صفحه 127 از 135 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

سلام بچه ها
    لطفا کسانی که برای امریکا اقدام کردند راهنمایی کنند.
    من تاریخ دعوتنامه ام اول فوریه بود. با توجه به اون نامه حمایت وزارت علوم رو رگفتم که توی اون هم اول فوریه نوشته شد. ولی تا فرم ds-2019 حاضر بشه طول کشید(شد فوریه و از اونجا که پروسه ویزای امریکا هم زمانبره)،تاریخ شروع دوره در ds-2019 دهم اپریل نوشته شد.
    حالا این عدم تطابق تاریخ ها مشکلی ایجاد می کنه؟ آفیسر به این قضیه توجه می کنه ؟

Junior Member

سلام دوستان. من از دانشگاه کانادا برای سپتامبر2016 دعوتنامه دارم. و می خواهم با هزینه وزارت علوم بروم. کی برای ویزا باید اقدام کنم. در ضمن دانشگاه کانادا به من هیچ فاندی نمی دهد. نوع ویزایی که باید درخواست بدهیم باید work permit باشه یا study?
    علاوه بر دعوتنامه منشی ابرام این را هم نوشته یعنی منظورش چی بوده؟
    If you apply for an LMIA exempt work permit, you will require ...University to provide an offer of employment and submit a $230 employer compliance fee on your behalf to CIC to support your LMIA exempt work permit application. Please contact me directly to provide the offer of employment you are ready to apply. I will require the following information in order to complete the offer of employment:
    - Family name (surname) as shown on your passport

- Given name(s) as shown on your passport
    - Country of birth

- Country of residence
    - Citizenship

- Passport number
    Once I have completed the offer of employment and paid the employer compliance fee on behalf of .....UNIVERSITY, I will provide you with an offer of employment ID number for inclusion in your work permit application form.
    دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی ام کنن.

Junior Member

سلام دوستان؛
    من برای ویزای آمریکا از آنکارا اقدام کردم و تازه ویزام رو دادم برای پیکاپ. تاریخ مربوط به فرم DS-2019 برای من 20 ژانویه 2016 است. تا جایی که من شنیدم تا یک ماه بعد از این تاریخ می‌تونم وارد آمریکا بشم. اما من نمی‌رسم زودتر از 25 فوریه وارد آمریکا بشم. کسی می‌دونه باید چیکار کنم؟ باید توی فرودگاه، نامه Late arrivalداشته باشم یا defer کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام؛ تا جایی که من می‌دونم یک ماه اختلاف بین این دو فرم به نظر آفیسر خیلی مهم نیست. ولی دو ماه رو نمی‌دونم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    لطفا کسانی که برای امریکا اقدام کردند راهنمایی کنند.
    من تاریخ دعوتنامه ام اول فوریه بود. با توجه به اون نامه حمایت وزارت علوم رو رگفتم که توی اون هم اول فوریه نوشته شد. ولی تا فرم ds-2019 حاضر بشه طول کشید(شد فوریه و از اونجا که پروسه ویزای امریکا هم زمانبره)،تاریخ شروع دوره در ds-2019 دهم اپریل نوشته شد.
    حالا این عدم تطابق تاریخ ها مشکلی ایجاد می کنه؟ آفیسر به این قضیه توجه می کنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط galileh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از دانشگاه کانادا برای سپتامبر2016 دعوتنامه دارم. و می خواهم با هزینه وزارت علوم بروم. کی برای ویزا باید اقدام کنم. در ضمن دانشگاه کانادا به من هیچ فاندی نمی دهد. نوع ویزایی که باید درخواست بدهیم باید work permit باشه یا study?
    علاوه بر دعوتنامه منشی ابرام این را هم نوشته یعنی منظورش چی بوده؟
    If you apply for an LMIA exempt work permit, you will require ...University to provide an offer of employment and submit a $230 employer compliance fee on your behalf to CIC to support your LMIA exempt work permit application. Please contact me directly to provide the offer of employment you are ready to apply. I will require the following information in order to complete the offer of employment:
    - Family name (surname) as shown on your passport

