صفحه 14 از 135 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1345

موضوع: مسائل مربوط به ویزای فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    آدرس آرامکس: ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله. هم از میدون ونک دسترسی داره و هم از بزرگراه چمران که البته از چمران نزدیکتره.
    این تاریخ باید با تاریخی که در دعوتنامه ذکر شده یکی باشه. در مورد شروع دوره از ماه جون، بنظر من کمی زوده البته نمیدونیم آنکارا چه مدت طول میکشه. دفعه قبل من مدارکمو ژانویه فرستادم یعنی یک ماه قبل از شروع دوره . افیسر زیر تمام تاریخ‌ها رو خط کشیده بود.
    دعوتنامه شما مثل من یکساله بود یا کمتر؟ الان دیگه فرصت ندارم از استاد بخوام تاریخ نامه عوض کنه ولی اینجور که شما می گید ظاهرا مشکل تاریخ دعوتنامه جدی است. البته من از یکی از کارمندان سفارت قبلا در این رابطه سوال کردم، گفتن چون من 6 ماه می هوام اونجا بمونم و دعوتنامم یکساله هستش نیازی نیست تاریخشو عوض کنم، واسه تهیه مدارک وقت و انرژی زیادی صرف کردم می ترسم تاریخ دعوتنامه مشکل ساز شه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    به سلامتی، امیدوارم خیلی زود ویزاتون بیاد، من هم مدارکمو آماده کردم شنبه می خوام ارسال کنم. مدارکی که آماده کردم ایناست اگه فکر می کنید ناقصه رهنمایی کنید:
    شناسنامه، کارت ملی، سوء پیشینه، کپی گذرنامه، تعهد وزارت علوم، گواهی اشتغال به تحصیل لاتین از دانشگاه، گواهی اشتغال به تدریس از دانشگاه، ریز نمرات ارشد، مدرک کارشتاسی ارشد، نامه ساپورت مالی وزارت علوم، نامه پذیرش، فرم 1295 و 5406، عکس،گواهی مانده جساب از بانک، فیش واریزی 190 تومانی، در حال حاضر با یکی از بانک ها یک پروژه تحقیقاتی کار می کنم که قراردادشو دادم ترجمه رسمی شده

سلام
    به نظرم كار از محكم كاري عيب نميكنه كپي مدرك وريزنمره كارشناسي و دكترا هم بذاريد چون من يكي از دوستام واسه اين دو تا نقص مدرك خورد البته اگر كسي نذاشته نگران نشيد چون بعد ويزاش اومد ولي كارش يه كم طولاني تر شد. كپي سند خونه و ماشين هم به نام خودتون يا پدرتون بذاريد بد نيست. مدرك زبان هم داريد بذاريد.
    موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط explorer نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم كار از محكم كاري عيب نميكنه كپي مدرك وريزنمره كارشناسي و دكترا هم بذاريد چون من يكي از دوستام واسه اين دو تا نقص مدرك خورد البته اگر كسي نذاشته نگران نشيد چون بعد ويزاش اومد ولي كارش يه كم طولاني تر شد. كپي سند خونه و ماشين هم به نام خودتون يا پدرتون بذاريد بد نيست. مدرك زبان هم داريد بذاريد.
    موفق باشيد
    ممنون از راهنمایتون؛
    دوستان، واسه تاریخ دعوتنامه چکار کنم به نظرتون؟ میل بزنم به استاد و درحواست تغییر بدم؟ یا برم وزارت علوم بخوام که نامه ساپورت را از سه ماه بعد بزنه؟ یا بیخیال شم همینجوری مدارکو ارسال کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    دعوتنامه شما مثل من یکساله بود یا کمتر؟ الان دیگه فرصت ندارم از استاد بخوام تاریخ نامه عوض کنه ولی اینجور که شما می گید ظاهرا مشکل تاریخ دعوتنامه جدی است. البته من از یکی از کارمندان سفارت قبلا در این رابطه سوال کردم، گفتن چون من 6 ماه می هوام اونجا بمونم و دعوتنامم یکساله هستش نیازی نیست تاریخشو عوض کنم، واسه تهیه مدارک وقت و انرژی زیادی صرف کردم می ترسم تاریخ دعوتنامه مشکل ساز شه...
    دفعه قبل توی دعوتنامم 10-12 ماه ذکر شده بود. بهتون گفتم افیسر زیر تمام تاریخ‌ها رو خط کشیده بود مخصوصاً تاریخ شروع که از فوریه بود. حالا میشه هر تفسیری براش کرد! باید مطمئن بشید پروسه آنکارا برای بررسی ویزای کار چند هفته است و حداقل به همون اندازه براش در نظر بگیرید. با توجه به اینکه عوض کردن این تاریخ یعنی انجام همه مراحل دوباره از اول، بنظر من میتونید یک نامه معتبر به مدارکتون اضافه کنید و براشون توضیح بدید که شروع دوره و ساپورت همه بستگی به تاریخ شروع دوره داره و قابل تغییره!

سلام
    موفق باشيد
    سلام

این دوستتون برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

سلام

این دوستتون برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده بود؟
    سلام
    بله براي فرصت بود و ويزا گرفتن البته به همسرشون ندادن!

دفعه قبل توی دعوتنامم 10-12 ماه ذکر شده بود. بهتون گفتم افیسر زیر تمام تاریخ‌ها رو خط کشیده بود مخصوصاً تاریخ شروع که از فوریه بود. حالا میشه هر تفسیری براش کرد! باید مطمئن بشید پروسه آنکارا برای بررسی ویزای کار چند هفته است و حداقل به همون اندازه براش در نظر بگیرید. با توجه به اینکه عوض کردن این تاریخ یعنی انجام همه مراحل دوباره از اول، بنظر من میتونید یک نامه معتبر به مدارکتون اضافه کنید و براشون توضیح بدید که شروع دوره و ساپورت همه بستگی به تاریخ شروع دوره داره و قابل تغییره!
    سلام دوست عزیز
    تونستید راه حلی پیدا کنید؟ شاید وزارت علوم بتونه اینجور نامه‌ای به شما بده! یا شاید دانشگاه؟ امیدوارم بتونید زودتر مدارکتونو بفرستید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوست عزیز
    تونستید راه حلی پیدا کنید؟ شاید وزارت علوم بتونه اینجور نامه‌ای به شما بده! یا شاید دانشگاه؟ امیدوارم بتونید زودتر مدارکتونو بفرستید.
    موفق باشید
    سلام
    امروز رفتم وزارت علوم با خانم ها اصفهانی و اکبری صحبت کردم، گفتن تنها در صورتی تاریخ نامه ساپورت مالی تغییر می کنه که تاریخ نامه پذیرش تغییر کنه (چه پیچیده شد!!) منظور اینکه نامه وزارت علوم تابع دعوتنامه هستش. الان تنها گزینه که باقی میمونه اینه که طبق توصیه شما، یه نامه بنویسم و در مورد تاریخ توضیح بدم، اگر خدا بخواد فردا مدارکمو ارسال می کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

سلام دوستان
    شما كه اين روزها وزارت علوم رفتيد خبري از اينكه كي تامين اعتبار ميشن نداريد؟

Junior Member

سلام دوستان
    شما كه اين روزها وزارت علوم رفتيد خبري از اينكه كي تامين اعتبار ميشن نداريد؟
    سلام
    دیروز وزارت علوم بودم، همین موضوع را سوال کردم، درخواست های سال 90 پرداخت شده و درخواست های 91 خرداد ماه پس از تصویب بودجه توسط مجلس ابلاغ می شه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)