صفحه 11 از 135 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط hhs نمایش پست ها
    سلام
    این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی دیگه نمی تونیم مدارک بدیم؟ من می خواستم چهارشنبه مدارکمو پست کنم. حالا باید چی کار کرد؟
    سلام
    هنوز معلوم نيست چي ميشه! به نظرم چند روز صبر كنيد. احتمالا بايد پست كنيد تركيه!
    يه موضوع جديد بنام "تعطیلی سفارت کانادا در ایران" باز شده از اونجا ميتونيد خبراي جديدو زودتر بفهميد.

Junior Member

سلام
    مثل اینکه همه چی روشن شده تقریبا و باید مدارکو بفرستیم ترکیه .
    برا فرصت مطلعاتی هنوزم باید تقاضای ویزای کار بدیم ؟
    تو این لینک http://www.canadainternational.gc.ca...ang=eng&view=d
    یک قسمتی نوشته Travelling to Canada on Business or for Official meetings
    شامل کسانی که بدون فاندی از کانادا می خوان برن فرصت میشه به نظرتون؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Science

سلام دوستان
    از آرامکس تماس گرفتند گفتند بیا مدارکتو ببر، متاسفانه ریجکت شدم دلیلش هم اینکه افیسر قانع نشده که من بر میگردم بعد از اتمام فرصت مطالعاتی، و تیک زده به Purpose of Study.
    من مدارکمو اول ژانویه فرستاده بودم. نقص مدرک هم نخورده بودم.
    جالبه که اینا نمی تونن مثلاً تو یک ماه یا دو ماهه اول ریجکت کنن که ادم تکلیفشو بدونه، من چند تا فرصته دیگرو هم به خاطر همین مساله از دست دادم. خیلی نامرد هستن، حالا تا سوت می زنن ما برای نوکریشون اماده ایم.
    ولی خوشحالم که نکلیفم معلوم شد.
    من توصیه می کنم که دوستان برای فرصت مطالعاتی برای چند جا اقدام کنن. من برای کره جنوبی اقدام کردم و پذیرش گرفتم.

امیدوارم که دوستان بتونن ویزا بگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdish57 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از آرامکس تماس گرفتند گفتند بیا مدارکتو ببر، متاسفانه ریجکت شدم دلیلش هم اینکه افیسر قانع نشده که من بر میگردم بعد از اتمام فرصت مطالعاتی، و تیک زده به Purpose of Study.
    من مدارکمو اول ژانویه فرستاده بودم. نقص مدرک هم نخورده بودم.
    جالبه که اینا نمی تونن مثلاً تو یک ماه یا دو ماهه اول ریجکت کنن که ادم تکلیفشو بدونه، من چند تا فرصته دیگرو هم به خاطر همین مساله از دست دادم. خیلی نامرد هستن، حالا تا سوت می زنن ما برای نوکریشون اماده ایم.
    ولی خوشحالم که نکلیفم معلوم شد.
    من توصیه می کنم که دوستان برای فرصت مطالعاتی برای چند جا اقدام کنن. من برای کره جنوبی اقدام کردم و پذیرش گرفتم.

امیدوارم که دوستان بتونن ویزا بگیرن.
    سلام منم وضعیتم دقیقاً مثل شماست و امروز رفتم آرامکس و مدارکمو گرفتم. علت رد کردن قانع نشدن افیسر از هدف از رفتن و عدم اطمینان از برگشت بعد از اتمام دروره ذکر شده. بنظر میاد چون شروع دوره در دعوتنامم از فوریه بود رد کردن. من تصمیم دارم مجدد مدارکمو به آنکارا پست کنم و در همین رمان به فکر یه دانشگاه دیگه در کشورهای اروپایی هم باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    سلام منم وضعیتم دقیقاً مثل شماست و امروز رفتم آرامکس و مدارکمو گرفتم. علت رد کردن قانع نشدن افیسر از هدف از رفتن و عدم اطمینان از برگشت بعد از اتمام دروره ذکر شده. بنظر میاد چون شروع دوره در دعوتنامم از فوریه بود رد کردن. من تصمیم دارم مجدد مدارکمو به آنکارا پست کنم و در همین رمان به فکر یه دانشگاه دیگه در کشورهای اروپایی هم باشم.
    سلام
    شروع دوره من از مارس بوده ولی دوباره از استادم تو کانادا نامه گرفتم برای شروع از 20 june ولی به سفارت ارایه نکردم. یعنی به نظرتون با نامه جدید دوباره بفرستیم انکارا احتمال داره بتونیم ویزا ببگیریم؟ و ابنکه الان با این اوضاع احوال فکر میکنید انکارا 2 ماهه جواب بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    چه بد اميدوارم كه از آنكارا ويزا بدن. شما هيچ مدركي براي اينكه نشون بدين بايد برگردين داده بودين؟ مثلا گواهي اشتغال به تحصيل يا تعهدي كه به وزارت علوم داديم مثلا؟
    از شما مصاحبه هم كرده بودن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

