صفحه 130 از 135 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

سلام دوستان. چند تا سوال داشتم.
    طبق آخرین قوانین برای فرصت مطالعاتی کانادا باید برای ویزای کار اقدام کنیم. درسته؟
    دوستمون تو پست قبلی گفته رشته حساس بوده 5 ماه طول کشیده، برای بقیه رشته ها متوسط چقدر زمان می بره؟
    خبری تازه ای از باز شدن سفارت کانادا تو تهران نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی - دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    سلام دوستان. چند تا سوال داشتم.
    طبق آخرین قوانین برای فرصت مطالعاتی کانادا باید برای ویزای کار اقدام کنیم. درسته؟
    دوستمون تو پست قبلی گفته رشته حساس بوده 5 ماه طول کشیده، برای بقیه رشته ها متوسط چقدر زمان می بره؟
    خبری تازه ای از باز شدن سفارت کانادا تو تهران نیست؟

سلام
    من هم همین سوال رو داشتم و از دوستانی که تازگی برای فرصت مطالعاتی کانادا رفته بودند سوال کردم که تایید کردند که باید برای ویزای کار اقدام کنیم
    خبر تازه ای از باز شدن سفارت کانادا در تهران نیست اما بسیاری از دوستان من روش آنلاین را بسیار بهتر و کم دردسرتر از روش حضوری می دانند و آنانی که در روزهای اخیر به سفارت های ایتالیا و بعضی دیگر از کشورهای اروپایی در تهران مراجعه کرده بودند با برخوردهای بد کارکنان مواجه شده بودند

دوست عزیز من در شخصی شما هم پیام فرستادم اگر فرصت کردید و پیام هایتان را بررسی کردید منتظر جوابتان هستم
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط delfan64 نمایش پست ها
    سلام
    من هم همین سوال رو داشتم و از دوستانی که تازگی برای فرصت مطالعاتی کانادا رفته بودند سوال کردم که تایید کردند که باید برای ویزای کار اقدام کنیم
    خبر تازه ای از باز شدن سفارت کانادا در تهران نیست اما بسیاری از دوستان من روش آنلاین را بسیار بهتر و کم دردسرتر از روش حضوری می دانند و آنانی که در روزهای اخیر به سفارت های ایتالیا و بعضی دیگر از کشورهای اروپایی در تهران مراجعه کرده بودند با برخوردهای بد کارکنان مواجه شده بودند

دوست عزیز من در شخصی شما هم پیام فرستادم اگر فرصت کردید و پیام هایتان را بررسی کردید منتظر جوابتان هستم
    موفق باشید
    برای نوع ویزا هر 3 نوع ویزا را میشه اقدام کرد، ولی اگر بیش از 6 ماه میمونید کار درخواست بدید.
    حتما آنلاین ثبت نام کنید. و رفتار پرسنل سفارت در ترکیه خوبه جای نگرانی نیست.

متوسط زمان دریافت ویزا 3 ماه هست، ولی در یکسال اخیر معمولا ویزاها بین 1 تا 2 ماه اومده.
    فکر نکنم سفارت تا 1 سال آینده باز بشه یا حداقل ویزا صادر کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

با سلام

بنده دانشجوی دکتری رشته مهندسی پزشکی هستم. از یک استاد در آمریکا تونستم برای یک دوره فرصت مطالعاتی یک ساله فاند بگیرم. دوستان می دونند که بنده برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟ مدارک لازم برای اخذ ویزای امریکا چیه با توجه به اینکه هزینه مالی بنده را استاد آمریکایی متقبل می شود؟
    ممنون

سلام دوستان،
    من از دانشگاه ولنگونگ استرالیا، COE برای فرصت مطالعه دارم. مدرک آیلتس ام ماله 5 سال پیش بوده ولی دانشگاه با زبان مشکلی نداشته و تاییدیه داده بهم. چون دو تا استادی که قراره باهاشون کار کنم ایرانی هستند. حتی هزینه دانشگاه رو هم نمیگیرن ازم.