- Given name(s) as shown on your passport
    - Country of birth

- Country of residence
    - Citizenship

- Passport number
    Once I have completed the offer of employment and paid the employer compliance fee on behalf of .....UNIVERSITY, I will provide you with an offer of employment ID number for inclusion in your work permit application form.
    دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی ام کنن.
    سلام

شما اگر دقیقا 6 ماه میمونید، میتونید هر 3 نوع ویزای ویزیتوری، استادی و ورک را اقدام کنید. دوتای دیگه از اولی بهتره.
    چیزی که از شما خواسته منشی دانشگاه، فرمی هست که در صورت اقدام برای ورک باید پر کنید. هزینش 230 دلار هست که معمولا دانشگاهها میدن. ولی اینجا نوشته شما باید پرداخت کنید.
    اگر ورک اقدام کتید، نیاز به این فرم دارید.

Junior Member

دوستانی که برای آمریکا اقدام کرده اند لطفا منو راهنمایی کنن. من بانک استیتمنت گرفتم تا با همون برای گرفتن Ds و ویزا اقدام کنم. آیا این بانک استیتمنت اعتبار داره؟ گردش مالی هم آیا نیازه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام دوستان

من 3.5 ماه هست که برای فرصت مطالعاتی کانادا (دانشگاه آلبرتا) هستم.
    میخواستم 3 ماه (علاوه بر 6 ماه اولیه) اجازه کارم رو تمدید کنم. اما این کارمند دانشگاه آلبرتا خیلی سختگیره و میگه باید برای 3 ماه اضافه باید از وزارت علوم نامه حمایت مالی بیاری که اونا هم نمیدن. آیا اداره مهاجرت کانادا واقعا این رو میخواد با خیلی راحتتر با چیزهای دیگه تمدید میکنه؟

میخواستم از شما بپرسم تجربه ای دارید یا میشه کسی یا لینکی رو به من معرفی کنید که راهنمایی بشم.

ممنون میشم راهنمایی کنید چون اگه سریع نتونم برای تمدید اپلای کنم دیگه نمیشه.

ببخشید دوستانی که تجربه اخذ ویزا برای فرصت مطالعاتی در اسپانیا رو داشتن، آیا علاوه بر نامه حمایت مالی وزارت علوم، نامه تمکن مالی و یا پرینت حساب بانکی هم برای اخذ ویزا لازم است؟

Junior Member

سلام؛ از دوستم که اخیراً برای فرصت مطالعاتی اسپانیا رفته سوال شما رو پرسیدم. گفت حداقل 30 میلیون لازمه برای نامه تمکن مالی...

نقل قول نوشته اصلی توسط saralotfi1986 نمایش پست ها
    ببخشید دوستانی که تجربه اخذ ویزا برای فرصت مطالعاتی در اسپانیا رو داشتن، آیا علاوه بر نامه حمایت مالی وزارت علوم، نامه تمکن مالی و یا پرینت حساب بانکی هم برای اخذ ویزا لازم است؟

سلام
    من قصد دارم برای اینترنشیپ برای کانادا اقدام کنم. فرم IMM5208 هم برای من پر شده. من چند تا سوال دارم که ممنون میشم زحمت پاسخ رو بکشید.
    ۱- آیا من بعد از ثبت درخواست work permit باید برای ویزا به طور جداگانه اقدام کنم؟ دوره من ۶ ماه هست.
    ۲- من با هزینه شخصی میخوام اقدام کنم و آیا به Employment contract احتیاج دارم؟
    ۳- آیا Employment Reference Letter باید ارائه بشه؟ چون که جزئیات خواسته شده در فرم IMM5208 توضیح داده میشه.
    ۴- آیا Proof that you Meet the Requirements of the Job Being Offered با رزومه متفاوت هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)