صفحه 115 از 135 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام دوستان، تاریخ ساپورت مالی وزارت علوم برای من برای سپتامبر زدن، اما تاریخ دعوت نامه و همچنین تاریخ در فرم 2019 دو ماه بعد یعنی نوامبر هست، برای گرفتن ویزای فرضت مطالعاتی آمریکا با این شرایط مشکلی پیش میاد به نظرتون؟ چون خانم اکبری گفتن تاریخ نامه ساپورت مالی رو تغییر نمی‌دن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام

من برای ویزای فرصت مطالعاتی فنلاندم سوال داشتم. مدارک تحصیلی ام رو نتونستم برای ترجمه تایید کنم به دلایلی. میخاستم بپرسم حتما لازمه؟ کارنامه رسمی کارشناسی و ریزنمرات غیر رسمی انگلیسی رو دارم. کافی نیستن؟ معرفی نامه وزارت امور خارجه و حمایت مالی وزارت علوم هم همراهمه.

HEC Montreal میرم که business school دانشگاه مونترال هست، برای من تو اون فرم کلی که فرستاده بود نوشته 117 دلار هزینه ادمیشن و بعد رفتن بیمه درمانی و شهریه ثابت، فرمش کلی بود نمیدونم برای من اینا شامل میشه یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba2015 نمایش پست ها
    درود
    برای من گلوبال افیس دانشگاه نامه داد.و تاکید کرد که استادی اقدام کنید.البته بهتره که اگه استادی اقدام میکنید توی سوالات more than six month رو انتخاب کنید. و این که خود گلوبال افیس گفت ما توی پذیرش نوشتیم که فول تایم استیودنت که
    این مورد میتونه در استادی پرمیت موثر باشه
    البته پذیرشم رو بدون شهریه زده بودن
    کدوم یونی تشریف میبرید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at sharif university of technology

سلام کسی میدونه ویزای هلند راحت تره یا آلمان یا اسپانیا؟ من از این سه تا کشور دعوتنامه دارم ولی فرایند ویزای هر کدوم راحت تر باشه میخام اقدام کنم. هر کی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط visamahboob نمایش پست ها
    HEC Montreal میرم که business school دانشگاه مونترال هست، برای من تو اون فرم کلی که فرستاده بود نوشته 117 دلار هزینه ادمیشن و بعد رفتن بیمه درمانی و شهریه ثابت، فرمش کلی بود نمیدونم برای من اینا شامل میشه یا نه.
    درود
    شرایطتتون و پذیرشتون رو ایمیل کنید به ویزا افیس انکارا بپرسید چی اقدام کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamiiii نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه ویزای هلند راحت تره یا آلمان یا اسپانیا؟ من از این سه تا کشور دعوتنامه دارم ولی فرایند ویزای هر کدوم راحت تر باشه میخام اقدام کنم. هر کی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    سلام دوست عزیز.من تجربه ویزا گرفتن از هم از هلند داشتم هم از اسپانیا. و دوستم هم از آلمان. اوال اینکه برای ویزا گرفتن شرایط هر کسی مهمه، اینکه بگبکدوم کشوذپر بهره باید دید با چه شرایطی...

دوستم برای آ فرصت سه ماهه رفت آلمان البته مربوط به 4 سال پیشه . البته به زن و شوهر با هم نمیدادن. خودشون راهنمایی شون کردن که با هم اقدام نکنین. لذا از دو کشور مختلف اقدام کردند و یکیشون با دعوتنامه از دوستش در سوئد و دیگری با شرایط فرصت از آلمان. هر دو هم ویزا گرفتند.
    من هم اسپانیا رو برای کنفرانس گرفتم. یه ویزای 8 روزه و البته مربوط به 5-6 سال پیش میشه. اما اون موقع شرکتی که توش کار میکردم اسپانسر مالیم بود. وقتی گرفتم همه تعجب کردن. چون خیلی ها بودن که تو اون زمان اقدام کردن و نگرفتن . البته برای توریستی و دعوتنامه ای و اینا..کلن میگفتن اسپانیا جزئ سختگیرها ست برای ویزا دادن.
    هلند هم دو سال پیش رفتم، با دعوتنامه از یکی از دوستام. البته تجربه شینگن قبلیم بی تاثیر نبود احتمالن. ضمن اینکه وقتی رفتملند هم دانشجوی دکترا بودمدر ایران و هم تو یه شرکت معتبر کار میکردم. لذا احتمال برگشتنم براشون تقریبا مسجل بود. این تجربه های من. امیدوارم بر ای تصمیمگیریتون مفید بوده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at sharif university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa710 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.من تجربه ویزا گرفتن از هم از هلند داشتم هم از اسپانیا. و دوستم هم از آلمان. اوال اینکه برای ویزا گرفتن شرایط هر کسی مهمه، اینکه بگبکدوم کشوذپر بهره باید دید با چه شرایطی...

