صفحه 13 از 135 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    سلام،
    برای من 25 روز طول کشید تا گواهیم آماده بشه!! از طریق پست برام قرستادن. میتونید آدرس دفتری که درخواست دادید برام بفرستید.
    نامه ساپورت وزارت علوم نیازی به تایید نداره. خیالتون راحت باشه.
    من شیراز گواهی سو پیشینه گرفتم، اونجا یک هفته ای اومد درب منزل، امروز رفتم وزارت خارجه، اونجا اصلا نمی دونستند نامه وزارت علوم چیه هر کدومشون یه چیزی گفتن بیشتر گیج شدم، مرسی از راهنماییت

Junior Member

بچه ها از ويزاي كسي خبري نشده احيانا؟ من ديروز مداركمو از باجه شريف پست كردم در ضمن من اون تعهد وزارت علوم رو كه ترجمه كردم گفتن وزارت خارجه تاييد نمي كنه چون مربوط به وزارت علومه و گفتن همون مهر دادگستري كافيه . فكر نكنم اون نامه اصلا تاييد وزارت خارجه رو بخواد

دوستان برای ترجمه تعهد محضری وزارت علوم، دارالترجمه کپی این تعهد رو قبول میکنه و مهر میزنه یا باید این کپی رو برابر اصل کنم بعد ببرم دارالترجمه؟

Junior Member

دوستان برای ترجمه تعهد محضری وزارت علوم، دارالترجمه کپی این تعهد رو قبول میکنه و مهر میزنه یا باید این کپی رو برابر اصل کنم بعد ببرم دارالترجمه؟
    من تعهد محضری در یکی از مجتمع های قضایی برابر با اصل کردم، چون نیازی به تایید وزارت خارجه نداره، دارالترجمه قبول کرد، بعضی از دارالترجمه ها ترجمه نمی کردن می گفتن حتما باید اصل تعهد نامه را ببرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hhs نمایش پست ها
    بچه ها از ويزاي كسي خبري نشده احيانا؟ من ديروز مداركمو از باجه شريف پست كردم در ضمن من اون تعهد وزارت علوم رو كه ترجمه كردم گفتن وزارت خارجه تاييد نمي كنه چون مربوط به وزارت علومه و گفتن همون مهر دادگستري كافيه . فكر نكنم اون نامه اصلا تاييد وزارت خارجه رو بخواد
    به سلامتی، امیدوارم خیلی زود ویزاتون بیاد، من هم مدارکمو آماده کردم شنبه می خوام ارسال کنم. مدارکی که آماده کردم ایناست اگه فکر می کنید ناقصه رهنمایی کنید:
    شناسنامه، کارت ملی، سوء پیشینه، کپی گذرنامه، تعهد وزارت علوم، گواهی اشتغال به تحصیل لاتین از دانشگاه، گواهی اشتغال به تدریس از دانشگاه، ریز نمرات ارشد، مدرک کارشتاسی ارشد، نامه ساپورت مالی وزارت علوم، نامه پذیرش، فرم 1295 و 5406، عکس،گواهی مانده جساب از بانک، فیش واریزی 190 تومانی، در حال حاضر با یکی از بانک ها یک پروژه تحقیقاتی کار می کنم که قراردادشو دادم ترجمه رسمی شده

Junior Member

من مدرك كارشناسي ارشد رو نفرستادم لازمه؟ فكر كنم همون گواهي اشتغال به تحصيل كافي باشه هر چند كار از محكم كاري كه عيب نميكنه

نقل قول نوشته اصلی توسط hhs نمایش پست ها
    من مدرك كارشناسي ارشد رو نفرستادم لازمه؟ فكر كنم همون گواهي اشتغال به تحصيل كافي باشه هر چند كار از محكم كاري كه عيب نميكنه
    در صورتی که گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشید، ریزنمرات و مدرک کارشناسی ارشد الزامی نیست، همین‌طور اگر در دعوتنامه مدت 6 ماه برای این دوره ذکر شده، مدرک از بانک نیز ضروری نیست چون وزارت 6 ماه ساپورت میکنه.

در مورد پست مدارک، دفعه قبل من با آرامکس فرستادم، هزینش از دی اچ ای کمتر بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    به سلامتی، امیدوارم خیلی زود ویزاتون بیاد، من هم مدارکمو آماده کردم شنبه می خوام ارسال کنم. مدارکی که آماده کردم ایناست اگه فکر می کنید ناقصه رهنمایی کنید:
    شناسنامه، کارت ملی، سوء پیشینه، کپی گذرنامه، تعهد وزارت علوم، گواهی اشتغال به تحصیل لاتین از دانشگاه، گواهی اشتغال به تدریس از دانشگاه، ریز نمرات ارشد، مدرک کارشتاسی ارشد، نامه ساپورت مالی وزارت علوم، نامه پذیرش، فرم 1295 و 5406، عکس،گواهی مانده جساب از بانک، فیش واریزی 190 تومانی، در حال حاضر با یکی از بانک ها یک پروژه تحقیقاتی کار می کنم که قراردادشو دادم ترجمه رسمی شده

مدارکتون خیلی کامله، امیدوارم خیلی زود ویزاتون بیاد.

Junior Member

در صورتی که گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشید، ریزنمرات و مدرک کارشناسی ارشد الزامی نیست، همین‌طور اگر در دعوتنامه مدت 6 ماه برای این دوره ذکر شده، مدرک از بانک نیز ضروری نیست چون وزارت 6 ماه ساپورت میکنه.

در مورد پست مدارک، دفعه قبل من با آرامکس فرستادم، هزینش از دی اچ ای کمتر بود.

ممنون، پس پیشنهاد میدید از طریق آرامکس ارسال کنم، آدرس دفترشو می تونید بدید؟ نامه پذیرشم یکساله از جون 2012 تا می 2013 هستش، به نظرتون در فرم 1295 قسمت I am expected to start my employment on.... از کی تا کی بزنم؟ زدم اول سپتامبر تا اول مارس. نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    ممنون، پس پیشنهاد میدید از طریق آرامکس ارسال کنم، آدرس دفترشو می تونید بدید؟ نامه پذیرشم یکساله از جون 2012 تا می 2013 هستش، به نظرتون در فرم 1295 قسمت I am expected to start my employment on.... از کی تا کی بزنم؟ زدم اول سپتامبر تا اول مارس. نظرتون چیه؟
    آدرس آرامکس: ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله. هم از میدون ونک دسترسی داره و هم از بزرگراه چمران که البته از چمران نزدیکتره.
    این تاریخ باید با تاریخی که در دعوتنامه ذکر شده یکی باشه. در مورد شروع دوره از ماه جون، بنظر من کمی زوده البته نمیدونیم آنکارا چه مدت طول میکشه. دفعه قبل من مدارکمو ژانویه فرستادم یعنی یک ماه قبل از شروع دوره . افیسر زیر تمام تاریخ‌ها رو خط کشیده بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)