سلام دوستان
    خيلي متاسفم كه ريجكتتون كردن. حالا خوبه قبل از اين نقل و انتقالات به تركيه تكليفتون روشن شده من كه 13 هفته است مداركمو تحويل دادم با اينكه ميشه حدس زد جواب چيه خدا ميدونه كي اعلام كنن. ميشه بگين شما نامه اي مبني بر كار يا هر چيزي كه بتونه tie حساب بشه داشتين يا خير؟
    راستي يك نفر تو همين سايت نوشته بود وقتي براي بار دوم نامه تعهد به وزارت را گذاشتن ويزا گرفتن!البته من خبر نداشتم كه اين تعهد را بدم!
    موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Science

نقل قول نوشته اصلی توسط explorer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خيلي متاسفم كه ريجكتتون كردن. حالا خوبه قبل از اين نقل و انتقالات به تركيه تكليفتون روشن شده من كه 13 هفته است مداركمو تحويل دادم با اينكه ميشه حدس زد جواب چيه خدا ميدونه كي اعلام كنن. ميشه بگين شما نامه اي مبني بر كار يا هر چيزي كه بتونه tie حساب بشه داشتين يا خير؟
    راستي يك نفر تو همين سايت نوشته بود وقتي براي بار دوم نامه تعهد به وزارت را گذاشتن ويزا گرفتن!البته من خبر نداشتم كه اين تعهد را بدم!
    موفق باشيد
    من فقط گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی داده بودم و تعهد به وزرات علوم رو نفرستاده بودم.
    اینا اگه بخوان برای ریجکت کردن هزار تا دلیل میارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hhs نمایش پست ها
    چه بد اميدوارم كه از آنكارا ويزا بدن. شما هيچ مدركي براي اينكه نشون بدين بايد برگردين داده بودين؟ مثلا گواهي اشتغال به تحصيل يا تعهدي كه به وزارت علوم داديم مثلا؟
    از شما مصاحبه هم كرده بودن؟
    سلام، امیدوارم نگران نشده باشید و ویزای شما هر چه زودتر بیاد. من گواهی اشتغال به تحصیل داده بودم ولی متاسفانه در فرمت این گواهی‌ها در دانشگاه ما همیشه ذکر میشه که این گواهی تا یک ماه بعد اعتبار دارد. تعهد محضری را نداده بودم. من مدارکمو از طریق پست فرستاده بودم و مصاحبه نداشتم. در حال حاضر ناراحتیم از اینه که کاش یک زنگ یا ایمیل میزدند و حداقل با یک مدرکی متقاعدشون میکردم! البته شاید مهمتریت دلیل رد شدنم این بود که شروع دوره در دعوتنا و نامه وزارت، فوریه بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdish57 نمایش پست ها
    سلام
    شروع دوره من از مارس بوده ولی دوباره از استادم تو کانادا نامه گرفتم برای شروع از 20 june ولی به سفارت ارایه نکردم. یعنی به نظرتون با نامه جدید دوباره بفرستیم انکارا احتمال داره بتونیم ویزا ببگیریم؟ و ابنکه الان با این اوضاع احوال فکر میکنید انکارا 2 ماهه جواب بده؟
    سلام، منم واقعاً نمیدونم آیا میتونیم از آنکارا جواب بگیریم یا نه ولی حداقل میدونیم چه مدرکی برای اونا مهمه، اینکه متقاعد بشن که ما برمیگردیم حالا با تعهد محضری یا با نامه‌ معتبری از دانشگاه. در مورد شروع دروره جدید بنظر من از زمان ارسال 3 ماه را براش در نظر بگیرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)