ویزایی که باید بگیرم اینه:
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/575-/Non-Award-Sector-visa-(subclass-575)-streamlined-visa-processing

می خواستم بدونم ممکنه واسه ویزا به مدرک زبان گیر بدن؟ یا همین که دانشگاه نامه داده حله؟

یه سوال دیگه اینکه، اگه زبان مشکلی نباشه، فکر میکنید چقدر طول بکشه که ویزا رو بدن؟

پیشاپیش خیلی ممنون از کمک و راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی - دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی ۶ ماهه

برای درخواست ویزای کانادا در سایت مربوطه اکانت ساختم و به سوالات پاسخ دادم
    مدارکی که از من خواست به شرح زیر است
    ۱- Application for work permit made outside of canada
    ۲- Passport
    3- Employment Reference Letter
    4- Proof that you Meet the Requirements of the job being offered
    5- Research proposal
    6- Invitation Letter
    7- Employment Records
    8- CV
    9- Education(diplomas/degrees)
    10- Digital photo
    11- Letter from current Employer

از دوستانی که بعنوان فرصت مطالعاتی به کانادا رفته اند یا دوستانی که اطلاع دارند به بنده کمک کنند که
    آیا در مدارک بالا مدرکی هست که لازم باشد و احیانا بخاطر بدجواب دادن من به سوالات اولیه اینجا درخواست نشده است؟
    مورد ۲ و ۶ و ۸ و ۱۰ که مشخص هستند
    مورد ۱ و ۱۲ هم که فرم هایی موجود در همان سایت هستند و باید پر شوند
    ممنون میشوم اگر در باره موارد ۳و ۴و ۵ و ۷ و ۹ و ۱۱ و ۱۳ توضیح دهید
    بازمم ممنون از همه دوستان

Junior Member

باسلام خدمت تمامی عزیزان
    آیا دانشجوی فارغ تحصیل می تواند برای فرصت مطالعاتی ویزا دریافت کند؟

Junior Member

بچه ها اینجا کسی برای سوئد اقدام کرده؟

Junior Member

سلام
    من برای سپتامبر 2016 دارم میرم شهر لچه ایتالیا برای دوره فرصت مطالعاتی دکترایم. کسی از این شهر اطلاعاتی داره که به من بده.
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - صنعتی شریف

سلام
    من یه شرایط نامعمولی برام پیش اومده. به شدت به کمک و مشاوره نیاز دارم و بینهایت از کوچکترین کمکی ممنون میشم.
    من الان آخر ترم ۴ دکترا هستم و چون طی ترم پیش با یک استاد از دانشگاه جانزهاپکینز کار می کردم الان یک دعوتنامه ی رسمی از این دانشگاه دارم که از اول سپتامبر امسال به مدت ۱ سال می تونم برم اونجا به عنوان visiting student با فاند ۲۶۰۰ دلار در ماه +‌۴۵۰ دلار بیمه ماهانه + اقامت ۱ ماه اول رایگان. مشکل از اینجایی شروع میشه که من باید برای دفاع پروپوزال ایران باشم. حالا این استاد آمریکایی میگه که بیا اینجا و بعد برگرد ایران دفاع کن بعد دوباره بیا. استاد راهنمای خودم میگه دفاع کن بعد برو. دیرترین زمانی که میتونم دفاع کنم آخر دی ماه امسال (آخر ژانویه ۲۰۱۷) هست. زودترین زمانی که می تونم دفاع کنم هم ۴ ماه دیگه است (اول اوکتبر).
    سوال اصلی اینه که اگه تصمیم بگیرم که برمو برگردم (حالت اول) باید دو بار درخواست کنم برای ویزا. ۱. آیا اصلا میشه که تو ۳ ماه ویزا آماده بشه (وقت سفارت و ویزا) که بصرفه که برم و برگردم؟ چون اگر دیرتر بشه واقعا صرفه نداره. ۲. حالا اگه دفعه اول اوکی بشه آیا دفعه دوم شانسی دارم (مثلا کمتر از ۱ ماه بعد از بازگشتم به ایران) ؟ آیا باید دوباره فرم DS بخوام از دانشگاه یا همون قبلی کافیه ؟ ۳. آیا اصلا میشه که multiple بدن ؟
    از یکی از دوستان که تجربه فرصت مطالعاتی آمریکا داره پرسیدم گفت به دردسرش نمی ارزه و بعد از دفاع برم. نظر شما دوستان چیه؟
    نمی دونم این میزان فاند کافیه و آیا میتونه افسر رو متقاعد کنه که ویزا multiple بده ؟ یا اصلا ربطی نداره.

با سپاس فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)