صفحه 107 از 135 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

عجب..
    شما ميدونين براي كانادا چقدر پول بليط ميدن؟من هم كه بورس نيستم و هرچي بدن نصفشو ميگيرم...

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط khosravi_t نمایش پست ها
    عجب..
    شما ميدونين براي كانادا چقدر پول بليط ميدن؟من هم كه بورس نيستم و هرچي بدن نصفشو ميگيرم...
    سلام

پول بلیط ربطی به بورس و غیربورس داره؟

سلام. پولی که وزارت برای بلیط و بیمه میدهد معمولا در دو دسته بسته به نوع کشور قرار می گیره.بعضی کشورها از جمله کانادا 4 میلیون و یکسری دیگه 3 میلیون هست البته ای دو قیمت ذکر شده برای افراد بورسیه هست و برای غیر بورس ها نصف ان یعنی 2 و 1.5 میلیون هست.

سلام دوستان
    آیا برای گرفتن ویزای کانادا ریز نمرات لاتینی که دانشگاه ها می‌دهند کافی است یا اینکه باید مهر دارالترجمه داشته باشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibe1394 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا برای گرفتن ویزای کانادا ریز نمرات لاتینی که دانشگاه ها می‌دهند کافی است یا اینکه باید مهر دارالترجمه داشته باشد؟
    سلام دوست عزيز
    اگر منظورت ويزاي كانادا براي فرصت مطالعاتي هست كه اصلا ريز نمرات لازم نيست من كه ريز نمرات رو آپلود نكردم و مشكلي پيش نيومد

سلام دوستان
    کسی هست که برای ویزای فرصت مطالعاتی کانادا (همسر به عنوان همراه) اقدام کرده باشه؟ ویزای توریستی اقدام میشه؟ ما چند موسسه مشاوره گرفتیم، یکیشون گفت احتمال ویزا 70 تا 80 درصد هست، یکی گفت به همراهت ویزا نمیدن. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

تاریخ خروج ورودی مهر 91 حداکثر تا کی هست؟

سلام، حداکثر تا شهریور 94. من هم ورودی مهر 91 هستم و امیدوارم یکی دو ماه تمدید بشه. پارسال چون سال اول اجرای این قانون بوده تا بهمن هم من شنیدم تمدید شده.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chnour نمایش پست ها
    سلام، حداکثر تا شهریور 94. من هم ورودی مهر 91 هستم و امیدوارم یکی دو ماه تمدید بشه. پارسال چون سال اول اجرای این قانون بوده تا بهمن هم من شنیدم تمدید شده.
    سلام بزرگوار

از کجا شنیدید؟ دانشجویان یا خود خانم اکبری؟ چون دانشجوها هر کدوم یه چیزی به ما میگن.

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام بزرگوار

از کجا شنیدید؟ دانشجویان یا خود خانم اکبری؟ چون دانشجوها هر کدوم یه چیزی به ما میگن.
    خانم اکبری به من هم گفت که سال پیش چون سال اول بوده، چند ماه تمدید شده بود ولی امسال معلوم نیست.
    بنظرم اگه ببینن تعداد متقاضیان تمدید زیاد هست، مطمئناً تمدید می کنن. بهتره همچین درخواستی داشته باشیم.

Junior Member

سلام دوستان،
    من ورودی 91 هستم و میخوام اقدام کنم واسه فرصت مطالعاتی برای کانادا. البته هنوز قطعی جایی جور نشده ولی در حال اوکی گرفتن از یه استادم.

1. من متاهل هستم و باید با خانومم برم. وضعیت ویزا الان چه جوریه؟ با توجه به اینکه من از وزارت علوم هیچ پول نمی تونم بگیرم چقدر شانس ویزا دارم؟ چقدر باید تو حسابم باشه یا استاد اونور چقدر باید پول بهم بده که سفارت هم به خانومم هم به خودم ویزا بده؟ با فرض اینکه بخوام یه سال برم فرصت.

2. برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟ کار یا توریستی یا تحصیلی؟ (یکی از دوستانم قبلا ویزای کار گرفته بود اما اون از استاد اونور پول می گرفت)

3. اگه سفارت ویزا بده به خانومم چه ویزایی میده؟ آیا با اون ویزا خانومم میتونه کار یا تحصیل بکنه؟

ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)