صفحه 103 از 135 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام. شما تنها نیستید. اگه صفحات قبل رو بخونید همه تقریبا یا در مرحله ارسال مدارک یا در حال رفتن برای بیومتریک هستن. البته یه تعداد هم که از ماه می اقدام کرده بودن ویزاشون اومد و پاس ریکوئس شدن. صفحه نتایج ویزا رو بخونید. به خاطر دل شما هم تو امضام مراحلی که طی کردم نوشتم که فکر تنهایی نزنه به سرت :دی
    انشالله هممون این مراحل رو سریع و بدون اعصابخوردی تموم کنیم.

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام
    من و همسرم که از 15 خرداد منتظریم که دانشگاه کانادا فرم 5802 ویزای ورک پرمیت کانادا برامون پر کنه بفرسته. 230 دلار واریز کردن برامون ولی نمیدونم چه مشکلی هست که فرم برامون نمیفرستن. خیلی بی خیال هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeomidvr نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم که از 15 خرداد منتظریم که دانشگاه کانادا فرم 5802 ویزای ورک پرمیت کانادا برامون پر کنه بفرسته. 230 دلار واریز کردن برامون ولی نمیدونم چه مشکلی هست که فرم برامون نمیفرستن. خیلی بی خیال هستن.
    سلام. خوب خودتون فرم رو تا جایی که میتونید پر کنید و بفرستید و براشون توضیح بدین که اگه تا ددلاین مشخص شده(قبل ترم7 یا همون اول اکتبر) از ایران خارج نشید هیچ پولی به شما پرداخت نمیشه. کلا این خارجیا رو باید یکم حول انداخت به جونشون وگرنه خیلی دل گنده هستن. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    سلام. شما تنها نیستید. اگه صفحات قبل رو بخونید همه تقریبا یا در مرحله ارسال مدارک یا در حال رفتن برای بیومتریک هستن. البته یه تعداد هم که از ماه می اقدام کرده بودن ویزاشون اومد و پاس ریکوئس شدن. صفحه نتایج ویزا رو بخونید. به خاطر دل شما هم تو امضام مراحلی که طی کردم نوشتم که فکر تنهایی نزنه به سرت :دی
    ممنون كه جواب دادين.آخه من قبلتر پرسيده بودم بعد از تغيير قوانين و اضافه شدن فرم IMM5802 كسي ويزا گرفته يا نه ولي جوابي ندادن دوستان.شما doc request كه شدين فقط رسيد ٢٣٠ دلار رو ازتون خواستن يا اينكه به قول معروف اسك شدين و ٧ تا سوال رو جواب دادين و مجددا رزومه فرستادين؟اصلا مگه اين رسيد جزو مدارك مورد نياز نبوده؟شما بدون آپلود كردن اون سابميت كرده بودين؟
    من كه بعد از آپديت بايو در ٤ جون فقط ٢٣ جولاي يه آپديت داشتم و ديگر هيچ
    شما ميدونين حالا كه فرم IMM5802 رو آپلود ميكنيم آيا باز هم اسك ميشيم؟آخه تو اين فرم ديگه همه چي توضيح داده شده ديگه
    درستان من كه قبل از اين قوانين جديد براي ويزا اقدام كرده بودن ١.٥ ماهه ويزاشون اومده بوده ولي ما.....
    خدا به خير بگذرونه واسمون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeomidvr نمایش پست ها
    سلام
    سلام.به نظرم حتما هم به يوني و هم به استاده ايميل بزنين و بگين كه عجله دارين و به قول دوست عزيز هر بخشي رو كه ميتونين پر كنين و بگين بچه هايي كه دانشگاههاي ديگه براشون پر كرده اينطور پر شده
    با اين وضعي كه براي ويزا دادن در پيش گرفتن ممكنه به آخر شهريور نرسين
    الان وضع منو ببينين كه ١٤ خرداد سابميت كردم و هنوز هيچ خبري از ويزا نيست
    پس حتما و حتما با ايميل هاي جدي و متعدد پيگيري كنين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    سلام

شما doc request شدید؟
    ممکنه متن ایمیلتون را بزارید؟
    چون همچنین ایمیلی واسه من اومده ولی اشاره نکرده چه مدرکی نیازه، به پروفایلمم که سر میزنم همه چیز اکیه

Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

that is not doc req. because the receipt is mandatory in applying for WP

نقل قول نوشته اصلی توسط asiama نمایش پست ها
    سلام

شما doc request شدید؟
    ممکنه متن ایمیلتون را بزارید؟
    چون همچنین ایمیلی واسه من اومده ولی اشاره نکرده چه مدرکی نیازه، به پروفایلمم که سر میزنم همه چیز اکیه
    سلام
    ميشه تاريخ هاتون رو بگين
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط khosravi_t نمایش پست ها
    سلام
    ميشه تاريخ هاتون رو بگين
    ممنون
    Submit: 2 July,
    Biometric: 6 July,
    Biometric update:
    7 July
    Request for information: 14 July

البته توی متن ایمیل رکوئست معلوم نیست چی کمه و توی پروفایلم که میرم هم همه چیز کامله و زده نیازی به مدارک اضافی نیست
    البته من یکبار توی ماه ژوئن یک سوالی در مورد مدارک پرسیده بودم و حدس میزنم این ایمیل در پاسخ به سوالم اومده باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

Why are u hasty??
    submitted in 2nd of July and you expect your VISA now???
    at least 3 months .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)