش اومده اینه که نام خانوادگی من در نامه وزارت علوم و پاسپورتم تطابق کامل نداره در نامه وزارت علوم به صورت Hossein- Abadi اومده و در پاسپورت به صورت HOSSEINABADI اومده به نظرتون برام مشکلی پیش میاد؟
    ممکنه مشکلی پیش نیاد اما اگر میتونید مجدد به وزارت مراجعه کنید تا نامه رو براتون اصلاح کنند تا خیالتون راحت باشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی؛

به منظور افزایش پیوستگی مطالب و تسهیل دسترسی کاربرها به مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا، دو تاپیک زیر با هم ادغام شد:

مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

ادامۀ مباحث مربوط به فرصت مطالعاتی، از این پس در تاپیک زیر پیگیری خواهد شد:

مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

با تشکر از همراهی شما
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)