دوستم برای آ فرصت سه ماهه رفت آلمان البته مربوط به 4 سال پیشه . البته به زن و شوهر با هم نمیدادن. خودشون راهنمایی شون کردن که با هم اقدام نکنین. لذا از دو کشور مختلف اقدام کردند و یکیشون با دعوتنامه از دوستش در سوئد و دیگری با شرایط فرصت از آلمان. هر دو هم ویزا گرفتند.
    من هم اسپانیا رو برای کنفرانس گرفتم. یه ویزای 8 روزه و البته مربوط به 5-6 سال پیش میشه. اما اون موقع شرکتی که توش کار میکردم اسپانسر مالیم بود. وقتی گرفتم همه تعجب کردن. چون خیلی ها بودن که تو اون زمان اقدام کردن و نگرفتن . البته برای توریستی و دعوتنامه ای و اینا..کلن میگفتن اسپانیا جزئ سختگیرها ست برای ویزا دادن.
    هلند هم دو سال پیش رفتم، با دعوتنامه از یکی از دوستام. البته تجربه شینگن قبلیم بی تاثیر نبود احتمالن. ضمن اینکه وقتی رفتملند هم دانشجوی دکترا بودمدر ایران و هم تو یه شرکت معتبر کار میکردم. لذا احتمال برگشتنم براشون تقریبا مسجل بود. این تجربه های من. امیدوارم بر ای تصمیمگیریتون مفید بوده باشه.
    ممنون از توضیحاتتون . با توجه به اینکه سال به سال شرایط فرق میکنه مثلا من از دوستم که پارسال برای امریکا ویزا گرفته بود پرسیدم با امسال که خودم رفتم خیلی عوض شده بود اگه اطلاعات جدیدتر و به روزتری باشه واقعا ممنون میشم. به هر حال خیلی لطف کردین و واقعا سپاسگزارم از راهنماییتون

Junior Member

سلام. وقت بخیر. می خواستم سوال کنم آیا مدارک مورد نیاز ویزایی که برای فرصت مطالعاتی یک ساله در استرالیا لازمه مثل مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی استرالیاست؟ از دوستانی که تجربه فرصت مطالعاتی در استرالیا و به خصوص دانشگاه سیدنی رو دارند ممنون میشم در مورد روندها و مدارک مورد نیاز راهنمایی کنند. با تشکر

سلام
    من بعد از کلی داستان که سر گرفتن ویزای کانادا داشتم( قانونا از فوریه 2015 عوض شده و بدون فرم 5802 به کسی ویزای کار نمیدن، دانشگاه منم به هیچ عنوان راضی نشد اون فرمو واسم پر کنه و خلاصه به پیشنهاد خود دانشگاه که توی دعوتنامه دومی که برام فرستاده بود دقیقا ذکر کرده بود که باید ویزای ویزیتوری بگیرم و سفارت کانادا تو آنکارا هم این موضوع رو تایید کرد) بالاخره ویزای ویزیتوری گرفتمو بلیطمم گرفتمو رفتم وزارت که کارای گرفتن ارزمو انجام بدم که گفتن چون ویزات ویزیتوریه نمی تونیم بهت حکم بدیم. باید درخواست بنویسی که بره شورا. اصلا نمیزاشتن حرف بزنم می گفتن ما خودمون از تغییر قانونو این داستانا خبر داریم ولی دستور اینه که اول بره شورا!!! الان دو هفته اس که مثلا تو شوراسو من نمیدونم چیکار کنم هر موقع میرم بهم میگن برو بهت زنگ میزنیم. میگم بابا من کمتر از دو هفته دیگه پرواز دارم باز میفرستنم پی نخود سیاه، همشم الکی میگن درست میشه! کسی از دوستان مورد مشابهی واسش پیش نیومده؟ آیا واقعا اینا میفهمن که من تا همین الانش 5 میلیون پول خرج کردم و چقدر از کار و زندگیم افتادم که ویزارو گرفتم؟ لطفا اگه کسی مورد مشابهی داره که به نتیجه رسیده پی ام بده. ممنون میشم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_ca نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر. می خواستم سوال کنم آیا مدارک مورد نیاز ویزایی که برای فرصت مطالعاتی یک ساله در استرالیا لازمه مثل مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی استرالیاست؟ از دوستانی که تجربه فرصت مطالعاتی در استرالیا و به خصوص دانشگاه سیدنی رو دارند ممنون میشم در مورد روندها و مدارک مورد نیاز راهنمایی کنند. با تشکر
    سلام

نوع ویزاتون کاره یا دانشجویی؟ نوع ویزا که معلوم بشه دیگه مدارک مورد نیازش مشخصه و معمولا تو سایت مهاجرت هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)